forum.gif
50 Amazing Pictures You Must See on Flickr
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / 50 Amazing Pictures You Must See on Flickr
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.08.07 07:25
 citēt
[url=http://www.640pixels.com/articles/50-amazing-pictures-you-must-see-on-flickr.aspx]SPIEŽAM ŠEIT

komentārus atstājam zemāk, ja ir vēlme! :)
avatar
Publicēts: 11.08.07 11:04
 citēt
nezinu, tur baigi subjektīvā izlase! es jaunu toč tur vairākas iekšā neliktu - ir redzētas arī daudz labākas bildes piemēram, par bērni skrien gar mājas sienu..nu..neredzu tur neko..
avatar
Publicēts: 11.08.07 11:55
 citēt
tjipa, tas ir kaut kāds fenomens vai kā, bildēt vislaik tos melnos puikas? Tjipa, uzreiz iedomaajamies tur badu aafrikaa utt utt, un - Awww, cik forša bilde... eh, sviesc.
avatar
Publicēts: 11.08.07 19:56
 citēt
tjipa, tas ir kaut kāds fenomens vai kā, bildēt vislaik tos melnos puikas? Tjipa, uzreiz iedomaajamies tur badu aafrikaa utt utt, un - Awww, cik forša bilde... eh, sviesc.

Tev viss kārtībā?

Nē tas nav fenomens, vienk. mana skatijumā interesantas bildes... Jā protams, subjektīva izlasi, bet tur ir labas bildes ari. Nu ja nepatik var neskatīties nav tak spiesta lieta,
avatar
Publicēts: 11.08.07 20:09
 citēt
tjipa, tas ir kaut kāds fenomens vai kā, bildēt vislaik tos melnos puikas? Tjipa, uzreiz iedomaajamies tur badu aafrikaa utt utt, un - Awww, cik forša bilde... eh, sviesc.

Tev viss kārtībā?

Nē tas nav fenomens, vienk. mana skatijumā interesantas bildes... Jā protams, subjektīva izlasi, bet tur ir labas bildes ari. Nu ja nepatik var neskatīties nav tak spiesta lieta,


Hmm, sorr, es to nedomāju personiski. Es tā vispārēji teicu, ne attiecībā uz šo izlasi. (nepareizu teikuma uzrunas formu izveeleejos). Mani vnk paarsteidz, ka visur visādos saitos topos vienmēr ir pa kādam melnajam. Vienmēr... Es neesmu rasists, vnk man tas tiehsaam liekas kaa fenomens...
avatar
Publicēts: 11.08.07 20:15
 citēt
No 50 bildēm 13 melnādaini bērni portretos :)
avatar
Publicēts: 11.08.07 20:44
 citēt
tas varbūt tāpēc lai cilvēki aizdomātos, ka viņi nedzīvo tik draņķīgi cik varētu būt... un lai aizdomātos, ka viņi izmet simtus sūdos, taja pašā laikā citam viens lats dotu paiku nedēļai... varbūt tam ir apakšā kāda dziļāka doma...
avatar
Publicēts: 11.08.07 21:21
 citēt
...vai arī fotogrāfi zin, ka tādā veidā forši "uzspēlēs citiem uz jūtām"?

...varbūt tas viss tomēr nav tik cēli...
avatar
Publicēts: 11.08.07 21:29
 citēt
viss pastāv uz varbūt... un tas ir atkarīgs no cilvēka... :roll:
avatar
Publicēts: 12.08.07 12:45
 citēt
Tnx, par linku, tur labi tutoriaalji! ;)
avatar
Publicēts: 12.08.07 17:16
 citēt
Tnx, par linku, tur labi tutoriaalji! ;)

Jā, par to gan piekritīšu - visumā vērtīgi! :)
avatar
Publicēts: 12.08.07 19:10
 citēt
daudz negeri nekas vairak.
avatar
Publicēts: 13.08.07 10:30
 citēt
Mēlnādainam cilvēkam vaipsti ir izteiķtāki kā baltajiem, tapē arī šos foķē jo efekts ir gūstams jūtamāsk, tas ir tā pat kā kultūristiem -melnie atraktīvāki/faktūraināki tapē arī baltie taga tiek "krāsoti lai var cīkstēties, bet ,protams, melnādainie cilvēki tiek foķēti ne tikai šī iemesla dēļ :).
Links foršs. Ir uz ko paskatīties
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):