forum.gif
Pērku 20D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pērku 20D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.08.07 17:00
 citēt
ss.lv viens piedāvā pa 389.
avatar
Publicēts: 15.08.07 17:40
 citēt
KAS ir DROSJI?
Ceri ka kadam 20.D sobrid varetu but zem 50 T kadruz izsjauts? Vinjus jau kadu Gadu ka nerazjo vairs:):)
avatar
Publicēts: 15.08.07 17:52
 citēt

Un vai tas ir BAIGAIS risks nopirkt ar slēdzi kurš šas salūzīs vai arī vnk laimes spēle?


Ja bbus jauns sledzis tad ari cena bus atbilstosa un pardevejs bus pierakstijis, ka nesen sledzi mainijis. Ja tadas piebildes nav rekinies, ka bildes ir sataisitas ar to kameru bezgala daudz :)
avatar
Publicēts: 15.08.07 17:54
 citēt
Vislabākais lietotas fototehnikas pričendālis ir statīvs - paņem un paskaties viss kārtībā vai nē, bet ar smalkāku tehniku ir kā ar bitēm - nekad nevari zināt kādi brīnumi uzpeld. Tādā ziņā garantija nomierina sirdi :)
avatar
Publicēts: 15.08.07 18:20
 citēt
labāk nav jauns 400D :roll:
avatar
Publicēts: 15.08.07 18:35
 citēt
labāk nav jauns 400D :roll:


Domāju, ka nē

ko tu lietosi 20D kas nav 400D? atskaitot ergonomiskumu un sleedzja resursu kursh visticamaak ka bus mazaaks nu jau nekaa jaunajam 400D :D
avatar
Publicēts: 15.08.07 18:37
 citēt
janels: kurš tev galvu sačakarēja? ;)
avatar
Publicēts: 15.08.07 19:07
 citēt
Vienīgais kas 20D ir augstāks uz šo brīdi,tā ir cena. Ja nemaldos,tad iekš 400D stāv jaunāks procesors nekā 20D.Bet,es varu arī kļūdīties... Ja gribi augstākas klases par 400D,mazliet pacieties-drīz būs 40D. Uz Jauno Gadu,kad pirmais bums būs noskrējis,varēsi paņemt!
avatar
Publicēts: 15.08.07 19:07
 citēt
augstaakas, bet vecaakas klases modelis! :D imho sobriid tas ir diezgan pieliidzinaams 400D ;) A ja nav naudinjas jaunam 400D tad droshi graap 350D! ;) Ja nebuusi smuciigs un nesmeereesi matricu patiks labaak kaa 400D! ;)
avatar
Publicēts: 15.08.07 19:45
 citēt
KAS ir DROSJI?
Ceri ka kadam 20.D sobrid varetu but zem 50 T kadruz izsjauts? Vinjus jau kadu Gadu ka nerazjo vairs:):)


Nav tik traki ar tiem 50k kadriem. Manam 20D pat puse no tā nav savākusies. Bet nu nepārdod, vēl jo vairāk pa 400 Ls. Normāls rezerves aparāts ir
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:04
 citēt
augstaakas, bet vecaakas klases modelis! :D imho sobriid tas ir diezgan pieliidzinaams 400D ;) A ja nav naudinjas jaunam 400D tad droshi graap 350D! ;) Ja nebuusi smuciigs un nesmeereesi matricu patiks labaak kaa 400D! ;)

nu nez jebkurā gadījumā 20D ir augstākas klases modelis tas tapat, kā salīdzināt teiksim 300D, kas ir vecāks dSLR, kaut gan low-end ar kādu pajaunāku ziepi...

