forum.gif
fuji FinePix S7000
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / fuji FinePix S7000
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.06.06 20:24
 citēt
nu aparāta iespējas vari ievērtēt manā profilā... Ja neesi nekāda profesionāle, tad S7000 ir baigi labais, jo uzskatu, ka pirms pirkt dslr, noteikti vajadzētu pastrādāt ar šāda tipa aparātu. Ir visas manuālo režīmu iespējas, makro vienkārši ideāls (1cm) bez jebkādiem kropļojumiem. Runājot par lielāko atšķirību no citiem šīs klases aparātiem, tad tās ir krāsas. Fuji vienmēr, cik man zināms, ir izcēlies ar skaistām krāsām. Ir arī pietiekami daudz mpix - 6, bet interpolētie 12, kas patiešām sevi attaisno un nav tā kā daudzi saka, ka tas ir nekam nederīgs izgudrojums.
Ja vēlies tādu pirkt, tad man ir uz pārdošanu kopā ar visu platleņķi.
avatar
Publicēts: 02.06.06 22:34
 citēt

protams, ari iet runa par cenu, sakotneji biju nolemusi iegadaties SLR , bet nu taa cena... un + esmu iesaceja, bet zinu ko gribu:), :roll: domaju, ka sakumam man varetu pietikt ar to, ko esmu noskatijusi..tad jau talak redzes, vispirms "izkodisu" so, tad skatisos, kas pietrukst lidz pilnai laimei!!! :wink:


Es arī nesen biju līdzīgā situācijā, kad vajadzēja izvēlēties kameru. Ilgi domāju, lasīju reviewus, gāju pa veikaliem, čamdīju... Izlēmu beigās paņemt dSLR, respektīvi Olympus E-500, un esmu apmierināts ar izvēli. E-500 dubultais kits iekš ss.lv (jauns, ar garantiju) tirgojas par 430 lašiem, varbūt Tev ar labāk kautko līdzīgu paņemt?? Cenas šķirba jau nau tik liela - fuji finepix s7000 ar maksā savus 360 latus. Spogulis tomēr labāks par jebkuru ūberziepi un ilgam laikam pietiekams :D
avatar
Publicēts: 02.06.06 22:40
 citēt

protams, ari iet runa par cenu, sakotneji biju nolemusi iegadaties SLR , bet nu taa cena... un + esmu iesaceja, bet zinu ko gribu:), :roll: domaju, ka sakumam man varetu pietikt ar to, ko esmu noskatijusi..tad jau talak redzes, vispirms "izkodisu" so, tad skatisos, kas pietrukst lidz pilnai laimei!!! :wink:


Es arī nesen biju līdzīgā situācijā, kad vajadzēja izvēlēties kameru. Ilgi domāju, lasīju reviewus, gāju pa veikaliem, čamdīju... Izlēmu beigās paņemt dSLR, respektīvi Olympus E-500, un esmu apmierināts ar izvēli. E-500 dubultais kits iekš ss.lv (jauns, ar garantiju) tirgojas par 430 lašiem, varbūt Tev ar labāk kautko līdzīgu paņemt?? Cenas šķirba jau nau tik liela - fuji finepix s7000 ar maksā savus 360 latus. Spogulis tomēr labāks par jebkuru ūberziepi un ilgam laikam pietiekams :D


nu S7000 + platleņķis maksās 270 Ls. tas tā, no manis ņemot.
avatar
Publicēts: 02.06.06 23:01
 citēt
Paskaties šeit:

www.dpreview.com...

un šeit:

www.dpreview.com...

un salīdzini to fuji s7000 ar jebkuru lēto spoguli...

Nu datorā digi-zoomot, graizīt bildi īpaši nespīd
avatar
Publicēts: 03.06.06 01:13
 citēt
Paskaties šeit:

www.dpreview.com...

un šeit:

www.dpreview.com...

un salīdzini to fuji s7000 ar jebkuru lēto spoguli...

Nu datorā digi-zoomot, graizīt bildi īpaši nespīd


Tu esi turējis rokā šo kameru? vari izdarīt adekvātus secinājumus? da viņa savā laikā maksāja dārgāk par tavu e-500, kurš, starp citu, nav nekāds spīdeklis foto tehnikas pulciņā.
"Nu datorā digi-zoomot, graizīt bildi īpaši nespīd" - vot kā to saprast man nav ne jausmas, nezinu vai pats maz saproti...
un pirms secini par nezināmo, labāk palasi šito par savu e-500:

Very small viewfinder view (difficult to see fine detail, difficult to check focus)
Recommended sensitivity ISO 100 - 400, images at ISO 800 usable, ISO 1600 not really
Not instant startup (1.7 sec) even longer in its out-of-the-box configuration
Occasional hard clipped highlights, edge jagged diagonals
No record review delete / cancel
Lack of status LCD can mean shorter battery life (LCD monitor takes more power)
Inconsistent automatic white balance in incandescent light
Playback magnification up to 14x but no more detail beyond 8x
Noise tends have the appearance of color mottle not 'film like' grain
Auto focus provides just three focus points, although AF performance good
No focus distance indicator on kit lens
Flash must be raised for AF assist
Color space selection buried in the setup menu (although can accessed from control panel)
Potential to lose images if CF door is opened during write
Only USB 1.1 (still no USB 2.0 Hi-Speed?)

Tātad atkārtošos jau nezinu kuro reizi, arī neesmu vienīgais: advancētie ziepju trauki standarta leetaa gala dslr kit'am ieliek vairākkārtīgi un nevajag cilveekam, kuram nav pieredzes foto jomā, borēt iekšā savas "gudrības".
avatar
Publicēts: 03.06.06 12:25
 citēt
Ja grib ne dslr, tad ieteiktu uzmest aci cita uuberkompakta virzienā - Panasonic FZ30, nu lab, ja briesmīgi gribās Fuji nosaukumu uz aparāta, tad Finepix 9500 vēl. Kad pats bildēju ar Finepix 602Z, man ar gribējās S7000, bet pārgribējās. :)
avatar
Publicēts: 03.06.06 12:27
 citēt
Wave, bildējot ar 602z man s7000 točna negribētos. atšķirības tikai dažas un tas ar viss.
avatar
Publicēts: 04.06.06 19:45
 citēt
Ja grib ne dslr, tad ieteiktu uzmest aci cita uuberkompakta virzienā - Panasonic FZ30, nu lab, ja briesmīgi gribās Fuji nosaukumu uz aparāta, tad Finepix 9500 vēl. Kad pats bildēju ar Finepix 602Z, man ar gribējās S7000, bet pārgribējās. :)


Ir gadījies turēt turēt rokā to pana FZ30. Jāteic, ka viss būtu jauki, ja ne tie trokšņi. Pat pie iso80 attēls sanāk trokšņaināks nekā vairumam lēto ziepīšu
avatar
Publicēts: 06.06.06 16:17
 citēt
Ja negribi dSLR, tad es ieteiktu konica-minolta A200. Šis aparāts Tev būs daudz vērtīgāks par fuji un panasonic (nu vismaz telpā pasākumus ar lielo blici bildējot token). Ja interese ir par fuji, tad zinu, ka RRNT pārdod savu tikpat kā jauno finepix S9500. Šamajam tomēr vairāk velkot uz dSLR.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):