forum.gif
Pirkt oriģinālo Canon lādētāju vai ko analogu???
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Pirkt oriģinālo Canon lādētāju vai ko analogu???
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.06.06 10:47
 citēt
par foto nezinu - droši vien, ka var...
Zinu, ka portatīvajiem labāk bija ņemt oriģinālo, jo lādējot, kad dators bija ieslēgts varēja notikt gļuki, kas nokauj mātes plati un ja nav oriģinālais, tad garantija hrasj un noņem... bet kā ir ar foto toč nezinu... viņiem itkā nevajag tik stabilu strāvas padevi, tāpēc domāju, ka varētu ņemt neoriģinālo...

Bet nu tas tikai mans, neprofesināļa viedoklis...
avatar
Publicēts: 01.06.06 11:03
 citēt
nu ja atshkjiriba ir 6ls, tad nemtu originalo (18vs24) bet tam pa 12 vajag pajautat: nenokaus manu fochika akji? ja nokaus, nesiisi viniem lai maina ;)

ps es laikam nemtu original, laiu jau tiek viniem kads pikjitis vairak ;)
avatar
Publicēts: 01.06.06 11:06
 citēt
Var jau vēl aiziet uz oriģinālā lādētāja veikalu (vispirms uzzinot, kas ir viņu lielākais konkurents) un patiekt citur, pieminot konkurentu tev piedāvāja par 19,95... pat ja viņš nenolaidīs vēl zemāk, moš vismaz piedāvās nelielu atlaidi...
Vēl viens variants, ka tā izdara tavs draugs vai paziņa... un pēc tam ej tu un saki, ka nesen tavam paziņam deva atlaidi līdz 20 latiem, bet kā tad tev tagad nedos...???

Dažreiz nostrādā!!!
avatar
Publicēts: 01.06.06 11:59
 citēt
nu vel tas, ka piemeram nikon tur vienu bridi, piemeram, baigi sastresojaas un atsauca kaudzi akumulātoru, jo esot bijuši divi gadījumi, kad tie pārkarsuši. Domāju, ka neoriģinālo ražotājiem attieksme ir stipri savādāka.
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:10
 citēt
Meklēju savam Canon akumulatoram lādētāju. Noskaidroju, ka Canon veikalā jauns maksā 24 latus, bet atradu arī visādus analogus pa 12 un 18 latiem. Tas pa 18 arī esot derīgs lādēšanai mašīnā caur piepīpējamo caurumu. Kāds var ieteikt - labāk ņemt oriģinālo vai arī analogajiem varieantiem naf ne vainas???

Gan ladetaji gan batarejas jalieto pec iespejam orģinali.Kaut tie kas nak komplektacija ražoti Kina bet tomer zem Canon vai kadas citas firmas uzraudzibas.
Letie varuianti bieži vien pec tehnoloģijas uztaisiti pa visam citadak un bieži vien nokauj akumulatoru.
Kas attiecas uz batarejam tad ķimiskais sastavs kurš neatbilst pareizai konsistencei var uzspragt fotografešanas laika(it par to ne reiz dzirdets).
Un ietaupīšana var sanākt ar kameras vai akumulatora zaudejumu.


Vot par baterijaam gan nezinu. Pats lietoju vienu origjinaalo un vienu kreiso - nav ne mazaakaas probleemas. Nu var jau buut, ka man vienkaarshi ir noveicies, bet nu fakts, ka viss ir ok. Ar laadeetaajiem gan vareetu buut taa bishkji riskantaak.
avatar
Publicēts: 01.06.06 19:06
 citēt
Nu, elektriiba ir elektriiba un cauri. Saprotama lieta, gadaas, ka kasetofonam baroshanas blokaa izsper kaadu tranzi un tas nu taa, bet shpannungs ne pazuud, bet uzlec no 22 uz 40, kaa rezultaataa nodeg arii visas parejaas plates. Konkreeti taa padumo laiku kasetofonaa gadiijaas. Poddjelku peerkot ko liidziigu piedziivot lielaaka iespeeja.
avatar
Publicēts: 01.06.06 22:38
 citēt
Ar kreisajām baterijām problēmu nav bijis, tomēr ir atšķirība vai pirkt orģinālo pa 35-40Ls va neorģinālo pa 6Ls gabalā. Kaut gan piredze rāda ka neorģinālās sevišķi ilgāk par 1,5 gadi netur.... pie nosacījuma ka man bija četras tādas... tagad atkal paņēmu. A lādētājā nekādas gudrības nav, ja tas strādā tad strādās praktiski visu laiku un viss... Tas viens ir dārgāks tāpēc ka noteikti jamajam ir atsevišķš baroklis, lai varētu ar no autiņa 12V pabarot. A uz rupjību uzrauties pat lielāka iespēja ir no orģinālā, jo tur ir beztrafa baroklis un ja tur nosvilst atdalošais elements tad var gadīties ka uz lādējamo aķi aiziet 220V un bladaac :)
avatar
Publicēts: 02.06.06 12:09
 citēt
Gripā(rokturī) liekas divi standarta akji iekšā (BP-511)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):