forum.gif
Fotoplenērs "Latgale. Tradīcijas un šodiena" 11.-1
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Fotoplenērs "Latgale. Tradīcijas un šodiena" 11.-1
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.08.07 15:58
 citēt
Mūsu Fotobloga kolēģis willis organizē pasākumu nākamajās brīvdienās.

Lai arī pats netieku uz šo kā rādās visai interesanto pasākumu, atbalstu kolēģi ar informācijas plašāku izplatīšanu

Fotoplenērs "Latgale. Tradīcijas un šodiena"

Sadarbībā ar Latgales mākslas un amatniecības centra un Līvānu domes atbalstu š.g. 11.-12. augustā Latgalē tiek organizēts fotoplenērs "Latgale. Tradīcijas un šodiena"

Plenēra programmā:
- Latgales mākslas un amatniecības centrs (darbosies audējas)
- Līvānu stikla fabrikas muzejs un fotografēšana stikla pūšanas cehā
- Pastaiga pa Līvāniem
- "Pūdnīku skūla" pie podnieka Aivara Ušpeļa (ap 19-21 tiks kurināts ceplis, turpat arī nakšņošana teltīs)
- Aglonas bazilika (kaut kur pa ceļam sastapsim arī svētceļniekus)
- Latgales ainavas
Fotoplenēra programma var tikt papildināta vai nedaudz mainīta pēc Jūsu vēlmēm...

Laipni aicināti piedalīties visi fotodraugi neatkarīgi no fotovortāla piederības!

Lūgums, pēc plenēra visiem dalībniekiem iesniegt 3 fotogrāfijas 20X30 cm izstādes organizēšanai Latgales mākslas un amatniecības centrā.

Līvānos pulcējamies 11. augustā ap 12.00. pie Latgales mākslas un amatniecības centra Domes ielā 1, Rīgā tiekamies Dzirnavu un Satekles ielu stūrī pie Nestes benzīntanka ap 8.30.

Dalības maksa Ls 3.50

P.S. Iespējamais maršruta garums no Rīgas un atpakaļ ~700~800 km, tādēļ būsim savstarpēji izpalīdzīgi, centīsimies pa automašīnām izkārtoties tā, lai visi tiek uz plenēru, un nebrauc tukšas vai pustukšas automašīnas.

Pieteikumi un uzziņas: 29766635 ( Armands/ "willis" )
avatar
Publicēts: 05.08.07 17:05
 citēt
zasodic!
man atkal uz kāzām jābrauc :(
avatar
Publicēts: 06.08.07 03:22
 citēt
:D ooo shitoo gan gribas redzzeet un piedaliities...cerams sanaaks-man Latgalia miilja ljooti!
avatar
Publicēts: 06.08.07 10:31
 citēt
Vienreizējs un atabalstāmis pasākums :!:
avatar
Publicēts: 06.08.07 10:59
 citēt
damn :evil:
avatar
Publicēts: 06.08.07 13:00
 citēt
aiziet!!!
avatar
Publicēts: 06.08.07 13:02
 citēt
Vai kāds brauc?

Un vai kādu intresētu 2 -3 brīvas vietas mašīnā?
avatar
Publicēts: 06.08.07 13:32
 citēt
bljin, gribetu, bet alga jau notereta... :(
avatar
Publicēts: 06.08.07 13:37
 citēt
bljin, gribetu, bet alga jau notereta... :(


Padomā iespējams var kautkur aizņemties tik jaukam pasākumam. Man ir gribēšana braukt tikai tad vajaga ceļa biedrus priekš degvielas. Savādāk būs nedaudz sālīti.
avatar
Publicēts: 06.08.07 13:37
 citēt
Hmmm , intresanti intresanti , ar Ušpeli un dažiem kurasabiedriemm un vecām brūtēm varētu šnabi sadzert. Kas ta par dalības maksu ? KO PIEDAVA pa 3.50Ls ? Es tiko atbraucu no 150Ls un tur 3 dienas varej darit ko grib a kas ir par 3.50Ls kautkas Obligāts?
avatar
Publicēts: 06.08.07 14:18
 citēt
bljin, gribetu, bet alga jau notereta... :(


