forum.gif
Var dzēst, viss pārdots...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Var dzēst, viss pārdots...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.07.07 12:08
 citēt
Kungi un dāmas, topiku var dzēst, viss pārdots.. ;)
avatar
Publicēts: 09.07.07 12:12
 citēt
droši vien dzīts pa presi :roll:
avatar
Publicēts: 09.07.07 12:21
 citēt
Ja nezini, tad nebaazies!!! :evil:

Nav nekas dziits.... Sveetdienas bildeetaajs esmu.. ;)

Paaris korporatiivie pasaakumi+paaris sporta notikumi.... sava prieka peec..
avatar
Publicēts: 09.07.07 12:25
 citēt
jā, tiešām nezinu, bet pēc sajūtām 4 000-us vērtu agregātu nevarētu iedomāties, ka dzen tikai dzimšanasdienā un kapusvētkos
avatar
Publicēts: 09.07.07 12:26
 citēt
Tad neiedomajies.. ;)
avatar
Publicēts: 09.07.07 12:29
 citēt
ok. tā darīšu
avatar
Publicēts: 09.07.07 14:28
 citēt
~12.000
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:02
 citēt
Pa daļām netirgo?
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:28
 citēt
arii labpraat panemtu pa daļām... konkrētāk visdārgāko daļu ja cena tam adekvāta...

jaunu preču aptuvenaas cenas (aarpus Lv)

nikon d2xs 2200Ls
17-55 800Ls
80-200 500Ls
SB-800 250Ls
SC-29 40Ls

nu taa ja visu peerk jaunu un zin kur pirkt 3800Ls

veel varu piebilst ka setpembrii otrobrii paraadiisies nikon d3, tad arii d2xs cena veel nokritiisies...
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:35
 citēt


veel varu piebilst ka setpembrii otrobrii paraadiisies nikon d3, tad arii d2xs cena veel nokritiisies...


Kur Tu to lasīji?
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:39
 citēt
http://www.photographybay.com/?p=33


Shausmas, un juus ticat shitam murgam? :D
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:43
 citēt
http://www.photographybay.com/?p=33


Shausmas, un juus ticat shitam murgam? :D


Man arī liekas, ka tās tik ir baumas...
avatar
Publicēts: 09.07.07 15:46
 citēt
šitais brīnums jau panesās ziemā
avatar
Publicēts: 09.07.07 16:04
 citēt
http://www.photographybay.com/?p=33

izskatās diezgan pabriesmīgi :shock:
avatar
Publicēts: 09.07.07 17:11
 citēt
Iskatas nevis pabriesmīgi, bet gan ērti un apaļi... vismaz man.
avatar
Publicēts: 09.07.07 17:28
 citēt
Ot ja NIKON izladis tadu briesmoni ka tai linka beidzot busju mierigs un neskumsju vairs pec NIKON kameram. Varesu mierigi saukt sevi par "Canonistu". Visadi futuristiski dzelzji ir arkartigi neerti lietosjana.
avatar
Publicēts: 09.07.07 17:38
 citēt
Lunis, gan jau ka jikon speci par ergonomiku padomaas.
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:10
 citēt
Man patīk cilvēku centieni pārdot lietotas lietas par tādu pašu cenu, ja ne augstāku, par kādu nopirkuši...
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:22
 citēt
Man patīk cilvēku centieni pārdot lietotas lietas par tādu pašu cenu, ja ne augstāku, par kādu nopirkuši...

bet ja ir iespēja iegūt vairāk, kapēc to neizdarīt? :shock:
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:28
 citēt
tu saki ka ir? ā, nu ja ir, tad jau es neko... :)
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:32
 citēt
tu saki ka ir? ā, nu ja ir, tad jau es neko... :)

pārsvarā vienmēr atrodas kāds, kam nav iespēja nopirkt lētāk, un tā cena, šajā gadijumā 4000, priekš viņa ir zema, un pa tādu nopirks!
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:50
 citēt
tu saki ka ir? ā, nu ja ir, tad jau es neko... :)

pārsvarā vienmēr atrodas kāds, kam nav iespēja nopirkt lētāk, un tā cena, šajā gadijumā 4000, priekš viņa ir zema, un pa tādu nopirks!

