forum.gif
Putni
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Putni
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.06.06 18:08
 citēt
Ir vēlme papraktizēties putnu, tai skaitā lidojošu, fotogrāfēšanā. Tādēļ jautāju, vai kāds var ieteikt kādas interesantu putnu koncentrēšanās vietas - rezervātus, liegumus, skatu torņus, utt, kur varētu šādu nodarbi piekopt?
Ir dzirdēts par mistiskiem "putnu vērotājiem", bet cik noprotu, tie ir vairāk ornitoloģiski orientēti ļautiņi, kur galvenais mērķis ir saskatīt, atpazīt un saskaitīt redzētās putnu sugas noteiktā laika periodā.

Idejas tiek lapni gaidītas.
avatar
Publicēts: 15.06.06 22:25
 citēt
:shock: uz Preses Nama jumta... zīriņi, nu vismaz kamēr Preses Nams vēl ir... :lol:
avatar
Publicēts: 16.06.06 10:45
 citēt
:shock: uz Preses Nama jumta... zīriņi, nu vismaz kamēr Preses Nams vēl ir... :lol:


Vai tur tā brīvi var tikt augšā?
avatar
Publicēts: 16.06.06 11:19
 citēt
juura kaijas.
lauki staarkji.
pilseeta/izgaaztuve balozzi!

:roll:
avatar
Publicēts: 16.06.06 14:42
 citēt
jebkurā parka dīķī atradīsi pīles un/vai gulbjus. esmu ilgi sēdējis un gaidījis kādu garāmlidojošu pīli noķert, bet tas nemaz nav tik viegli..maitas ļoti ātri lido! ;)
avatar
Publicēts: 16.06.06 15:13
 citēt
panjem batonu un ej uz parku.. balozhu buus chupaam :)
avatar
Publicēts: 16.06.06 15:39
 citēt
Es jau domāju, Elik tu teiksi - paņem batonu un aizej iebāz kādam...:)
avatar
Publicēts: 16.06.06 16:07
 citēt
nja man kautkaa izlasiijaas panjem bEtonu un ej uz parku :lol:
avatar
Publicēts: 17.06.06 09:04
 citēt
Paņem kārtīgu teliķi + telekonverteri + statīvu + sviestmaizes + pacietību un brauc uz Papes ezera Putnu novērošanas torni = Liepājas rajona Rucavas pagastā īsi pirms Papes ciema- Papes ezera D galā. Tas viss apm. 10 km pirms leišu robežas Klaipēdas virzienā. Visvairāk Latvijā pārlidojošo putnu vieta !!!
avatar
Publicēts: 19.06.06 16:02
 citēt
Paņem kārtīgu teliķi + telekonverteri + statīvu + sviestmaizes + pacietību un brauc uz Papes ezera Putnu novērošanas torni = Liepājas rajona Rucavas pagastā īsi pirms Papes ciema- Papes ezera D galā. Tas viss apm. 10 km pirms leišu robežas Klaipēdas virzienā. Visvairāk Latvijā pārlidojošo putnu vieta !!!


Paldies Vismant, viesmaz viens lietderīgs padoms 8)))
avatar
Publicēts: 19.06.06 18:35
 citēt
Itkaa arii tepat Kjemeru tiirelii varo no riitiem paveerot putnus, pats ar uz turieni taisos aizdoties....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):