Padomā iespējams var kautkur aizņemties tik jaukam pasākumam. Man ir gribēšana braukt tikai tad vajaga ceļa biedrus priekš degvielas. Savādāk būs nedaudz sālīti.


nu, japadomaa ir...
bet laikam tomer shoreiz laidishu garam... :(:(:( 100% parliecibas gan vel nav, bet... ehh... :(
avatar
Publicēts: 06.08.07 14:23
 citēt
:D ooo shitoo gan gribas redzzeet un piedaliities...cerams sanaaks-man Latgalia miilja ljooti!

man arī dikti piedalīties gribas, centīšos... :)
avatar
Publicēts: 06.08.07 16:48
 citēt
Domāju, ka varētu. Ja laikapstākļ būs pieņemami. 3,50 tiešām ir visai simboliska maksa, kas nevarētu radīt dižās problēmas. Varu piedāvāt vietu kādam līdzbraucējam no Jēkabpils apkārtnes.
avatar
Publicēts: 06.08.07 18:22
 citēt
willis : Tapat nerubiju , tas ir IEEJAS BILETE maksa 3.50Ls vai KAS maksa 3.50Ls iespeja piedalities "Pasakumā Latgalē" Man arī 35Ls nav problēma BET jāzin PAR KO! Ta 3.50Ls ir vienkarsji par to ka DRIKSTU AIZBRAUKT tad piedod tas ir ka mulkjigos konkursos ar SMS. Tipa "Ieeja pasākumā 3.50" tā es saprotu vai?
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:08
 citēt
Cik sapratu 3.50Ls tatad ir par dazjadu pasakuma izdevumu apmaksu.
Aha tatad Jasapulcejas Neste kas uz Sateklas un Dzirnavu stura tur ko Bussa sedinass vai kaa? Tas ietilpst 3.50Ls vai nee? Ja jabrauc ar savu transportu ~800Km tas ir minimali 50L bendzja ~40Ls . Gulesjana teltis vai "Centrs uzsauc" tatad TELTS vai GULTA ?? Par kadu naudu? Beigas vel 3 Bildes 30x40 ~15Ls Nu vecit neslikts plenerins Organizatori velas lai sjiem samaksa 3.50Ls + 60Ls un vel OBLIGĀTI BILDES??:) :) Nu miksti izsakotie PADARGS PASAKUMS bez saprotamas idejas vienai nedeljas nogalei vienam cilvekam :)
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:17
 citēt
es tieshi gribeju prasiit kaa cilvekiem labak patiik 3.50 + xx vai kad uzreiz par visu padomats un skaidri rakstits 60ls :)
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:25
 citēt
Es jau par to pasju:) Kautkadi nesaprotami 3.50Ls kurus es saprotu taga par ko jo organziators zuraxstija. BET vel papildus nakas ieguldit vismaz 60Ls no sevis un vel Organizatori grib 3 bildes pa brivu nomangot:):) Cipars miksti sakot nevajais un vajadzibas ari:):) LIDZIGOS pasakumos parasti TRANSPORTU+GULESJANU uzsauc organziatori tad viniem par to PIENAKAS 1-2 Bildites:)
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:30
 citēt
vot shito visu vajag uzreiz uzrakstit tad visadi luniski jautajumi atkritiis ;)
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:40
 citēt
Oh veči lasot visju šito man galīgi nerodas parliecība ka tur vispār ir kāda organizācija drīzāk izklausās "Mēs laižam uz pasākumiem Latgalē" kas grib var pievienoties PAR SAVU NAUDU ar SAVU TRANSPORTU ar SAVAM TELTIM ar SAVU PAIKU:) katra zinja paldies par piedavajumu bet organizatoriski issktas svakakais no pedejas 2 menesjos apmekletajiem un aplekleju es katru Wikendu tadus kas pasludinati vismaz 1-2 menesji ieprieksj:)
avatar
Publicēts: 06.08.07 20:56
 citēt
tas tak [url=www.poga.lv]www.poga.lv[/url] pasākums....

