forum.gif
Kawazoe - nedēļu pēc Kandavas pasākuma
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Kawazoe - nedēļu pēc Kandavas pasākuma
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.08.07 12:38
 citēt
Paejot mazam laiciņam un visādās jomās "atejot" :) no paša pasākuma un skatoties uz to, nu jau ar nelielu laika distanci, Kawazoe grib teikt sekojošo:

- Liels paldies ! visiem, kuri ne tikai aktīvi rakstīja Forumā pirms pasākuma, bet arī atbrauca uz Kandavu un piedalījās - jūs visi bijāt pasākuma lielākā bagātība, ar savām emocijām, zināšanu un nezināšanu un vēlmi uzzināt, tāpat kā ar vēlmi padalīties savās prasmēs ...

- Liels paldies ! Vēlreiz un vēlreiz, tiem, kuri veica reālu darbu, lai pasākums notiku - Ērkšķim, ZG, Feniksam, Dīķim, edžjum, Chirkainītim, ArchAngel, Lainei, Nisim ... arī tiem, kuri palīdzēja pie organizācijas, bet paši netika uz pasākumu Kambarītei, Bormanam, Frīdai, Martink... arī tiem puišiem un meitenēm, kuri kā vienkārši dalībnieki palīdzēja pasākuma pirmajā dienā un līdzdarbojās visu norisi.

- Liels paldies ! Elikam, Shadow, Krasowsky un Elis
un protams ļoti liels paldies lektoriem, kuri atrada laiku un iespējas nopietni pastrādāt ar mums Kandavā - Raimo, Uldim, Lunim, Didzim un Guntim.
Cik dažādi bija klausītāji, tik dažādi viņiem pretīm stāvēja lektori un ... neskatoties uz dažu diskusiju še Forumā (jau pēc pasākuma) man rādas, ka katram dalībniekam ir ticis kāds lielumiņš vai mazumiņš no pasniedzēju zināšanām un pieredzes.

Pats visu pasākuma laiku biju pārsteigts par dalībnieku organizētību un atbildības sajūtu, no pirmās līdz pēdējai notikuma minūtei, tas nozīmē, ka Fotoblogam turpmāk nav jāsatraucas par liela apmeklējuma pasākumu rīkošanu, jo bloga fotogrāfi gan gados jaunie, gan pieredzējušie, ir ļoti disciplinēta un atbildīga tauta. ( ! ) Malači!

Neviens pasākums nevar būt ideāls un vienlīdz labi pieņemams pilnīgi visiem, kuri tajā piedalījušies, bet šķiet, ka šis pasākums ir izdevies un pat labāks kā sākumumā varējām prognozēt.
... nākošais, 2008 gadā - noteikti būs vēl interesantāks, vēl radošāks un vēl kuplāk apmeklētāks.

Kawazoe
:)
avatar
Publicēts: 05.08.07 13:16
 citēt
Nu vislielakais paldies jau laikam tiek Tev pasham, par to, ka speji izdomat un novest lielisko ideju lidz tik verienigam pasakumam.
avatar
Publicēts: 05.08.07 18:02
 citēt
Jaapiekrit sasar!!!!!
Paldies Kawazoe!!!
avatar
Publicēts: 06.08.07 10:29
 citēt
Vēlreiz paldies! Lai arī turpmāk ir vēlēšanās organizēt! Dalībnieku jau netrūkst :) Ar katru reizi jau būs vēl labāk :wink:
avatar
Publicēts: 18.08.07 21:40
 citēt
...un tomēr liekas, ka plenērs ir bijis tikai puslaps- kur bildes, kas radušās plenēra laikā...es paldies vietā ieliku 12 bildes no plenēra...un būs vēl kāda.
Rezultāts ir lielāka atzinība. :D
avatar
Publicēts: 18.08.07 21:46
 citēt
kā būtu ja nākošgad fotoplenēru taisītu kuldīgā? :lol:
varētu pieteikties, ja kuldīgā, uz organizēšanu... :roll: :roll: :roll:


