forum.gif
"Liepāja fokusa attālumā"
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / "Liepāja fokusa attālumā"
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.06.06 15:56
 citēt
Laipni aicinām tevi piedalīties fotobloga.lv rīkotajā divu dienu plenērā „Liepāja fokusa attālumā” Liepājā, 8. un 9. jūlijā. Plenērs iecerēts kā draudzīga atpūta pie dabas, baudot arī Liepājas pilsētas skaistākās vietas. Plenēra laikā dalībniekiem būs iespēja gan iemācīties labāk fotografēt, gan arī pierādīt savas prasmes darbībā.

Informācija uz e-pastiem.
avatar
Publicēts: 19.06.06 17:03
 citēt
:)

Tiem, kas nesaņem fotoblog.lv e-pastus, lūk arī pats uzaicinājuma teksts:

[url=devel.fotoblog.lv... uz plenēru "Liepāja fokusa attālumā"
avatar
Publicēts: 19.06.06 17:11
 citēt
Un kaa ar tiem kas ir te pat Kurzemee??Nju pienjemsim es, no Kuldiigas.... Nju ja buushu apakljam no Latgales apceljojuma, noteikti aizlaidiishu uz Foto Pleneeru!

Taatad veelreiz,jautaajumi:
1) Kaa ar tiem kas neveelas braukt uz Riigu, bet ir tuvaak uzreiz laist uz Liepaaju!?
2) Varbuut Kuldiigaa jau var kaads barinjsh salasiities?
3) Un kaa tad sanaak ar maxaam $ ja braucu pats ar savu transportu?

Paldies par juusu puulinjiem riikojot sho pasaakumu! :wink:
avatar
Publicēts: 19.06.06 17:18
 citēt
Tie kas vēlas braukt ar savu transportu un ne no Rīgas droši to var darīt, piesakoties uz to pashu e-pastu ar noraadi par savu situaaciju. Maksa buus atskaitot transporta izdevumus. Neskaitot gultas vietas buus pieejamas arii telshu vietas, tur arii var ietaupiit. Taa kaa naudu mums no Jums vajag tikai transportam un guleeshanai (varbuut kaads lats organizatoriskiem izdevumiem), tad apreekjinaat daliibas maksu atkariibaa no braukshanas/nebraukshanas nav probleemas...
avatar
Publicēts: 19.06.06 17:44
 citēt
Tieshi taa, var braukt ari ar savu mashinu, vienkarshi ir taa, ka ja nesavacas pilns autobuss, mums bus minusi, jo autobusa izmaksas ir fiksetas.

un tiem, kas brauc no riigas - autobusa bus pavisam cits tusinsh neka ar savu mashinu ;)
avatar
Publicēts: 19.06.06 18:37
 citēt
Hmm, tajos datumos iekrīt rallis Kurzeme 2006 un zvejnieksvētki, tajā pusē būšu obligāti, bet visur jau vienlaicīgi nevar paspēt. Katrā ziņā bildēt tur būs daudz ko. :) Vieni no visjautrākiem pasākumiem ir bijusi kāzu ceremonijas vērošana pludmalē, kā tur stīvi klunkurē pops ar krustu un kā tievs brūtgāns klupdams pa smiltiņām stiep savu brūti.. :lol:
avatar
Publicēts: 19.06.06 22:46
 citēt
nu ko vaig to vaig :) es ar jums.. kur meklēt sīkāku info, vai tas vēl tikai sekos?
avatar
Publicēts: 19.06.06 22:49
 citēt
pashlaik siikaakais, kas ir, ir worda dokuments. vel daudzas lietas precizejamas, to pamazaam ;)
avatar
Publicēts: 19.06.06 23:39
 citēt
vo vo es ar tajaa pusē būšu uz ralli....
avatar
Publicēts: 20.06.06 01:43
 citēt
astotais vairs nav iipashi taalu... taa kaa - skataties ka visu paspeejat :?
avatar
Publicēts: 20.06.06 11:08
 citēt
Es ar noteikti piedalos, bet esmu no Ventspils, braukšu ar savu auto ja ir vēl kāds no ventspils, ja ir vajadzība var iebraukt arī kuldīgā ja tur nevar nolasīties pilna mašina, nav problēmu tad droši man rakstiet !!!
avatar
Publicēts: 20.06.06 14:18
 citēt
Pasākums rādās skaists, labprāt piedalītos, bet tajā laikā nāksies mērot Karpatu plašumus. Cerams, pret rudeni uzrīkosiet ko līdzīgu... Lai veicas!
avatar
Publicēts: 20.06.06 14:19
 citēt
yo Kazha tu brauc uz abām dienām vai vienu?
avatar
Publicēts: 20.06.06 15:25
 citēt
yo Kazha tu brauc uz abām dienām vai vienu?