noteikti, ja nav iespēja nopirkt lētāk, tad nopirks dārgāk...WTF?? kurš būs tas auns :roll:
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:52
 citēt
tu saki ka ir? ā, nu ja ir, tad jau es neko... :)

pārsvarā vienmēr atrodas kāds, kam nav iespēja nopirkt lētāk, un tā cena, šajā gadijumā 4000, priekš viņa ir zema, un pa tādu nopirks!

noteikti, ja nav iespēja nopirkt lētāk, tad nopirks dārgāk...WTF?? kurš būs tas auns :roll:

nu tad esmu saskāries ar auniem :D
avatar
Publicēts: 09.07.07 18:54
 citēt
Ot ja NIKON izladis tadu briesmoni ka tai linka beidzot busju mierigs un neskumsju vairs pec NIKON kameram. Varesu mierigi saukt sevi par "Canonistu". Visadi futuristiski dzelzji ir arkartigi neerti lietosjana.


Par to diez vai kāds bēdās, bet aparāts izskatās ergonomisks.
avatar
Publicēts: 09.07.07 19:00
 citēt
Katrs perk pa tadu cenu kadu var dabut to kas vajadzigs un kadu uzskata par pienemamu:) Ja man kautko vaig un cits piedavajums tai bridi nav piejams perku par tadu cenu kada man tobrid ir piejama. Jusu tiexsmes stastit ka "Kutkur" ir piejams baig letak atgadina tos pensjus kuri del 3 santjiku atlaidem izbrauc cauri pus pilsetai ar 3 parsesjanam. Vai vel orginalaj nobrauc 200km uz vienu galu ar autinju kurs rij 20L uz simtu.
Domaju ka vairums ka te dirsj NEKAD DZIVE nev neko labaku par "Spogul zieptruku" roka turejusji un pat nerubi kapec tas NIKON maksa 10x dargak par jusu Uberkruto 400D vai lidzigu meslu. Palasieties kadreiz vakaros lai no rokam neizkrit ka san paturet.
www.dpreview.com...
avatar
Publicēts: 09.07.07 21:12
 citēt
Katrs perk pa tadu cenu kadu var dabut to kas vajadzigs un kadu uzskata par pienemamu:) Ja man kautko vaig un cits piedavajums tai bridi nav piejams perku par tadu cenu kada man tobrid ir piejama. Jusu tiexsmes stastit ka "Kutkur" ir piejams baig letak atgadina tos pensjus kuri del 3 santjiku atlaidem izbrauc cauri pus pilsetai ar 3 parsesjanam. Vai vel orginalaj nobrauc 200km uz vienu galu ar autinju kurs rij 20L uz simtu.
Domaju ka vairums ka te dirsj NEKAD DZIVE nev neko labaku par "Spogul zieptruku" roka turejusji un pat nerubi kapec tas NIKON maksa 10x dargak par jusu Uberkruto 400D vai lidzigu meslu. Palasieties kadreiz vakaros lai no rokam neizkrit ka san paturet.
http://www.dpreview.com/news/0606/06060102nikond2xs.asp


Es domāju, ka vairums ir palasījušies, aplasījušies un arī rokās paturējuši, tāpēc zin ļoti labi! Tu maldies, vecīt, beidz kultivēt ilūzijās, ka bez tevis te visi pārējie ir nejēgas...
avatar
Publicēts: 09.07.07 23:44
 citēt

Es domāju, ka vairums ir palasījušies, aplasījušies un arī rokās paturējuši, tāpēc zin ļoti labi! Tu maldies, vecīt, beidz kultivēt ilūzijās, ka bez tevis te visi pārējie ir nejēgas...