man būs inčīgāks pasāciens Kurzēmē pie pašas leišmales ar saviem kursabiedriem - fotogrāfiņiem;)
avatar
Publicēts: 06.08.07 21:04
 citēt
Vot vo brauc labak uz Kurzemi vismaz kautkas saprotamaks par saprotamu naudu ar saprptamu atdevi:) Mozj viens no otra kautko iemacisieties JAUNU:):)
avatar
Publicēts: 06.08.07 21:09
 citēt
uh kā Lunis sacepās!! :)
avatar
Publicēts: 06.08.07 21:28
 citēt
Lunis, ti čavo?naježaješ? vai arī man kokčs pa daudz? :?
avatar
Publicēts: 06.08.07 21:37
 citēt
Kas tev brauc visru ES TEV SAKU ka Lietderīgāk braukt uz LIETDERĪGĪEM pasākumiem:)
avatar
Publicēts: 06.08.07 21:53
 citēt
Es gan to uztveru tā vieglāk. Ir, piemēram, baigi nopietnie kāda fotosaita pasākumi ar detalizētu organizāciju un strikti noteiktām maksas taksēm par visu utt., un ir vienkārši kādu entuziastu noorganizēti braucieni, kur varbūt nav speciāli uzaicinātu lektoru par nopietnām tēmām, speciālu lekcijas kursu utt.
Bet! Katram taču ir izvēle- braukt vai nebraukt? Vai ne tā? Nedomāju, ka baigi jāsalīdzina kādi pasākumi, nav taču domāts organizēt tieši tādu, tikpat "dziļu", tikpat vērienīgu. Vienkārši cilvēkiem tiek piedāvāta iespēja braukt, fočēt, patusēt utt. Gribu- braucu, negribu- nebraucu, bet lieki gan par tēmu necepos. Un nesāku ķidāt, vai man šitāda dāvana patīk vai nepatīk (nu, sorry, šoreiz varbūt dāvanā nav "kristāla vāze", bet ir vienkārša "koka vāzīte", kas arī prasa sava veida pūliņus)...
Tiek vienkārši piedāvāta iespēja!!!! Un viss!
avatar
Publicēts: 06.08.07 22:00
 citēt
viss jau ir kartiba, vienkarshi loti svarigi ir sakuma pareizi pasniegt lietas. shis pasakums bus jauks un izdosies 100% karoche gudlak laimigiem kas tiek ...
avatar
Publicēts: 06.08.07 23:28
 citēt
karoche gudlak laimigiem kas tiek


