forum.gif
Paraugi ka nevajag darit ;D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Paraugi ka nevajag darit ;D
  1.  
IerakstsAutors
avatar
Publicēts: 31.07.07 13:05
 citēt

www.naturalbeautiescontest.homestead.com...

www.naturalbeautiescontest.homestead.com...


inho sitiem nav ne vainas... nu acimredzama apstraade jau ir, bet nemaz jau tik slikti! :D a pirmaaavispaar gan izskataas kaa no meitenes sieviete uztaisiita! :D :D
avatar
Publicēts: 02.08.07 02:25
 citēt
gan orģināli suds, gan apstrādātie pokemoniski.


izdari ko līdzīgu, un tad vārdu suds lieto...lai to dabūtu gatavu daudz ir jāmāk, un tādai apstrādei orgiņālu 50% caurspīdiguma uzliec virsu un iznāk jauks mīksts bilžuks...pārlikt uz MB uzliekot līdz 10 % grain filtru var iegūt bilžuku, kas neatsķirās no MB filmenieka.
Cik gan viegli otra veikumu nolikt...lielu prātu jau tur nevajag...aizsegt tikai seju...
avatar
Publicēts: 02.08.07 02:31
 citēt
Nez, man jau tā apstrāde šķiet stipri pārspīlēta, nav vairs tajās dzīvīguma - plikas lelles. :roll:
avatar
Publicēts: 02.08.07 05:04
 citēt
Nez, man jau tā apstrāde šķiet stipri pārspīlēta, nav vairs tajās dzīvīguma - plikas lelles. :roll:

tomer ari tas ir jamaak.
avatar
Publicēts: 02.08.07 10:08
 citēt
Nē nu jā, es varu arī mēģināt no sūdiem izlipināt bārbija lelli, šaubos vai būs smuki - bet tas ir jāmāk...
avatar
Publicēts: 02.08.07 10:10
 citēt
tas ir jamak, lai zinatu, ka taa var bildi uzlabot tad kad tas nepiecishams.
konkretas bildes, kaut ari atseviskji nekas spidoshs, ir sadirstas lidz maksimumam. pretigi skatities.
ja nu vienigi skola demonstreet, kur 11gadiigas apspriezh tonalos kreemus un jaunakas permanentas kosmetikas tendences. lai redz, kas sanaks.
avatar
Publicēts: 02.08.07 10:46
 citēt
[...lai to dabūtu gatavu daudz ir jāmāk...

cilvēki arī ļoti daudzas muļķīgas un nevajadzīgas lietas dara, kuru izdarīšanai daudz jāmāk - tādi nu viņi ir dīvaiņi

[...var iegūt bilžuku, kas neatsķirās no MB filmenieka.
pēc gradācijas mierīgi, bet ne pēc grauda rakstura.
avatar
Publicēts: 02.08.07 11:14
 citēt
Var uztaisīt lelli, bet arī tai piešķirt dzīvību... es esmu kaut ko līdzīgu taisījis un zinu kā tas ir - grūti... bet šeit ir pārķerts - bildes ir plakanas... tām nav formas, acis kā uzzīmētās... laikam jau jāpiekrīt posta autoram - tā nevajag darīt:)
avatar
Publicēts: 02.08.07 18:43
 citēt
aggdies :O

baisi.. no tādām bildēm man alerģija :S
avatar
Publicēts: 03.08.07 00:02
 citēt
tā īsti nesapratu, kāpēc nevajag darīt?

galu galā, retušēto bēbju bilžu konkurss! pie kam, izskatās incanti.
avatar
Publicēts: 08.08.07 16:29
 citēt
Pēc apstrādes man tie izskatījās nevis pēc cilvēkiem, bet pēc lellēm.
avatar
Publicēts: 26.08.07 15:18
 citēt
ārprāc.. interesanti kur viņi tādas pēc tam liek? :D

Karina publiskajās tualetēs pie sienām, lai cilvēki nobīstas!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):