Zin spriezjot pec taviem tehniskajiem spriedejeljumiem un uzskatiem tu vispar PRAKTISKI neko neizskaties darijis un meginajis iznemot to kas tev pasjam ir , tipisks kompjutersciks Gadzetomans "Protu protu zinu zinu" limeni :) Jebkurs kurs praktiski saskaries ar vairumu tevis "Proponeto" funktieri saprot ka tas viss TIRAKA TEORIJA bez jebkada praktiska pamatojuma.
Ko tu man stasti D2xs Latvijā ir tik maz kameru ka ka pat teoretiski diez vai vairak par paris cilvekiem viņu šeit dzīvajā redzējuši kur nu vēl rokā turējuši. Viena lieta ir izlasīt kautkādu vāvuļojumu cite pastrādāt praktiski. šito labi varēj redzēt pēc 5.D iznākšanas kad vairums bij tik baig gudi un zinoši ka 100% varēj nofiksēt ka NEKAD pat redzējuši to nav kur nu vēl pastrādājuši:) Šamais agregāts ir ļoti nopietna profesionāla šujmašina gan ātrums gan izturība viņam ir kā 4x taviem iecienītājiem 400.D un vismaz kā 2x D200 . To var izjust tikai pastrādājot ar viņu. Nekad man piemēram nenāktu prātā PAŠAM pirkt 5.D jo zinu ka tā kamera ir ŠTRUNTS to esmu pašrocīgi parbaudijis ar viņu strādājot. Toties jauno MARK III gan labprāt pie vajadzības iegādātu jo tā ir NOPIETNA KAMERA gluži tāpat kā D2xs un pie šim atzinām esmu nonācis PASTRĀDĀJOT AR VINĀM praktiski pasākumos jo es savā EUkantorī varu viņus dabūt PASTRĀDĀT testam:) Man var stastit un rakstit KO GRIB kamēr PATS nesmu to dzelzi paturējis rokā un pastrādājis ar viņu NEKAM RAKSTĪTAM NETICU jo vairumu tādu rakstu raksta tev līdzīgi "Speci" ka akā ierauga FANTASTISKUS ciparus tā krīt ģibonī un stasta par "Jaunā ēra pasaules revolūcija" mani var parliecināt tikai PRAKTISKI PARĀDOT kā vinš strādā kāda skaņa un kāda bildes kavalitāte un lietošanas ērtums. CIPARUS var tev rakstīt man viņi ir tukša skaņa MAN BILDI PARĀDI nevis stasti par OooooFigeno Daudz Pikseļu un JPG=RAW :)
avatar
Publicēts: 09.07.07 23:56
 citēt
http://www.photographybay.com/?p=33


shitaas ir jau gadu vecas baumas.

es dzirdeeju zinu reaalaa tikshanaas reizee ar nikon darbinieku (aarzemnieku). teica ka otobri setpembii buus pieejams nikno d3x vai d3h, cena aptuvennaa varetu buut 3500-4000Ls. itkaa buushot pilnaa matrice ar 22 vai 24 mpix (iisti neatceros). jaapgaida veel dazhi meneshi lai paarliecinaatos. veel ir lasiits forumos ka ir domaati laist divi modeli. d3x un d3h, viens ar kropoto matricu otrs ar pilno, tas kas ar pilno tas ir veelaak, bet sho zinu lasiiju dpreview forumaa nesen ieliktaa postaa...
avatar
Publicēts: 10.07.07 00:11
 citēt
Par ko šujās?
Šķiet katris ir nopircis to ko var atļauties un līgo laimē t.i. bildē :)
avatar
Publicēts: 10.07.07 00:12
 citēt
3o Marku jaanjem tad, kad Canons pilniibaa salabos Autofocus issues. Pagaidaam, cik lasiits, nekas nav mainiijies shiis probleemas apkaroshanaa.

Visaadaa citaa zinjaa 3ais ir labs.
avatar
Publicēts: 10.07.07 00:19
 citēt
3o Marku jaanjem tad, kad Canons pilniibaa salabos Autofocus issues. Pagaidaam, cik lasiits, nekas nav mainiijies shiis probleemas apkaroshanaa.

Visaadaa citaa zinjaa 3ais ir labs.


