forum.gif
Miris pikselis aparātam?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Miris pikselis aparātam?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.06.06 16:21
 citēt
Vai fotokamerai var tādi joki būt? Vienkārši lieta tāda, ka ir canon digital ixus 60, tiek lietots nepilnu mēnesi un nesen pamanīju, ka netālu no centra ir tāds maziņš balts pleķis. Paskatoties konstatēju, ka tāds ir arī pašām pirmajām bildēm, kas ar aparātu uzņemtas. Idejas? Vai canon latvijā tādu pret garantiju ņems pretī, ja aparāts ir pirkts vācijā?

Jau iepriekš pateicos.
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:24
 citēt
It kā eiropas aparātus remontē pa garantiju. Bet tur nav nekāds remonts, vienk, atslēgs to pikseli un viss..
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:29
 citēt
nu ja, man arī likās, ka pa eiropu.. bet viņiem nav tas aparāts kaut vai jāmaina, ja ir brāķis un citādāk nevar?
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:35
 citēt
Varbuut ne miris, bet nedziivs dzimis. Man domaat melna (.)-ta gadiijumaa, baltie vai netiek lamaati par "karstajiem"?
Ir kautkaadi gosti, cik driikst buut.
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:45
 citēt
Black Napalm, neesi gadījumā sauli bildējis?
avatar
Publicēts: 01.06.06 16:48
 citēt
Eliks, neesmu gan. Kaa jau teicu, tas pikselis paraadaas arii pashaas pirmajaas bildees, kas ar to aparaatu vispaar ir bildeetas.

Zvaniiju Canon servisa centram, apstaastiiju probleemu, teica, ka, ja garantija ir, tad vinji gaidot mani pie sevis :) Taa ka ja taa garantija ir visaa eiropaa, tad laikam kaut ko dara..
avatar
Publicēts: 01.06.06 17:23
 citēt
Jā, tā ir, garantijas servisā kameras softā norāda atrastā punkta koordinātes. Neuztraucies, no jau no rūpnīcas kamerai ir virs desmit hotpixelju, vienkārši tu tos neredzi, jo softs tos novērš.
avatar
Publicēts: 01.06.06 17:29
 citēt
Skaidrs. Paldies par informāciju :)
avatar
Publicēts: 01.06.06 22:49
 citēt
Paņem uzliec maksimālo ISO un aiztaisi ciet objektīvu un manuālajā režīmā uztaisi bildi ar max iespējamo laiku 30sek vai kaut kā tā un tad paskaties bildi. Saskaitīt karstos un beigtos pixeļus palīdzēs šis softs: www.nightwatchsoftware.com...
vai šis:
www.starzen.com...
avatar
Publicēts: 01.06.06 22:55
 citēt
To balto punktu, ko, par melnu paartaisa?
avatar
Publicēts: 02.06.06 00:56
 citēt
Man aparāts automātiski softiski apstrādā bildes, kurām ekspozīcijas laiks ir ilgāks par 1,3 sekundēm.. Tas tiekot darīts, lai dēļ ilgās ekspozīcijas nerastos trokšņi (vismaz tā rakstīts manuālī), tāpēc pie ilgas ekspozīcijas tas pikselis vispār nav redzams, vai arī ir knapi redzams.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):