forum.gif
Pārdodu Pentax K100D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu Pentax K100D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.08.07 17:28
 citēt
Pārdodu Pentax K100D. Lietots apmēram pusgadu. Garantija nav, jo pasūtīts no anglijas. Taču angļu pārdevējs deva savu gada garantiju, tā ka sliktākajā gadījumā līdz gada beigām varu arī izpalīdzēt ar sūtīšanu uz angliju un garantijas darbiem.
Aparāts ir ar lietošanas pazīmēm - pavisam nelieli un nenozīmīgi skrāpējumi šur un tur, taču strādā viss perfekti un mehānisms ir ideālā stāvoklī.
Kas ietilpst komplektā? Varat izvēlēties divus variantus:

1) K100D bodijs + 2 lādējamo Ni bateriju komplekti (2600 un 2700) ar lādētāju + universāls karšu lasītājs + Pentax-DA 18-55mm objektīvs (kit) -------> 230Ls
2) K100D bodijs + 2 lādējamo Ni bateriju komplekti (2600 un 2700) ar lādētāju + universāls karšu lasītājs + Tamron SP XR DI LD 28-75mm F2.8 -------> 400Ls

Spoguļkamera par ziepja cenu manuprāt nav slikti, ne?

Variantos maināms nav nekas un atsevišķi netiks pārdots pilnīgi nekas.

Būtu ļoti priecīgs, ja ar pircēju varētu satikties, pārspriest visu un būtu labi, ja pircējs visu iztestētu, lai būtu par visu skaidrībā un nebūtu pēc tam kādi jautājumi un runas, ka esmu kaut ko iesmērējis.

Kamera man ļoti, ļoti patīk, tāpēc piedāvājums spēkā tikai līdz otrdienas, 7. augusta rītam, jo tad es esmu Rīgā un pēc tam, ja nepārdodu - laimīgs fočēju tālāk.

Interesentiem zvanīt 28322579, jo pie i-neta visu laiku neesmu un pārdošana ir diezgan steidzīga.
avatar
Publicēts: 07.08.07 16:54
 citēt
piedāvājums laikam nav spēkā? :cry:
avatar
Publicēts: 07.08.07 17:00
 citēt
piedāvājums laikam nav spēkā? :cry:


Pazvani!
avatar
Publicēts: 07.08.07 17:13
 citēt
piedāvājums laikam nav spēkā? :cry:


Pazvani!


PIEzvani...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):