bet tas vēl tālu domājams
avatar
Publicēts: 19.08.07 01:59
 citēt
:shock: doma laba- KULDĪGA!!! :wink:
avatar
Publicēts: 19.08.07 11:08
 citēt
:shock: doma laba- KULDĪGA!!! :wink:
citu vietu, kuldīgā plēnera laikā jau pabiju..
avatar
Publicēts: 19.08.07 11:18
 citēt
nakamgad vajag Latgales [pusee, IMHO. Kurzeme jau redzeeta 2 gauds pec kartas, Vidzemee nekaa nav (pats vidzemnieks, tapec saku droshi), a latgalija inteesee...
avatar
Publicēts: 19.08.07 16:57
 citēt
nakamgad vajag Latgales [pusee, IMHO. Kurzeme jau redzeeta 2 gauds pec kartas, Vidzemee nekaa nav (pats vidzemnieks, tapec saku droshi), a latgalija inteesee...


nu i čurka...vidzemnieki tevi piekaus :D :D :D
avatar
Publicēts: 19.08.07 18:16
 citēt
nakamgad vajag Latgales [pusee, IMHO. Kurzeme jau redzeeta 2 gauds pec kartas, Vidzemee nekaa nav (pats vidzemnieks, tapec saku droshi), a latgalija inteesee...


nu i čurka...vidzemnieki tevi piekaus :D :D :D


:D
avatar
Publicēts: 19.08.07 18:29
 citēt
tas, ka vidzemnieki agresivi, sen zinams. a lotgolaa cilveki tadi... savadaki, atvertaki, gaishaki. un vidzeme ir borings :-P
avatar
Publicēts: 19.08.07 20:59
 citēt
:shock: doma laba- KULDĪGA!!! :wink:
citu vietu, kuldīgā plēnera laikā jau pabiju..



Pats vainīgs! :P

Pārējiem vēl viss priekšā :D
avatar
Publicēts: 19.08.07 21:34
 citēt
jā, paldies kavazoe :D man arvien par tevi iedomājoties, nākas iesmiet :D :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 19.08.07 22:02
 citēt
tas, ka vidzemnieki agresivi, sen zinams. a lotgolaa cilveki tadi... savadaki, atvertaki, gaishaki. un vidzeme ir borings :-P


tur tov taisnība- poši dzar un tav arii duud
avatar
Publicēts: 19.08.07 22:03
 citēt
bet kur bus plenērs, as saprotu naf nekādas nozīmes...galvenais , lai veikals tuvu...šitas plenērs parādīja , ka bilžuku naf...vai tad nākošgad būs???
avatar
Publicēts: 19.08.07 23:03
 citēt
bet kur bus plenērs, as saprotu naf nekādas nozīmes...galvenais , lai veikals tuvu...šitas plenērs parādīja , ka bilžuku naf...vai tad nākošgad būs???


taapeec ņemam kuldīgu, visas senaas ielas un eekas, tilti un uudenskritumi smilšu alas un galvenais veikals tuvu :D un bildes pāri galvai, tas tik mans pieņēmums...
avatar
Publicēts: 24.08.07 01:03
 citēt
Sasmējos par pesix animāciju! :D
Jā, interesanti dzirdēt to ka viss ir norisinājies tik labi!!! Es nekad neēsmu labi uzvedies, bet laikam k-kā tā sanāca ka nepazinu nevienu dodoties uz turieni, un laikam kautrīgs uz palaidnībām biju!!! Jebkurā šis laikam bija labākais šisvasaras piedzīvojums man, kā arī paldies Kawazoe par pasākumu un picu + 2 **iem ko man uzsauca! :D Humors ne?
avatar
Publicēts: 23.04.20 10:08
 citēt
Candowe. Skaisti!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):