Bet jauna manta ir jauna manta tas lūk gan ir arguments, un ja visu mūžu esi sēdējis uz ziepjiem tad iesākumam lai saprastu visu par un ap dslr 350D liekas ir ideals variants, bet nu katram sava izvēle - var riskēt pērkot 20D lietotu, bez garantijam utt. ;)
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:20
 citēt
Mums kantori ir 1x 20.D kuram 3 sledzis jau! 2x 20.D kuram jau 2 sledzis un parejie ta uz 40-60 Tukstosji kadru. Salidzinot ar 20.D 400.D ir ka ZIEPTRAUKS gan DARBA gan IESPEJU @ Kvalitates zinja neskatoties uz to ka 400.D ir 10Milj bet 20.D 8Milj atels ir mzak stroksnains un krasas dzidrakas neksaitot ka 20.D strada atrak un funkcijas iespejas bagatakas:) Taka PAREIZI doma ka 400.D nav verts tad nu labak 350.D vai 30.D skaties:) Vispar 400.D ir isteikti neveiksmigs un gljukains modelis. Pats laidzinot ar 350.D pilnigs strunts pec Izpildijuma un mehaniskas kvalitates. Ir diva skameras CANON pret kuram man ir antipatikas ROKA PANEMOT tas ir 400.D un 5.D pilnigi strunti un MARKETINGA triki.
avatar
Publicēts: 16.08.07 07:57
 citēt
Mums kantori ir 1x 20.D kuram 3 sledzis jau! 2x 20.D kuram jau 2 sledzis un parejie ta uz 40-60 Tukstosji kadru. Salidzinot ar 20.D 400.D ir ka ZIEPTRAUKS gan DARBA gan IESPEJU @ Kvalitates zinja neskatoties uz to ka 400.D ir 10Milj bet 20.D 8Milj atels ir mzak stroksnains un krasas dzidrakas neksaitot ka 20.D strada atrak un funkcijas iespejas bagatakas:) Taka PAREIZI doma ka 400.D nav verts tad nu labak 350.D vai 30.D skaties:) Vispar 400.D ir isteikti neveiksmigs un gljukains modelis. Pats laidzinot ar 350.D pilnigs strunts pec Izpildijuma un mehaniskas kvalitates. Ir diva skameras CANON pret kuram man ir antipatikas ROKA PANEMOT tas ir 400.D un 5.D pilnigi strunti un MARKETINGA triki.



Emzz Luni gandriiz visaa tev piekriitu, iznjemot 5D, bet ne taadeelj ka pasham tads ir. Kas ainas aparaatam ka tu shamo apcelj ?

Ok ir viena shaiziite ko izjutu pareejot no 20D, ir vinjsh leenaaks ja 20D bija 5,5 kadri sekundee, tad 5D ir 3,5 kadri ... pa cik shat un tad bliezzu ralijus motokrosus tad ir gadiijies to atcereeties cik labi bij kad bija man 20D, toties pilna matrica un tas ka stili beidzot raada iisto bildi ... tas nevar atsveert nevienu citu funcionalitaati .... a visaadi savadaak tas pats 20D vien ir tik pilna matrica .....
avatar
Publicēts: 16.08.07 12:04
 citēt
5.D it tiraka studija lena gara bildejama kamera VISS , labaksia ka vinam ir 2,8 Kadris sekunde un 20.D ir 3,2 kadri sekunde ATSKIRIBA MINIMALA bet kad strada REALI ar 5.D tad 100% liekas ka STRADA 2x LENAK par 20.D !! Esmu liekas stasijis ka dabuju ar vinju bildet MODES SKATI PARIZE 1/2 skates nibildeju un jutos laimigs ka bij pieticis sajegas neatstat 20.D biroja bet iemest liedzi soma. Nonemu Piekto un talak visu skati laimigs bildeju ar 20.D :):) Tad vel vel 5.D displejs kapitali melo , ja neesi uzlicis Histohramu NEPATEIKSI ir vai nav trapits exsi :):) Vel kaudze ar lietam kas man nepatika. BET ja butu vajadzigs TIKAI STUDIJAI maza kamera protams nemtu 5.D del pilna smatricas ! Bet taa ARPUS STUDIJAS apsaluti nerentabla un lena kamera del kuras neatmaksajas maksat 3x vairaka ka par 20/30.D !
avatar
Publicēts: 16.08.07 12:16
 citēt
5.D it tiraka studija lena gara bildejama kamera VISS , labaksia ka vinam ir 2,8 Kadris sekunde un 20.D ir 3,2 kadri sekunde ATSKIRIBA MINIMALA bet kad strada REALI ar 5.D tad 100% liekas ka STRADA 2x LENAK par 20.D !! Esmu liekas stasijis ka dabuju ar vinju bildet MODES SKATI PARIZE 1/2 skates nibildeju un jutos laimigs ka bij pieticis sajegas neatstat 20.D biroja bet iemest liedzi soma. Nonemu Piekto un talak visu skati laimigs bildeju ar 20.D :):) Tad vel vel 5.D displejs kapitali melo , ja neesi uzlicis Histohramu NEPATEIKSI ir vai nav trapits exsi :):) Vel kaudze ar lietam kas man nepatika. BET ja butu vajadzigs TIKAI STUDIJAI maza kamera protams nemtu 5.D del pilna smatricas ! Bet taa ARPUS STUDIJAS apsaluti nerentabla un lena kamera del kuras neatmaksajas maksat 3x vairaka ka par 20/30.D !


