forum.gif
cc.lv un ff.lv
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / cc.lv un ff.lv
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.08.07 23:42
 citēt
cc.lv
ff.lv

kaadas atsauksmes par shiem inet weikaliem?
kaads k-ko pircis ir? :roll:
avatar
Publicēts: 11.08.07 00:41
 citēt
cc.lv lētāks, ff gan dārgs.
cc ir pirktas transcend kartes un vēl kāds ziepīts večiem lai spēlējās..- nekādas vainas
avatar
Publicēts: 11.08.07 01:59
 citēt
cc.lv prece nāk no Capital - ir lētāks, esmu dzirdējis kāpēc tas ir tik lēts, bet lai šis stāsts paliek! Bet atsauksmes noteikti labas!

ff.lv - nav nekadas jonausmas :)
avatar
Publicēts: 13.08.07 15:06
 citēt
iepērkos cc.lv - labs! ;)
avatar
Publicēts: 14.08.07 17:29
 citēt
vispaar jau es te skatos sev objektiivu un esmu izracis visas lapas un pagaidaam esmu apstaajies pie www.2u.lv
Vismaz sigmas tur ir kaadus 20-50Ls leetaakas nekaa citur. Pietam, arii nedaargaas bodees. Un tas nav cenaam ar 4 cipariem. BEt daaaaaudz mazaakaam. Saliidzinot.
nu, pa 50Ls var pakjert klaat kaadu filtru un veel paaris aliem paliks paari :):) Ar ko atziimeet :)
ff.lv esmu iepircies. Dabuuju jau taa labaakajai cenai, kas vinjiem uz to briidi bija latvijaa veel nedaudz nost :):) PAtiikami :):) UN viss notika kaa naakas.
Bet fochikiem un telefoniem ir labs saits kaa [url=www.site.lv]www.site.lv[/url] un tur ir uzskaitiitas labaakaas cenas konkreetajam modelim apkopojot visas interneta bodes latvijaa :):)
avatar
Publicēts: 14.08.07 18:52
 citēt
ir pirkts grips priekš 350d un zipene 430 iekš cc.lv! biju vispirms aizbraucis pie šiem uz ganību dambi, nu lai nav jāmaxā par piegādi (dzīvoju cēsīs), bet šiem nebija uz vietas zipene.. Beigās sarunājām, ka šie piegādās bez maksas, tā kā tādu gabalu biju mērojis! atsūtīja, tik sanāca ar vienas dienas nokavēšanos. Cenas tur tiešām zemākās!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):