forum.gif
Zenit fotoaparāti
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Zenit fotoaparāti
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.06.06 02:15
 citēt
šovasar esmu nolēmis iegādāties kādu Zenit 3M ( vai citu modeli ), pāris objektīvu un skeneri, analogo bilžu iesūtīšanai datorā.

kādus objektīvus iesakāt un pašu skeneri, pašu Zenit modeli?

p.s doma tāda, lai varētu dziļāk iejaukties fotogrāfijas uzbūvē un tās uzņemšanā, ko nespēj piedāvāt mūsdienu ciparu ''ziepju trauki''.
avatar
Publicēts: 20.06.06 06:30
 citēt
...vispirms aizeji uz bibliotēku- paprasi- Sovetskoje foto- 1975-1995 gg un palasi, jo katrs strādā ar savu objektīvu,utt. tas bija ļoti labs žurnāls- ļubitjeļiem ! Lai tev veicas !!!
avatar
Publicēts: 20.06.06 09:26
 citēt
es varu ieteikt visādas padomijas grāmatas. par daudz ko tur ir padomi. arī tehnika pamatīgi aprakstīta.
avatar
Publicēts: 20.06.06 10:59
 citēt
iesaku pielikt nedaudz naudiņas un 3m vietā ņemt Zenit 122! Komisijas veičos vajadzētu būt..es savu pa 35Ls dabuju. Vienīgi tas standarta Helios 44M stikls neapmierināja - labu asumu nebija iespējams dabūt..
avatar
Publicēts: 20.06.06 19:19
 citēt
3m vai tik veel kasetes pa galu nebaaza. Un vai nebij 39 mm viitne - ja 42, tad vismaz Pentaxa pirmskara stiklus un DDR stiklus var iebaazt /kurica nje ptjica, GDR nje za granjica, bet labaaki par krievu/. A nafig zeniitu, gribi filmas spoguleni, notraapi taa leetaak Canon T-70, Pentax K-1000 vai kaadu Ricoh.
avatar
Publicēts: 20.06.06 22:20
 citēt
Y, atmineeju - vecaa aarzemu katalogaa /par zeniitu/: "Looks like a brick and handles like one too.".
avatar
Publicēts: 20.06.06 22:40
 citēt
"Looks like a brick and handles like one too.".

:D :D :D tā jau laikam ir! izturīgs kā ķieģelis ar!
avatar
Publicēts: 21.06.06 08:36
 citēt
uz doto briidi man bijushi 2x Zenit ET, Ricoh Singlex II, un pashlaik arii lietoshanaa uz iisu briidi ir Nikon FG.
Ricoham der zenita M42 objektivi, skats caur skatu mekletaju - LABS, vieglak fokuseties, iebuvets TTL eksponometrs (bez shitadas mantas nenjem gan aparatu). Labaka skleedzha laiku gradacija un amplituuda (1/30-1/500 vs 1 - 1/1000), utt.
Nikons, protams, sit pushu ari ricohu. labs verkjis, patikami roka turet, patikami stradat. Tomer ja ir interese pec kaut kaa zenitveidiiga, Ricoh bus pat ljoti laba manta.
avatar
Publicēts: 21.06.06 13:18
 citēt
"Ricoh" kaa vairumam otraa eshalona kameru, "Pentax" bajonete, optikji ar viitni ies iekshaa ar adapteri. Neleekaas gan /fragma/, tas tikai Canonam redzeets.
avatar
Publicēts: 21.06.06 18:11
 citēt
manam ricoham veel ir ar pashu viitni bez paarejas viss strada, diafragma ari smuki heliosam leekaa...
avatar
Publicēts: 22.06.06 11:11
 citēt
Veel no vecaam un leetaam, bet veel gluzji lietojamaam /ja nav no svara labieriiciibas/ SLR kameraam ir Yashica.
avatar
Publicēts: 22.06.06 12:00
 citēt
es ar kādu laikau atpakaļ lietoju vecās, lābās spogulenes. Noteikti neiesaku zenit, ir tik daudz labu manuālo kameru. Aizčāpo uz kādu komisijas veikalu un pa sev pieņemamām cenām iztausti katru modeli, sajūtīsi atšķirību.
man jau nu ļoti ietpatikās Yashica ar savu lielu, gaišo skatu meklētāju. Un lūkojies kameru ar tā saucamo ķīli, būs daudz labāk un ērttāk ielikt asumu.
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:26
 citēt
varu piedāvāt - man ir pārītis ejošu zenitu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):