Šis varētu daudziem likt aizdomāties... Labi vien ir, ka ņemu Nikon D200.
avatar
Publicēts: 16.08.07 12:22
 citēt
Jau pasen, vadoties no Luņa teiktā, esmu sapratis, ka vajag vai nu 30D vai uzreiz Mark III, žēl, ka viņš neņemas ar Nikoniem, būtu interesanti ...
avatar
Publicēts: 16.08.07 12:52
 citēt
oho! ox3rs pie admina titula ticis :) + apsveicu - tiec gan pie d200 - laba manta.
avatar
Publicēts: 16.08.07 13:03
 citēt
oho! ox3rs pie admina titula ticis :) + apsveicu - tiec gan pie d200 - laba manta.


Es kādu laiku jau esmu developera team... pirmajā lapā pat bija paziņojums :)

Tagad tikai pieliku forumā to mazo šiltīti.

Bet, ja ne par offtopic, tad nu jā D200 ir ļoti patīkama kamera, tagad ir vēl battery pack un rokā vēl labāk pieguļ :)

Ir tikai viens mīnuss man nepatīk lielā ISO jūtība. Tādā ziņā, ka pie lielākas tomēr ir dikti trokšnaina bilde.
avatar
Publicēts: 16.08.07 13:08
 citēt
Ir tikai viens mīnuss man nepatīk lielā ISO jūtība. Tādā ziņā, ka pie lielākas tomēr ir dikti trokšnaina bilde.

cik tas ir ljoti troksnaina?! iemet kaut ko apskatei
avatar
Publicēts: 16.08.07 14:38
 citēt
Ir tikai viens mīnuss man nepatīk lielā ISO jūtība. Tādā ziņā, ka pie lielākas tomēr ir dikti trokšnaina bilde.

cik tas ir ljoti troksnaina?! iemet kaut ko apskatei


Tagad nekas uz vietas nebūs ko parādīt :(

Vispār jānotestē kārtīgi un jāieliek iekšā. Būs pa brīvdienām uzdevums, kas jāizdara.

Bet nu pricipā, iespēams, ka tik traki nav kā es te mālēju, bet vienmēr gribās, lai būtu labāk. Un īsti ar FF laikam nav korekti salīdzināt.
avatar
Publicēts: 16.08.07 15:32
 citēt
Diemzel NIKON ar kops kada laika draiskojas ar marketinga jokiem tapat ka CANON principa NIKON sobrid ir tik viena ekanomiski pamatota masjinite D200 visam parejam ir kautkadi aprubiti exsemplari. VIENIGI kas ka NIKON vismaz mehaniska zinja nav tik tizli uztasits ka CANON mazas klases spogulenes. Ja NIKON tad D200 GALVAS TIESU paraka kamera par visiem CANON sakot no 300.D lidz pat 5.D . Principa NIKON izvele ir ari starp D200 vai D2Xs
avatar
Publicēts: 16.08.07 15:36
 citēt
Diemzel NIKON ar kops kada laika draiskojas ar marketinga jokiem tapat ka CANON principa NIKON sobrid ir tik viena ekanomiski pamatota masjinite D200 visam parejam ir kautkadi aprubiti exsemplari. VIENIGI kas ka NIKON vismaz mehaniska zinja nav tik tizli uztasits ka CANON mazas klases spogulenes. Ja NIKON tad D200 GALVAS TIESU paraka kamera par visiem CANON sakot no 300.D lidz pat 5.D . Principa NIKON izvele ir ari starp D200 vai D2Xs


ox3r jūtas glaimots :)

