forum.gif
ieteikums
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / ieteikums
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.07.07 18:39
 citēt
Ja tā padomā iespējams labāk, ka viņi nav nekā, ka viņus pie bildes likšanas iekšā izdomā... Tas gan ir diskutējams jautājums
avatar
Publicēts: 13.07.07 22:00
 citēt
ja bilde manipuleta shopaa, hdr, tad saki man - ko tie parametri dod?
mans ziepis domaa pats, piemeram, ja vinjamir 1/90, bet es palaboju, pievienoju kontrastu tad man ajraksta 1/60 varbut jau?
ja bildeju ar filminjnieku, settingus atceros (jo viss ar roku pasham jaiestata) un ari ierakstu...
avatar
Publicēts: 14.07.07 12:06
 citēt
deviantaa ir vnk citi apmeeri... :) domaj, ka sheit butu lidzeets ar to, ja EXIF nolasiitos automatiski, tiem kam ir ir, kam nav tad zinaasim, ka ir lielas manipulacijas!
avatar
Publicēts: 14.07.07 12:20
 citēt
deviantaa ir vnk citi apmeeri... :) domaj, ka sheit butu lidzeets ar to, ja EXIF nolasiitos automatiski, tiem kam ir ir, kam nav tad zinaasim, ka ir lielas manipulacijas!


Tas tiek jau realizēts, bet ar iespēju labot!
avatar
Publicēts: 17.08.07 12:54
 citēt
Nemaz pat nevajag HDR,lai dabūtu cmuku dabasskatu bieži lieku apakšu no vienas,augšu no otras,kuras datus likt? Starp citu manam ir ISO64,nekad nevaru izlemt,ko likt 50,100vai auto,neviens variants nebūs pareizs. Ar EV tas pats,nevar ierakstīt piemēram EV-0.3
avatar
Publicēts: 17.08.07 12:58
 citēt
varbut varētu, bildes parametrus pie bildes pieprasit obligati- savadak nepublices bildi :)
pedeja laika daudzi bezparametrieki serfo apkart :D


Ko tev dos tie parametri? Gribeetu zinaat :)
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:47
 citēt
Man pie parametriem (slēdža) nepatīk, ka viņi ir sakārtoti alfabētiskā secībā nevis fiziski pēc laikiem...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):