forum.gif
Vēlos padomu.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Vēlos padomu.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.06.06 22:59
 citēt
Vēlējos pajautāt, kurās vietās ir izdevīgāk iegādāties spoguļkameras? Šajā gadījumā Canon EOS 350D. (melnā krāsā būtu labāk) Itkā domāju pasūtīt FOTOMIKSĀ pa 520 LS ar 50mm objektīvu.(mani taču negrib apčakarēt ar pārāk lielu cenu?) Iedomājos ka arī būtu labāk paņemt komplektā klāt arī kādu platleņķa objektīvu arīdzen. (iepatikās rezultāts, kurš ir ar šāda veida objektīvu) Un vai arī ir kādas akcijas, kurās ir labāks piedāvājums līdzvērtīgai kamerai. (No visiem viedokļiem- cenas, kvalitātes utt.) Būšu pateicīgs par jūsu viedokļiem, arī asprātīgajiem.
avatar
Publicēts: 11.06.06 01:09
 citēt
tu labaak skaties, vai tevi negrib apchakareet ar garantijas probleemaam... piemeram, dziit leetu preci no rus vai US, bet ar turienes garantiju tikai... kas te nedarbojas..
ieteiktu [url=www.antireklama.lv]www.antireklama.lv[/url] palasiities, mosh kaut kas par sho kantori arii ir.
avatar
Publicēts: 11.06.06 01:16
 citēt
hmmm 520Ls ar objektīvu ir aizdomīgi lēti... parasti tik daudz maksā body..

No veikaliem varu ieteikt [url=www.pasuti.lv]www.pasuti.lv[/url] un [url=www.metaleks.lv,]www.metaleks.lv,[/url] tur toč nepiečakarēs, bet nu pa 520 ar KITu tur nenopirksi
avatar
Publicēts: 11.06.06 12:04
 citēt
Labi, tad no platleņķa man ir jāatvadās. Varbūt vienīgi, ja dabūšu vairāk naudas. (a ar kādu filtru gadījumā nevar aizstāt viņa dotos FX?) Ja būs kā sakiet, tad es pameklēšu citur, bet pajautāšu par garantiju FOTOMIKSĀ. Varbūt arī pie viņiem tad sanāk viss lētāk nopirkt.
avatar
Publicēts: 12.06.06 08:43
 citēt
Vēlējos pajautāt, kurās vietās ir izdevīgāk iegādāties spoguļkameras? Šajā gadījumā Canon EOS 350D. (melnā krāsā būtu labāk) Itkā domāju pasūtīt FOTOMIKSĀ pa 520 LS ar 50mm objektīvu.(mani taču negrib apčakarēt ar pārāk lielu cenu?) Iedomājos ka arī būtu labāk paņemt komplektā klāt arī kādu platleņķa objektīvu arīdzen. (iepatikās rezultāts, kurš ir ar šāda veida objektīvu) Un vai arī ir kādas akcijas, kurās ir labāks piedāvājums līdzvērtīgai kamerai. (No visiem viedokļiem- cenas, kvalitātes utt.) Būšu pateicīgs par jūsu viedokļiem, arī asprātīgajiem.

Internet veikals eHALLE-Canon EOS 350D(MELNS) 481 Ls; Canon EOS 350D EF-S18-55 KIT SILVER 508 Ls; Canon EOS 350D EF-S18-55 KIT BLACK 513 Ls.
avatar
Publicēts: 12.06.06 14:30
 citēt
Liels paldies jums visiem par padomiem. Tad arī paliku pie FOTOMIKSA. Teorētiski garantija ir Lavijā, bet to es redzēšu tikai tad, kad būs nepieciešamība. Kopā man sanāca 601 LS. (pats foto, atmiņaskarte, statīvs, soma) Man šķiet ka ir labi. --Nu ko. Interesanta lasāmviela man tagad ir-- pamācība.
avatar
Publicēts: 12.06.06 18:51
 citēt
pamacibas ir jalasa tikai tad, kad peec 1/2 gada saproti, ka nekas nesak ar to aparaatu nobildet :mrgreen:
avatar
Publicēts: 20.05.21 21:41
 citēt
man vēl 350D ir. Pie tam strādājošs. :)
avatar
Publicēts: 20.05.21 21:55
 citēt
Njā, kur tie gadi, kad 350D beidza ražot....
Man vēl 400D strādājošs ar noskrējienu tuvi pie 100'000, plauktā gan, kā "mēbele", kopš 800D iepirku
avatar
Publicēts: 20.05.21 23:08
 citēt
Canon tagad nav izdevīgi pārdot un iegādāties. Priecīgi tie kuriem plauktā stāv :)
avatar
Publicēts: 20.05.21 23:21
 citēt
Uzvecumu var priecāties katrs, kam stāv, pat, ja tas ir tikai fočuxxx plauktā :haha:
avatar
Publicēts: 20.05.21 23:36
 citēt
Gudrs tas stāvošais dēlis, tik atskabargains. Vispār nesaprotu kāpēc tik vecus krāmus jātur, tas tā ar domu ka mazbērni varēs pārdot kolekcionāriem?
avatar
Publicēts: 21.05.21 07:15
 citēt
Nesen veiksmīgi sapirkos te - www.e-infin.com...
avatar
Publicēts: 21.05.21 10:17
 citēt
eleonora:Uzvecumu var priecāties katrs, kam stāv, pat, ja tas ir tikai fočuxxx plauktā :haha:
aha, ja tev ir 350D vai 400D, tad tu ir vecs? Mjāāā, taisnība.. Steidzami jāuzdāvina kādam
avatar
Publicēts: 21.05.21 10:19
 citēt
Karlis_K:Gudrs tas stāvošais dēlis, tik atskabargains. Vispār nesaprotu kāpēc tik vecus krāmus jātur, tas tā ar domu ka mazbērni varēs pārdot kolekcionāriem?
Ta fig viņ zin, kšpēc turu :D Laikam jau tāpēc, ka plauktā labi izskatās :bad_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):