Šitais "iecērt" visiem canonistiem :)

Man gan nav nekāda naida pats lietoju pirms neilga laiciņa 400D, bet tad gribēju apgreidoties un aprāvos, ka nav uz ko kā tikai 5D, kas tomēr bija pa salītu.
avatar
Publicēts: 16.08.07 15:44
 citēt
Bet nomainīt objektīvus, kas gadu laikā sakrājušies paši labākie ir šausmīga naudas zaudēšana :(
avatar
Publicēts: 19.08.07 17:36
 citēt
ļoti gribētos dzirdēt LUŅA spriedumu par Pentax K10D :)
avatar
Publicēts: 19.08.07 17:40
 citēt
Bet nomainīt objektīvus, kas gadu laikā sakrājušies paši labākie ir šausmīga naudas zaudēšana :(

bet ir taču pieejamas pārejas :idea:
avatar
Publicēts: 19.08.07 18:44
 citēt
NELIETOJU es PENTAX nekad pat roka nesmu turejis nevienu SAURO sjis virmas aparatu , nee MELOJU sievastevam uz 70 gadu jubileju nez kapec ievaizdejas PANTAX ziepi laikam reklamas bij salasijies , aizgaju Brisele uz bodi ilgi mekleju tadau modeli ATRADU nopiru 2x dargaks par analogisku CANON klases verkji TADSSSSS SUDSSSS IZRADIJAS ka mobilais telefons KVALITATE:):) Tas ta taga par KONKRETO Pentax zinu 2 GUDRUS feissus kuri kuriem var uzticeties un kuri NESEN ieguva sjo PIEMINETO K10D kameru DZEKI STARAA pietam ajatzime ka ABI ir plato filmu un lielformata kameru FANI , tas nozime ka NECURAS BIXSE PAR SUDU ao tabi FANO par konkreto verkji!:)
avatar
Publicēts: 19.08.07 19:48
 citēt
A ja par 20.D tad nuptas mums atkal nostrdaja resursu viens 20.D 95 tuxstosji kadru par cik vinam vel gads garantija tad tulitas uz remontu mainit sledzi un tad iespejams pardosim nezinu pa 400Ls varbut.
avatar
Publicēts: 19.08.07 20:29
 citēt
cik maksā slēdža maiņa 20D/30D ?
avatar
Publicēts: 19.08.07 20:37
 citēt
cik maksā slēdža maiņa 20D/30D ?

ja garantija tad laikam for free
avatar
Publicēts: 19.08.07 20:38
 citēt
ja garantija tad laikam for free

Es biju domājis cik maksā - ar domu, kad garantijas nav/ir beigusies...

Ir kādi varianti ?
avatar
Publicēts: 19.08.07 21:20
 citēt
aptuveni 150 - 200 LVL
avatar
Publicēts: 19.08.07 21:27
 citēt
Ja pareizi ~150-200Ls takariba kas maina un pret ko:) Esmu dzidrdejis vienu keneri kuers vestija ka liekot 30.D sledzi ieks 20.D vispar jautas laikam viens un tas pats bet mums parasti ir FREE jo garantijas bet ta par naudinju ~180Ls videji sanakot.
avatar
Publicēts: 19.08.07 22:12
 citēt
Paldies par atbildi! :)
avatar
Publicēts: 19.08.07 23:22
 citēt
Diemzel NIKON ar kops kada laika draiskojas ar marketinga jokiem tapat ka CANON principa NIKON sobrid ir tik viena ekanomiski pamatota masjinite D200 visam parejam ir kautkadi aprubiti exsemplari. VIENIGI kas ka NIKON vismaz mehaniska zinja nav tik tizli uztasits ka CANON mazas klases spogulenes. Ja NIKON tad D200 GALVAS TIESU paraka kamera par visiem CANON sakot no 300.D lidz pat 5.D . Principa NIKON izvele ir ari starp D200 vai D2Xs


ox3r jūtas glaimots :)

Šitais "iecērt" visiem canonistiem :)

Man gan nav nekāda naida pats lietoju pirms neilga laiciņa 400D, bet tad gribēju apgreidoties un aprāvos, ka nav uz ko kā tikai 5D, kas tomēr bija pa salītu.



damn, LUNI, pilniigi sarkans paliku! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):