forum.gif
Kameras pa leeto.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Kameras pa leeto.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.07.07 02:15
 citēt
neticu pasakām...

Invoice: No
Guarantee of Repair: No

:D
avatar
Publicēts: 23.07.07 03:03
 citēt
Neticās - 1100$ 5D


Atnāks Cramon 5B. Ķīnai patīk pakaļdarinājumi :)


Vienreiz no Ķīnas caur ebayu pasūtiju 4u gigu Ipodu, atnāca kautkāds sūds, kas izrādās nav 4 gb, bet kkādi 966 mb :D
avatar
Publicēts: 23.07.07 08:59
 citēt
Neticās - 1100$ 5D


Atnāks Cramon 5B. Ķīnai patīk pakaļdarinājumi :)


Vienreiz no Ķīnas caur ebayu pasūtiju 4u gigu Ipodu, atnāca kautkāds sūds, kas izrādās nav 4 gb, bet kkādi 966 mb :D


man arī arī mājās ir veseli divi gabali ĪSTIE ķīniešu aipodi :D 2gb.. tas nekas ka normālās austiņas neder, pie sitieniem slēdzas ārā, kvalitāte kā no pakaļas un jā izvēlne tāda puķaina krāsaina.. peeeh
avatar
Publicēts: 23.07.07 09:19
 citēt
heh, pa taadu cenu garantiju nevar gribeet! :D


es varu dot garantiju, ka par shaadu naudu ir iespeejams palikt bez naudas un bez produkta VIENLAICIIGI. tas ir visparastaakais lohotrons kuru iinetaa ir pa pilnam.
avatar
Publicēts: 23.07.07 09:22
 citēt
Stipri iespējams, ka tie aperāti ir no darbīcas maz lietoti (parasti gan tādiem vēl ir garantija, bet cena tiešām ir laba)un pircējiem iedots jauns vietā vai tiešām kautkādi pilnīgi brāķi
avatar
Publicēts: 23.07.07 10:38
 citēt
Nauda ir pasaules sodiiba. Kaa ar to tik galaa? Atsuutiet man 5 LVL un es jums izstaastiishu kaa...

Konta # tiek dalits tikai privaati.

... a ja par teemu. Kameras viennoziimiigi jaaperk tikai tur kur ir garantija. Ieteicams aizsniedzamaa attaalumaa nevis mistiskos pasaules nostuuros, kur par shippingu vien izteeresi gvz cik naudas. Stiklus - no zinaamiem cilveekiem, kam fotografeeshanaa fishka ir pareizi uzstaadiita. Paareejos krikumus var arii ebaijaa, no vismaz 99% droshiem izpaardeveejiem.

... a par leetumu es domaaju visi zina to teicienu - neesmu tik bagaats, lai pirktu leetas preces. Teiciens ir tikpat stipri pamatots praksee kaa Meerfija likumi.
avatar
Publicēts: 23.07.07 10:50
 citēt
Pēc šitādiem topikiem vienmēr gribas saņemties un uzcept līdzīgu pasākumu, lai atbrīvotu no naudas tos, kuriem tā traucē.
avatar
Publicēts: 26.07.07 10:59
 citēt
jeee, es ņemšu uzreiz divus Canon EOS-1Ds Mark II pa 855.0 $ :D
avatar
Publicēts: 26.07.07 11:28
 citēt
pa angliju arī ņemās līdzīgs "projekts" un adreses mainās nenormāli ātri
no sākuma bija mobiteh.co.uk un tad pat latviskais aigars.co.uk
avatar
Publicēts: 26.07.07 11:58
 citēt
arvisv:
Cik viņi Tev atmet par uzmešanu? ;)
avatar
Publicēts: 27.07.07 03:34
 citēt
Kad kāds šito būs pārbaudījis un kāds kuram var uzticēties, tad varēs sākt domāt par pirkšanu no tā veikala :)
avatar
Publicēts: 27.07.07 10:15
 citēt
Laikam jau tie, kas iepirksies šinī veikalā, paši to būs sev pelnījuši.

Nevajag meklēt izskaidrojumu tur, kur tā nav. Bezmaksas siera nav!
avatar
Publicēts: 27.07.07 10:38
 citēt
:D

www.cooperapiontrade.com
www.sell-nike-adidas.com

...arvi, ja ne publiskais, tad personiskais fuj no manis, ka popularizee shitaadu kraapnieciibu...
avatar
Publicēts: 27.07.07 10:45
 citēt
avatar
Publicēts: 27.07.07 11:36
 citēt
:lol:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):