forum.gif
Picnik - online attēlu rediģēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Picnik - online attēlu rediģēšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.07.07 10:33
 citēt
Iespējams ka daudzi jau zin šo adresi, iespējams ka kāds nē. Profesionāļiem tas arī diezvai vajadzīgs. Taču man bieži sanāk patumšas bildes, kuras tad nu šājā programmā var ļoti labi uzlabot ar autofix, vajadziibas gadiijumaa peec tam pielabojot manuaali. Taču ne jau tikai autofix (vienkārši autofix mani pārsteidza ar savu rezultātu, kas parasti ir metams citās programmās, ko esmu lietojis), bet ir arī citas f-cijas un efekti. Vārdu sakot izmēģini. Bet nu loģiski, par cik caur i-netu viss notiek ne tik ātri, tas daudziem atkritīs kā variants.

www.picnik.com...

Piemeers, ko var panaakt ar auto fix:

origjinaals:



peec auto fix:



origjinaals:



peec autofix:

avatar
Publicēts: 10.07.07 10:58
 citēt
bet otrai bildie īpašas atšķirības nemanīju


otrai liekas fonaa un vispaar nedaudz dziiviigaakas kraasas, bet nu paaraakaa athkjiriiba nav tas gan
avatar
Publicēts: 10.07.07 11:15
 citēt
otrai kontrasts pielikts! :)
avatar
Publicēts: 10.07.07 11:30
 citēt
tas jau poh ka pirmajai debesis izdedzina nah...
avatar
Publicēts: 10.07.07 11:49
 citēt
Taas debesi arii pirms tam nebija nekaadas ideaalaas - izdegushas nebija, bet savaadas gan iznaakushas. Nesaku ka tas autofix ir rezultaats, ko var gruust izstaadees - vienkaarshi, ja skataas uz pashu staarkji un zaali...efekts ir labs. Un kas zinaas kaa uzlabot paareejo (shajaa gadiijumaa debesis) tam taa nebuus probleema... Turklaat ne jau visaam bildeem tagad shis derees.

....ka tik kaut ko iepirst forumaa negatiivu...
avatar
Publicēts: 10.07.07 18:13
 citēt
...sviests - atbraucu no darba maajaas - te tie rezultaati nemaz tik spiidoshi tieshaam neziskataas. Vaina monitoraa - tikai kuraa - darba vai maajas?...
...Peec nagatiivajaam atsauksmeem, saaku domaat, ka darba monitors paaraak pozitiivi raada kaut kaa! :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):