ko šļupsti? :P
avatar
Publicēts: 07.08.07 00:04
 citēt
Ienaakusi : Ja protams tev tasniba BET pasakums sakuma tika pasniegts ka samaksasi 3.50Ls un VISS NOTIEK! Ir pietiekami pasakumi tai pasja LATGALE bijusi ka JAMAKSA tikai par EŠANU visu pārējo apmaksā organizātori! Par to pretī paprasot 1x BILDE 30x40 Formātā un beigā vēl isstādes noorganizē pa visus Latviju! Mums pagājušo gadu bij plenērs 50 Cilvēkiem turpat netālu Sēlijā ko bij noorganižejis VIENS CILVĒKS vārdā Daiga Kalniņa Lielais Buss ar fotogr`faiem tika zivadāts pa visus sēliju ~450Km 2 dienas pa muižām pilīm pilsētām baznīcām slaveniem cilvēkiem Koktēlnieki Rūrāni , rakstnieki utt. Natī gulējām vēcā pionieru nometnē pārbūvētā par viesu namu VISSS HAĻAVA!! Vienīgais par ko bij jāmaksā tas ir par PASŪTĪTĀM pusdienām mazos Lauku ēstūžos KAPEIKAS protams :) Par šito HAĻĀVU beigās bij jaatsūta organizātorei 1gab 30x40 bilde:) Piemŗu pilns šitādu , Cēsis , Valmiera , Sigulda , Kuldīga , Liepāja , Ventspils :):) Zini regulāri piedalos šādu pasākumu organizēšanā un arī PLEZĪRA PĒC braucu praktiski KATRU WIKENDU un izmaksas ir parasti ~50-170Ls vienam cilvēkam ja 2-3 dienas uz pilnu klapi:) Es vienkrārši BŖECU lai ķads neuzraujās uz šitādu dezinformāciju pa 3.50Ls un skaidri tiek uzrastīts ka ORGANIZĀTORI NEKO NEPIEDĀVĀ par vissu jāmaksā pašiem ~50-60Ls MINIMUMS par ko varēs iedzert ar Ūšpeli un ielīst Līvānu stiklenē PIETAM jāņem vērā ka tas būs KATOĻU spētku laikā kad AGLONĀ pat ieklūt būs BAAIGI problemātiski ar autiņu nepiebrauksi pat lidz Aglona spagriezienam :):)
avatar
Publicēts: 07.08.07 01:07
 citēt
Luni, bet neviens taču nav tik naivs, lai nesaprastu, ka pašam taču, ar savu autiņu braucot, par to arī jāmaksā!
Es toč' laikam esmu blonda un no Strenčiem (un esmu jau ar', agrāk tur dzīvoju), bet, goda vārds, neienāca pat prātā tādas problēmas, kādas Tu te saskrūvēji!
Divas nedēļas atpakaļ mums te, Vaidavā, arī bija tāds kā miniplenērs nelielai domubiedru grupelei, viss it kā par brīvu, bet visi taču lieliski zināja, ka par tālo ceļu jāmaksā (īpaši tiem, kas brauca no Ventspils), par laivu īri jāmaksā, protams, vēl arī "paika" utt. ...
Vienkārši cilvēki, labu gribēdami, sarunāja un saorganizēja un piedāvāja arī citiem! Nu, nemeklēsim utis katrā kažokā, īpaši jau gadījumos, kad to nemaz nav...
avatar
Publicēts: 07.08.07 10:21
 citēt