es domāju ka uz abām !!!
avatar
Publicēts: 20.06.06 15:29
 citēt
Klau a dalībnieku skaits ir ierobežots tāpēc ka vietas autobusā ir tika, vai tāpēc ka guļvietas ir maz? Vai ir kāds cits iemesls. Un kāda ir cena pasākumam ja netiek izmantots jūsu transports un gulēšana notiek citur?
Ir doma iespējams piedalīties bet 7-8 jūlijā ir rallijs Kurzeme 06 kuru es noteikti neizlaidīšu, bet interesantas ir arī piedāvātās lekcijas, tā kā iespējams tās gribētu noklausīties...
avatar
Publicēts: 20.06.06 16:26
 citēt
Klau a dalībnieku skaits ir ierobežots tāpēc ka vietas autobusā ir tika, vai tāpēc ka guļvietas ir maz? Vai ir kāds cits iemesls. Un kāda ir cena pasākumam ja netiek izmantots jūsu transports un gulēšana notiek citur?
Ir doma iespējams piedalīties bet 7-8 jūlijā ir rallijs Kurzeme 06 kuru es noteikti neizlaidīšu, bet interesantas ir arī piedāvātās lekcijas, tā kā iespējams tās gribētu noklausīties...


Vietu skaits ir ierobežots, jo:
1. autobuss
2. gultas vietas villaa
3. telshu vietas pie villas
4. (mazak svarigi, bet tik un ta jasaprot) ari pasniedzejiem ir ierobezhots grupas lielums (bet ne 40).


Ja gan transports, gan guleshana ir citur, tad maksas par pasakumu nav, piedalities var, bet registracija ir obligata anyway.
avatar
Publicēts: 20.06.06 16:27
 citēt
astotais vairs nav iipashi taalu... taa kaa - skataties ka visu paspeejat :?


ta ir, mochijam, cik pietiek laika ;)
avatar
Publicēts: 20.06.06 18:33
 citēt
Emm... kur var piereģistrēties? :)
avatar
Publicēts: 20.06.06 20:03
 citēt
Atsuti mailu, mes registrejam. Pec britina bus ari atbildes tiem, kas pieregistreti.
avatar
Publicēts: 20.06.06 20:54
 citēt
O.k. Shad, tikai lieta tāda, ka es jau būšu Liepājā, līdz ar to transports un naktsmītnes man nebūs nepieciešamas :)
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:21
 citēt
Atsuti mailu, mes registrejam. Pec britina bus ari atbildes tiem, kas pieregistreti.


Khmmm a kam ta mailu sūtīt?
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:22
 citēt
info@fotoblog.lv
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:22
 citēt
suti uz info @ blog latvija

crash, uz kc janjiem aiziet negribi? :))) ceturtdien svinot ... :twisted:
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:23
 citēt
O.k. Shad, tikai lieta tāda, ka es jau būšu Liepājā, līdz ar to transports un naktsmītnes man nebūs nepieciešamas :)


tas ok, bishki tusinu nokavesi (turp atpakal tomer 6h autobusaa tuss), bet meilu anyway aizsuti
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:28
 citēt
suti uz info @ blog latvija

crash, uz kc janjiem aiziet negribi? :))) ceturtdien svinot ... :twisted:



Njea paldies :), pasham burkaa buus jaanji un tad vēl ilgi darbaa jaaseezh :(
avatar
Publicēts: 20.06.06 21:35
 citēt
autobusaa es ar jums , bet naktsmājas man jau būs..
avatar
Publicēts: 20.06.06 23:28
 citēt
fotoaparaatam ir liela nozoome? ja man canons a530 tas mani neierobezos vai arii man vajag kaut kaadu pro klases.. ?

gadus 18 vajag? man tikai 17....

un ja teshu pats uz liepaaju[ jo dziivoju kurzemee] cik man tas vareetu izmaksaat?


fotoaparata modelim un razhotajam nav izshkiroshas nozimes, protams, butu labi, ja butu lidzi aparats ar daudz maz manuali iestadamiem parametriem, vieglak butu macities, bet fotokrosa nu noteikti der da-jeb-kads.

