forum.gif
http://pesix.artlibitum.net
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / http://pesix.artlibitum.net
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 14.07.07 20:33
 citēt
pesix.artlibitum.net
veel daudz jaataisa, bet vismaz sis tas ir, galerijai k-kas gljuko, bet iipashi manaams nav

viss buus centreets un guestbooks ar laiku taps


pa vakardienu tikdaudz nepaspeeju sachiniit....
avatar
Publicēts: 14.07.07 21:10
 citēt
un?
avatar
Publicēts: 14.07.07 21:21
 citēt
looks like a shit


ta vismaz varēji pa visu lapu uztaisīt nevis ka balts apkārt stāv, un tad ir uz portatīvā, un kad notiekas kaut uz 17" nerunājot par 19"
avatar
Publicēts: 14.07.07 21:23
 citēt
kaa shit nav, nekas ipashs ari ne.
avatar
Publicēts: 14.07.07 21:48
 citēt
nja, tagad kurš katrs tīnis savā galerijā izmanto simpleviewer, pietam, galerija, bez šaubām, ir savietojama ar visām izšķirtspējām, turpat pati lapa kaut kāda 800x600. sākumā kad šo atradu bija super, tagad jau viņš ir visiem, bet nu, centies centies, ko gan citu var pateikt.
avatar
Publicēts: 15.07.07 01:13
 citēt
looks like a shit


ta vismaz varēji pa visu lapu uztaisīt nevis ka balts apkārt stāv, un tad ir uz portatīvā, un kad notiekas kaut uz 17" nerunājot par 19"



par tavu freewebs saitu vispaar nerunaashu! :lol:

"kad notiekas kaut uz 17" nerunājot par 19"

eu, nospied ctrl + peles scrollbaru uz augshu/leju un piereguleesies taa kaa tev vajag


:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


arlabunakti, DISKUSIJA SLEEGTA! :wink:
avatar
Publicēts: 15.07.07 01:31
 citēt
Sakshu ar to, ka sakumlapa bildei butu jabut pa visu ekranu, un ja godigi nepatik, ka jaspiez tas IENAKT, lai tiktu ieksha - jega?
Prieksh majas lapas bik par maz informacijas. Nepatikami, ka ieejot lapa viss, kas mainas ir tie linki, pati bilde un baltais laukums apkart paliek nemainigs.
Par mani - par maz info. Vareji uzrkastit ari, kadus stiklus izmanto, kau ko citu arpus foto jomas vareji pieminet, lai nav tikai 3 rindinjas.
Galeijas sadalja interesanti, bet bilzu gan, protams, pamaz. Es gan turetu savu logo vienmer viena bildes sturii. Un jabut pogai, lai atgrieztos uz galveno lapu.
Viesugramata man nestrada.
Neredzu jegu tam linkam uz artlibitum.net - vai tas ir tavas bildes vai vienkarshi lai buutu?

Tas taa, cik zem gradiem speju saskatit. :roll:
avatar
Publicēts: 15.07.07 01:37
 citēt
viesgraamat veel nav taisiita... nepaspeeju veel viskas mainiisies un naaks klaat tas buus centreets un ienaakt paliks :D

parcik kuldiigas sveetki, tad laukaa vairaak gribaas iet nekaa rakstiit html
avatar
Publicēts: 15.07.07 02:41
 citēt
CSS ir visādi bonusi lai aizpidlītu tukšos laukumus piemeram atlakrto mazu bilditi un aizpildi balto laukumu un bus vismaz 10x labāk jo šobrīd tas baltais laukums taisa sūdus + simpleviewer var pielagot lapai un integrēt tajā iekšā nevis pilnigi citā dizainā un citā lapā atvērt ;)
avatar
Publicēts: 15.07.07 02:43
 citēt
heh - es arī nesen ieliku netā savu mājaslapu (spams: klown.lathost.lv). Vēl galīgi paplika un nenobeigta - slinkums nenāk viens.
simpleviewer ir spēks :D
avatar
Publicēts: 15.07.07 03:06
 citēt

par tavu freewebs saitu vispaar nerunaashu! :lol:

par vinja frewwebs saitu neviens neruna, jo tas netika likts publiskai noverteshanai


"kad notiekas kaut uz 17" nerunājot par 19"

eu, nospied ctrl + peles scrollbaru uz augshu/leju un piereguleesies taa kaa tev vajag

vot, bljedj, ja man shito kads izpilditajs ieteiktu ka problemas risinajumu, es vinjam galvu (vai, vislabak, abas) atrautu bez jautajumiem.
TU esi webmasters. TAVS uzdevums ir panakt lai lapa izskatas vienadi uz IE 6, IE 7, Firefox un Opera aktualajam versijam, ja gribi but LABS webmastes, naksies pasvist pie IE 5.5, Opera 7, Konqueror, Safari un Navigator, neaizmirstot Lynx (ja nu Kirils sagrib tavu lapu apskatiit?!) - lai VISUR VISS izskatas vienadi.
lai nav man figvininjzin kur jaascrollo.

neredzu tava lapa neka origjinala. viena opensoiurce galerija, 5bildes 4aas kolonnaas.
bildes nav sliktas, bet ne par to shoreiz stasts.

ja nebus SATURA, cilveki nenaks uz tavu lapu. a kam vinjiem nakt? ar bildem vien tu saturu nenoorganizesi.
un vispar. sucks palaist negatavu produktu un pec tam "a te laika nav, gribas tuseet"
pabeidz, noziedo vinu nakt un tad.

te ir cilveki, kas no web veidoshaans ir aizmirsushi vairak neka tu kadreiz zinasi. ta ka, macies CSS, izlasi paris gramatas par usability un tad doma talak - KAS naks tava lapa un KO tur redzes...

PS. varu piedvat vienas nelielas firmas konsultaciju par usability lietam, + attistibas koncepcijas izstradi nakamajam gadam. firma neliela, bet nikna, pashlaik no lietuvas nak ieksha Latvija, strada profesionalji.
Bus labs rezultats, bet ne lets. tavaio pashreizejai lapai, ar situaciajs analizi, planu, izstradi un ievieshanu - vismaz 4ciparu skaitlis, kas nesakas ar 1.
ja ir interese, dod zinju.
avatar
Publicēts: 15.07.07 03:08
 citēt
ir spēks ja to normāli uztaisa, bet ja to ielik ka standart, kas ir prestata pret lapas dizainu tad ir sūdi...

Es ar simpleviewer mazliet esmu spelejies un man skolā vajadzēja taisīt vienkaršu lapeli, tad ari lietoju simpleviewer, līdz labai lapai tai vēl garšs ceļš jāiet, bet priekš ieskaites ieskaitīta derēja, bet nu apmeram tads izskatās mans mēģinājums inportēt simpeviewer lapā:

home.venta.lv...

P.S. Tai lapai nav jēga pievērst uzmanību, ta tika uztaisīta tik tālu cik ir un tālāk nav doma neko uz tās darīt, bet ko var zināt...
avatar
Publicēts: 15.07.07 10:29
 citēt
Peeterrit, Izlabo to, ka ir viens empty spans vai arii iznem, ka ir pilniigi valiida maajas lapa - man tomeer vienu warningu uzraada ;)
avatar
Publicēts: 15.07.07 10:33
 citēt
vari paskatīties arī andrejam kā sataisīts.
šis arī kaut kad kādu laiciņu atpakaļ nomainīja dizainu no skrollēšanas pa labi pa kreisi, tā vietā ieimportējot simpleviewer visās galerijās.
andreart.net
avatar
Publicēts: 15.07.07 20:52
 citēt
Peeterrit, Izlabo to, ka ir viens empty spans vai arii iznem, ka ir pilniigi valiida maajas lapa - man tomeer vienu warningu uzraada ;)

Nepiekritīšu, kaut tā lapa vairs netiks aiztikta, labākajā gadījumā nodzēsta...

Warnings nav tas pats kas error, un ar warning vienalaga lapa skaitās valīda, error man neuzrāda liekas nevienā sadaļā tāpēc lapa ir valīda varbūt kļūdos?
avatar
Publicēts: 16.07.07 05:59
 citēt


PS. varu piedvat vienas nelielas firmas konsultaciju par usability lietam, + attistibas koncepcijas izstradi nakamajam gadam. firma neliela, bet nikna, pashlaik no lietuvas nak ieksha Latvija, strada profesionalji.
Bus labs rezultats, bet ne lets. tavaio pashreizejai lapai, ar situaciajs analizi, planu, izstradi un ievieshanu - vismaz 4ciparu skaitlis, kas nesakas ar 1.
ja ir interese, dod zinju.


es jau sapriecājos - versatile zin vienu talantīgu latviešu firmu kura spiežas iekšā Lietuvā. Bet pēc tam pārlasīju un izrādās, ka nē, otrādi :(
avatar
Publicēts: 16.07.07 09:12
 citēt
martink: un pec tam kad latvieshi saks spiest to firmu ieksha pie estiem... nu labi, tas laikam nenotiks :D
avatar
Publicēts: 16.07.07 10:40
 citēt
Pesix, es neesmu akls, redzeetu arii mazaakas pogas izveelnee :D


Ai, man kkaa roka neceljas njemt citu taisiitas galerija, tape labak lieku stundinju pachakareeties un apguut kaut ko jaunu un uztaisiit savu galeriju.

Mans saits: www.astrologi.lv...
avatar
Publicēts: 16.07.07 14:53
 citēt
es gan pieturos pie bloga principa, kur shad tad savas bildiites atljaujos iabaazt...nav man nekaads iipashs portfolio ko nest tautaas, lai tikai no taa iznaaktu lapa. :oops: :)

domkrats.lv
avatar
Publicēts: 16.07.07 15:23
 citēt
domkrats, laba taa ikdieniskju lietu apdziedaashana!
:D
avatar
Publicēts: 16.07.07 15:30
 citēt
Man patīk, ka atverot lapu, nevar nepamanīt pašu briedi - jo pirmajā lapā to ir pat veseli divi. Un sadaļā "briedis" vispār var redzēt 3 briežus vienlaicīgi :)

Portfolio sadaļa gan tā nepatīkami "aizlec" uz vienu malu, kad skatās kādu konkrētu bildi, kaut gan pārējās sadaļas ir smuki iecentrētas.




Mans saits: [url=http://www.astrologi.lv/web/
]http://www.astrologi.lv/web/[/url]
avatar
Publicēts: 16.07.07 16:17
 citēt
Man patīk, ka atverot lapu, nevar nepamanīt pašu briedi - jo pirmajā lapā to ir pat veseli divi. Un sadaļā "briedis" vispār var redzēt 3 briežus vienlaicīgi :)

Portfolio sadaļa gan tā nepatīkami "aizlec" uz vienu malu, kad skatās kādu konkrētu bildi, kaut gan pārējās sadaļas ir smuki iecentrētas.




Mans saits: [url=http://www.astrologi.lv/web/


Jaa,]http://www.astrologi.lv/web/

Jaa,[/url] es esmu patmiilis :)
(hmm, toch, dahuja es tur. Nomainiishos :D)
avatar
Publicēts: 16.07.07 22:58
 citēt
Kārtējais pierādījums tam ka latviešu valoda tiek pamesta novārtā un vēl uzšauj pa pakaļu tai. (nepelnīti)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):