TEV tas neienaca prata jo TU tados pasakumos nepiedaleis REGULARI , es piedalos un tapec ZINU ka ja pasakums ir par SAVU NAUDU tad TA ARI RAKSTITS un brauc un MAKSA nebrauc NEMAKSA. Neviens par to tev tev "Papildus" neprasa 3.50Ls bet visus tu maksa TAPAT PAC. Sai konkreta gadijuma tika manites 3.50Ls jamaksa "Simboliski" nju un kas talak? Par to naudu bus Autobuss , Vimpelits , vai konfeksju tuta?? Pietam par 3.50Ls tiek piedavats iesniegt 3gab bildes 30x40 izmeros. VISS KARTIBA viss tatad HALJAVA tik 3.50+ 3gab 30X40 Bildes:) Nju a beigas atklajas ka VISS JAMAKSA PASJIEM + 3.50Ls + 3gab bildes [15Ls] :):) Organizejot psakumus ORGANIZATORI parasti SIKI APRAKSTA kas cik maksas un kas jadod preti. KONKRETAJA gadijuma par TAVU NAUDU organizatori vel velejas lai BILDES UZDAVINA:):) Pilnigs organizatorisks sviests un klienta neinformesjana jo STARPIBA starp NOSAUKTO un FAKTISKO sastada ~1500% :):)
Bloga dzeki nupatas tasija pleneru , KARTIGI KA PIENAKAS visus vairakas nedeljas ieprieksj INFORMEJA cik kas maksa KAS PAR TO BUS ja nevelies kautkadu opciju NEMAKSA UN NESANEM . Doma vinji nevareja pateikt ka 6Ls autobuss un 3 dienu pasakums. Beigais izradistos VAI PASJI LIELI BERNI NEZINAJAT ka par KAMPINGU+EDINASJANU ari jamaksa??!! Ja un vispar PAR PIEDALISJANOS vel bus pasjiem jaizdruka par savu naudu 3 izdrukas un jauzdavina Kempingam nju par to ka tur dzivoji par savu naudu:):) Jautri vaine! Dzekiem izdrukas un tehnikas noma un daznedazjadas balvas bij par brivu un vareji a tstat izdrukas vai neatstat :):) Sai gadijuma kautkads "Latgales fonds" nez ko diez "Atbalsta" gan jau ka pasakumus riko PAR NAUDINJU :):) Visadi sadi pasakumi ir kompliceta lieta spriezjot pec TXT un plana Organziatoriem NAV PIEREDZES un ari izsti naf skaidrs kas notiks jo ka jau teicu TAI VIKENDA manliekas Aglona notiek Katolju pasakums neesi bijusi? Es tev pastastisju masjinas un cilveku ir tikdaudz ka uz pamatigu visoaltvijas rokkoncertu un 5km jaiet kajam jo nevar iebraukt Aglona un Bazilika tikt ir visai pagruti ja neesi laikus uzradies:):)
avatar
Publicēts: 07.08.07 10:51
 citēt
Es to visu saprotu!
Bet saku vēlreiz- es to tā neuztveru!
Es to varētu salīdzināt tā:
Tu, piemēram, esi uzaicināts uz kādu baigo rautu Rundāles pilī ar cāli tabakā un vistu spārniem šampanieša mērcē, bet pēc tam Tev piedāvā iespēju doties uz vienkāršu groziņvakaru, bet Tu lepni pēc pils labumiem atcērt- tur taču ne sūda nebūs un man vēl groziņš jāgādā!!