Kamelija, Jūsu M3 klibo autofokuss?
Labāk bildējiet, nevis pārnēsā salasītas tenkas, ja?
Pāris uzpūsti keisi vēl neliecina par nepilvērtīgām tehnoloģijām. :)
avatar
Publicēts: 10.07.07 00:22
 citēt
avatar
Publicēts: 10.07.07 00:31
 citēt
Šeit laikam lasīts :

forums.dpreview.com...

izlasot visu zaru, sliecos tomēr domāt par kleinajām rokām
avatar
Publicēts: 10.07.07 02:07
 citēt

Zin spriezjot pec taviem tehniskajiem spriedejeljumiem un uzskatiem tu vispar PRAKTISKI neko neizskaties darijis un meginajis iznemot to kas tev pasjam ir , tipisks kompjutersciks Gadzetomans "Protu protu zinu zinu" limeni :) Jebkurs kurs praktiski saskaries ar vairumu tevis "Proponeto" funktieri saprot ka tas viss TIRAKA TEORIJA bez jebkada praktiska pamatojuma.
Ko tu man stasti D2xs Latvijā ir tik maz kameru ka ka pat teoretiski diez vai vairak par paris cilvekiem viņu šeit dzīvajā redzējuši kur nu vēl rokā turējuši. Viena lieta ir izlasīt kautkādu vāvuļojumu cite pastrādāt praktiski. šito labi varēj redzēt pēc 5.D iznākšanas kad vairums bij tik baig gudi un zinoši ka 100% varēj nofiksēt ka NEKAD pat redzējuši to nav kur nu vēl pastrādājuši:) Šamais agregāts ir ļoti nopietna profesionāla šujmašina gan ātrums gan izturība viņam ir kā 4x taviem iecienītājiem 400.D un vismaz kā 2x D200 . To var izjust tikai pastrādājot ar viņu. Nekad man piemēram nenāktu prātā PAŠAM pirkt 5.D jo zinu ka tā kamera ir ŠTRUNTS to esmu pašrocīgi parbaudijis ar viņu strādājot. Toties jauno MARK III gan labprāt pie vajadzības iegādātu jo tā ir NOPIETNA KAMERA gluži tāpat kā D2xs un pie šim atzinām esmu nonācis PASTRĀDĀJOT AR VINĀM praktiski pasākumos jo es savā EUkantorī varu viņus dabūt PASTRĀDĀT testam:) Man var stastit un rakstit KO GRIB kamēr PATS nesmu to dzelzi paturējis rokā un pastrādājis ar viņu NEKAM RAKSTĪTAM NETICU jo vairumu tādu rakstu raksta tev līdzīgi "Speci" ka akā ierauga FANTASTISKUS ciparus tā krīt ģibonī un stasta par "Jaunā ēra pasaules revolūcija" mani var parliecināt tikai PRAKTISKI PARĀDOT kā vinš strādā kāda skaņa un kāda bildes kavalitāte un lietošanas ērtums. CIPARUS var tev rakstīt man viņi ir tukša skaņa MAN BILDI PARĀDI nevis stasti par OooooFigeno Daudz Pikseļu un JPG=RAW :)


Neesmu veicis aptauju, bet esmu drošs, ka liela daļa pēc cipariņu izlasīšanas interesējas par lietotāju atsauksmēm un meklē testa bildi vai bildi, kas uzņemta ar tādu kameru.

Katram interesentam uzvedības modelis ir savādāks, bet pieļauju, ka daudzi, piemēram, sākumā skatījušies uz ultra zoom klasi dēļ parametriem, taču sīkāk izpētot informāciju un uzzinot atsauksmes, rezultātā izvēlas kaut ko citu, un otrādi...

Domāju, ka lielākā daļa cilvēku ir pietiekami gudri, lai nopirktu tieši to, kas viņiem nepieciešams. Un ja tas būs D2Xs, tad man domāt, ka 3 no 4 cilvēkiem nonāks pie šī aparāta gan zinot tehniskos parametrus, gan lietotāju atsauksmes, gan bildi un to, kā viņš iegulst plaukstā.

Šodien visu to var uzzināt, neatejot no datora! Izņemot, protams, reālu paturēšanu rokās. Nikon izceļas ar to, ka katrs aparāts ir ar skaidri izteiktu mērķauditoriju, tāpēc nav daudz un gari jādomā, vai šodien ņemt D40 vai D80, D200 vai D2Xs. Tāpēc tas ir Nikon.