ja nav 18, tad jabrauc kopa ar kadu, kam ir 18. Diemzhel shi prasiba ir obligata un atkapes nebus. Tas gan attiecas tikai uz laiku, kamer notiek pleners (pirma diena, vakars un nakosas dienas rits). Fotokrosa jau piedalities var ari jaunaki :)

heh, nu ko lai tev saka ... butu jau labak, ja brauktu kopa ar visiem (varbut pa celam varam tevi panemt), bet ja nebrauc ar autobusu, tad 9ls.
avatar
Publicēts: 21.06.06 00:06
 citēt
Ja ir vajadzīga vieta autobusā, tad cenā nav īpaši starpības no kurienes brauc, jo autobusa cenu lielāko daļu sastāda autobusa īre uz divām dienām ar vadāšanu pa Liepājas apkārtni.
avatar
Publicēts: 21.06.06 00:23
 citēt
cik par autobusu bez gulēšanas cena?
avatar
Publicēts: 21.06.06 01:27
 citēt
Par autobusu sanāk ap 6Ls no cilvēka, par guļvietu ap 9Ls, cenas aputuvenas (+/- 2 lati), jo vēl jānoskaidro cik precīzi cilvēki brauks.
avatar
Publicēts: 21.06.06 09:40
 citēt
i'm in 8)
avatar
Publicēts: 21.06.06 11:17
 citēt
Nu tā uz 21. juuniju mums ir pieteikushies:
(b - vajadzīgs buss, g - vajadzīga guļvieta)

Girtsons
Edzjus - (b/g)
Mark II - (b/g)
Krista - (b/g)
Kazha - (g)
Vikausis - (b/g)
ArtursD - (b/g)
Vonneguts ar draudzeni - (b/g)
Eliks - (b/g)
Nauris - (b/g)
Arach - (g)
Lancome (g)
Shadow - (g)
Kamis - (g)
Birkofs - (b/g)
Reino - (b)
Gints J. - ??
ArchAngel - (b/g)
Aijucis - (b/g)
Runcio - (g)
Aris K. - (b/g)
Pedro44 ar dzīvesbiedreni - (b/g)

Kopā 24 dalīnieki (16b / 20g)

Vēl cerams, ka būs griupiņa ar mūsu draugiem no fotoskolas, tāpēc provizoriski vēl kādas 15 brīvas vietas. Gaidam pieteikumus!

P.S. ja gadiijumaa neredzi sevi saraxtaa, bet esi pieteicies, luudzu dod zinju vai nu uz e-pastu info @ fotoblog lv vai man uz privaato zinju. Tas pats attiecas, ja gadiijumaa tev nav pierakstiiti pareizie (b/g) :)
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:32
 citēt
Bļ... žēl karoče, ka netieku... izvērtēju prioritātes, padomāju, kas svarīgāks, kam dot priekšroku un izlēmu, ka laikam tomēr jāvelta 8. un 9. jūlijs savām kāzām...:)

Lai Jums visiem veicas...
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:34
 citēt
Bļ... žēl karoče, ka netieku... izvērtēju prioritātes, padomāju, kas svarīgāks, kam dot priekšroku un izlēmu, ka laikam tomēr jāvelta 8. un 9. jūlijs savām kāzām...:)

Lai Jums visiem veicas...


:D labs
avatar
Publicēts: 21.06.06 13:04
 citēt
mēs ar Lancome DIEMŽĒL netiekam, nu nav jau tā, kā Senderam, bet tomēr... :cry: ņemiet ārā no saraksta.
avatar
Publicēts: 21.06.06 13:05
 citēt
a Eliks ar Nauri kopā brauks??? kur tad Zaka? :D
avatar
Publicēts: 21.06.06 14:13
 citēt
ar mani iespeejams veelviens cilveeks brauks, centiishos peec iespeejas aatraak noskaidrot..
avatar
Publicēts: 21.06.06 14:37
 citēt
Girtsons
Edzjus - (b/g)
Mark II - (b/g)
Krista - (b/g)
Kazha - (g)
Vikausis - (b/g)
ArtursD - (b/g)
Vonneguts ar draudzeni - (b/g)
Eliks - (b/g)
Nauris - (b/g)
Shadow - (g)
Kamis - (g)
Birkofs - (b/g)
Reino - (b)
Gints J. - ??
ArchAngel - (b/g)
Aijucis - (b/g)
Runcio - (g)
Aris K. - (b/g)
Pedro44 ar dzīvesbiedreni - (b/g)

update:

86mm - (b)
Seraphs - (b/g)
Bormanis


Kopā dalībnieku: 25 (baigais Arach :P) (20b/22g)
avatar
Publicēts: 21.06.06 17:28
 citēt
Pasham itkaa ir Ixus 50. Nju ar to jau nav nekaadi super manuaalaas funkcijas, takaa varbuut labaak buutu pamaaciities ar kauko liidziigu shaadu analogo?

www.zenit.istra.ru...
avatar
Publicēts: 21.06.06 17:32
 citēt
nu kaa apieties ar šādu verķi neviens nemācīs, ja nu vienīgi kāds blogeris
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):