Man vienkārši piedāvā piedzīvojumu, izklaidi, atpūtu, iespēju pafočēt, par eksursijām samaksājot kaut kādus nieka Ls 3,50, un es tīri labprāt gribu pavadīt jauku nedēļas nogali un tas arī viss!

Ai, nu labi, beigsim vārīties par šo tēmu! Varu iedomāties, kā pēc šādām peripetijām jūtas cilvēki, kas to domājuši no sirds...
avatar
Publicēts: 07.08.07 14:24
 citēt
Man naf nemāzāko šaubu par viņu labajiem nodomiem arī pretenziju nekādu ja texsts būtu "Atbrauciet pie mums uz pasākumiem cena ar ieejas biļetēm 3.50Ls" protams viss skaidrs būtu laiks pat brauktu ja nēbūtu viss sen aizrunāts:)
avatar
Publicēts: 07.08.07 14:54
 citēt
...mums Kandavaa jau bija nelielas diskusijas par poga.lv un poga.lv pleneeri stipri atshkjiras no bloga pleneeriem... tie ir taadi kaa tematiskie grozinjvakari, kur valda maajiiga atmosfeera un tas, ka vienkaarshi tika piemirsts uzrakstiit, ka 3,50ls ir par paaris biljeteem, ir nevis organizatoru, iniciatoru vaina, bet kljuume, kad informaaciju no vienas maajas lapas panjem un iekopee otraa... man jautaajumi neradaas, jo esmu ieksh poga.lv un esmu piedaliijusies poga.lv pleneeros... :)
avatar
Publicēts: 08.08.07 01:10
 citēt
Neliela korekcija attiecībā par "mežonīgajiem" bilžu izmēriem.Doma bij no plenēra dalībnieku brīvprātīgi iesniegtiem darbiem nākotnē Latgales mākslas un amatniecības centrā sarīkot izstādi.
Redzu un saprotu, ka Rīgā ir tūcīga situācija un trūkumu cietušie var netērēties un izstādē nepiedalīties, bet dzert šņabi ar māksliniekiem vai vēl labāk mājās. :lol:
avatar
Publicēts: 08.08.07 15:40
 citēt
chess :
Ja un visiem bus jabut "Mēmiem no laimes" kad kautads Latgalju centrs vares prezenteties PA BRIVU ar dalibnieku naudas un zinasjanu palidzibu vaine:):) Vecīt šo ĀŽA KĀJU es jau sākumā nojautu izlasot par "Centru atbalstītāju" tieši tāpēc arī intresējos KO DOD PRETĪ par to ka JĀDOD BILDES izrādās ka PILNĪGS UZMETIENS viss PAR NAUDU un vēl bildes cer nokāst PAR BRIVU:):) Sociālisms ir BEIDZIES "Darbs nav laime" un diez kāpēc cilvēkiem savā brīvā laikā par saviem lidzeklīem būtu jasponsorē kautkdās "Centrs" kurš pietam negrasās uzsaukt ne Transport ne Naktsmājas vispār neko:):)! Savas puķites tu vari šiem kilogramie dāvināt tās viņiem nafig nebūs vajazdīgas bet es 100% zinu ka GRIBĒS viņi to ko ES UZBILDĒŠU a man galīgi to šiem negribās uzsaukt PAR SAVU NAUDU:)
avatar
Publicēts: 08.08.07 19:13
 citēt
klau, nu ļaudis, vai ir arī kāds, kurš tiešām brauc?! ir brīvas vietas mašīnās, tik būs tā brālīgi jāsamet benžam :wink:
avatar
Publicēts: 08.08.07 20:42
 citēt
Ak tu Luni, padomā to lietu no otras puses ar, kāda tev izdevība tiek dota, nu jā, varbūt ar Tev to ir pietiekoši, varam tur teiksim 24 stundas bez maz studijā ar modeļiem strādāt, kā jau tika teikts stikla rūpnīcā praktiski nav iespēju vairs tikt, te tev tiek dota tā, audējas pie stellēm ar retums palicis, tad vēl Ušpeļa mākslas darbus , viņu pašu kā kolorītu personu bildēt,un kur tad vēl cepļa kurināšana un keramikas dedzināšana, oi un tas tik par 3,5 ls, ak tā, tās bildes, iesaku sūtīt tev tikai tās kuras tev nenes peļņu,kas nes peļņu ar Ušpeļa portretu teiksim, izliec izsolē, bet pārējie kuri vēlas var dot savas labākās, būs iespēja tiem būt gandarītiem, jā nez cik maksā stunda fotostudijā, domāju ar 3,5 ls cauri netikt......
avatar
Publicēts: 08.08.07 21:31
 citēt
Man Ušpeļa portreets ir tāds kā diez vai kāds tuvākā laikā uztaisīs:) Labākais ka to meklē un PĒRK diezgan regulāri lai cik tas nebūtu savādi TIKAI no Krievijas un Eiropas!:) Podnieku skolas Aivars ar čomiem diezgan regulāri taisa arī tuvākos reģionos un pa visu Latviju un ielūgumus uz šo pasākumu saņemu regulāri :):) Nākamais , jūs stādaties priekšā KĀ isskatās STIKLA FABRIKA? Es stādos jo padomju laikos Līvanu stiklam katalogu taisijam un tur ir SUPER MUZEJS arī Grīziņkalnā un Valmierā un TEIKŠKU ATKLĀTI ja vien tas nav spec ŠOVS tur NAV KO REDZĒT moderna tehnaloģijas BEZ BALAGĀNA neparedz neko pārāk VIZUĀLI efektīgu:) Jaunas baltas kausējamās krāsnis un sterīla vide :):) Līvānu stikla rūpnīcā bija vesels tūrisma maršruts vēl šovasar :):)
avatar
Publicēts: 08.08.07 21:37
 citēt
Labāk noskanojieties plezīram savācat paiku un pendeles un braucat dzīvē:) Pasākums FORŠ tam naf nek`das problēmas PROBLĒMA ir VEIDĀ kā tas tiek pasniegts AIZMIRSTOT pieminēt dažus apastākļus kas RIKTĪGI MAKSĀ:):)
avatar
Publicēts: 09.08.07 10:05
 citēt
Viss skaidrs - JĀBRAUC!
Tiem, kas brauc ar busiņu Vito balto –
mums jāpadomā cikos un no kurienes startējam?
Un liekas, ka nebūtu par sliktu sarunāt ko kurš ņem,
lai nav 10 baltmaizes kukuļi un viena siļķu bundža :-)

Rakstiet uz manu e mailu:
slisans@gmail.com.
Vai arī te protams..
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):