Manās rokās ir bijis gan D50, gan patreiz D70s, un esmu patestējis arī čoma D80 ar samērā labu objektīvu, un visās reizēs viedoklis pēc lietošanas sakrita ar to, kas radās, izpētot informāciju. Personīgi pazīstu gan tādus Nikon lietotājus, kas to lieto 1 mēnesi, gan tādus, kas pirms 30 gadiem. Cik zinu, neviens nav vīlies.
avatar
Publicēts: 10.07.07 09:20
 citēt
Šeit laikam lasīts :

forums.dpreview.com...

izlasot visu zaru, sliecos tomēr domāt par kleinajām rokām


Nee, tas nav avots, kuru es izmantoju, paaraak neergonomisks forums.

Un nee, sporta fotograafija nav veiniigaa nozare, kur var izmantot MKIII. Ir veel veina otra, kur to var veiksmiigi izmantot.

A par AF probleemaam suudzaas daudzi un pats Canon atziist, ka shii probleema pastaav. Jaasaka, gan, ka paareejais atsver sho nepilniibu, bet ja darba deelj kameras mainja nedeg, es pagaidiitu.

www.robgalbraith.com...
www.robgalbraith.com...

... un shie puishi nav nekaadi amatieri no lokaalaas letinju republikas ar kleinaam rokaam.
avatar
Publicēts: 10.07.07 10:45
 citēt
Zaul: bet ja tev vinju taa... par velti uzdaavinaatu, tu tacju nemestu atpakalj :). Kamera nav slikta... mazliet negatava gan, bet tas muusdienaas ir normaali visaas nozarees. Izlaizj gandriiz gatavu produktu un peec tam piepat4o. Skjiet shobriid visspilgtaakais piemers - VISTA un iPhone.

Tiiri empiiriski verveleejot, naakamaa gaidaamaa kamera vareetu buut 30D peecnaaceeja un tad kaut kad 5D varbut. USA forumos ik pa briidim uzpleeksnii "shijaa shopaa nokritaas cena 30D, tad jau laikam tuliit, tuliit announceed 40D"... un peec meenesha viss ir pa vecam :)
avatar
Publicēts: 10.07.07 11:41
 citēt
Man patīk cilvēku centieni pārdot lietotas lietas par tādu pašu cenu, ja ne augstāku, par kādu nopirkuši...


Tu neesi saspiedies chaliit????? :evil:

Pirmais bodijs latvija vinsh bija, par kuru tika samaksaats 3000Ls!!!!!!!!!!! Un tagad vinji kaadi 6-8 lab ja ir!


Un vispaar, vai nav kaadu citu teemu kuras piedirs ar trulaam spriedeleeshanaam, ne tu, ne kaads no citiem spriedeejiem 100% nav nekaads pirceejs!!! Tapeec LUUDZU netrauceejiet mieriigi paardot labu mantu!
avatar
Publicēts: 10.07.07 11:41
 citēt
OFFTOPIC
30D gļukaināks ekrāns?
kā kaut kur jau rakstīji, ka dažreiz uzmetot aci kas uzbildēts sametas slikti, bet kad uzmet uz datora nemaz tik slikta tā situācija nav..
avatar
Publicēts: 10.07.07 15:22
 citēt
Arvi - kkā dīvaini, vienā vietā saki, ka max izspied visu ārā no fočuka, nevēloties apstrādāt bildes daotrā, otrā vietā saki, ka fočuka ekrānu praktiski neizmanto... laikam jau tev pietiek paskatīties mellbaltajā ekrānā uz 5iem skaitļiem lai bildi dabūtu jau gatavu, ja? :)
avatar
Publicēts: 10.07.07 15:27
 citēt
Arvi - kkā dīvaini, vienā vietā saki, ka max izspied visu ārā no fočuka, nevēloties apstrādāt bildes daotrā, otrā vietā saki, ka fočuka ekrānu praktiski neizmanto... laikam jau tev pietiek paskatīties mellbaltajā ekrānā uz 5iem skaitļiem lai bildi dabūtu jau gatavu, ja? :)
:roll:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol