forum.gif
"Patiesi lielam nav žēl, ka arī mazais aug..."
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / "Patiesi lielam nav žēl, ka arī mazais aug..."
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.08.07 23:45
 citēt
atradu internetā. baigi iepatikās. nebiju dzirdējis. bet ļoti piekrītu!
avatar
Publicēts: 15.08.07 23:51
 citēt
eeee...
avatar
Publicēts: 15.08.07 23:56
 citēt
mmm
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:19
 citēt
nav ne vains
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:28
 citēt
eee
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:34
 citēt
Žēl blogā uz dažiem tas nav attiecināms :lol:
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:39
 citēt
Žēl blogā uz dažiem tas nav attiecināms :lol:


vini vienkarshi nezin shito izteicienu ;)
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:40
 citēt
Žēl blogā uz dažiem tas nav attiecināms :lol:


attiecinaams uz mani...? :(
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:42
 citēt
jaa, pashapzinas tev netrukst :D :D :D
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:44
 citēt
jaa, pashapzinas tev netrukst :D :D :D


mja.. re es censhos laboties bet neviens pat nemana! negribas vismanta likteni...
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:44
 citēt
Žēl blogā uz dažiem tas nav attiecināms :lol:


attiecinaams uz mani...? :(

Vai Tu esi patiesi liels? :roll:
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:45
 citēt
ceru ka nee...
avatar
Publicēts: 16.08.07 00:47
 citēt
mana fishka ka liels nenozime kruts bet gan tads gudrs sava zinjaa. ai, jau vels, ko var filozofet, jajiet gulet
avatar
Publicēts: 16.08.07 09:03
 citēt
Priekš patiesi liela nav nekā žēl un vēl mājās mazais aug... tā es sākumā sapratu šo teikumu :D

tagad arī irubīju, kā tas patiesi bija domāts
avatar
Publicēts: 16.08.07 09:15
 citēt
o jā! lai kļūtu par lielo vajadzētu nedaudz pažmogoties :)
avatar
Publicēts: 16.08.07 09:30
 citēt
Man jau liekas, ka tas būtu attiecināms uz to, ka patiesi liels un garā spēcīgs cilvēks neliks šķeršļus mazākam attīstīties...

Ja parnesam uz foto jomu, tad es teiktu labs fotogrāfs neliks šķeršļus/nenoliks/neņirgāsies, bet gan palīdzēs tādam amatierītim augt, jo viņam nav žēl dalīties savās zināšanās utt.

Mana interpretācija...
avatar
Publicēts: 16.08.07 09:34
 citēt

Ja parnesam uz foto jomu, tad es teiktu labs fotogrāfs neliks šķeršļus/nenoliks/neņirgāsies, bet gan palīdzēs tādam amatierītim augt, jo viņam nav žēl dalīties savās zināšanās utt.


Šim pievienojos
avatar
Publicēts: 16.08.07 10:41
 citēt
neapvainojieties, bet taa mierigi padomajot, izklausas pec chiiksteshanas - a man neviens neko, visi tik slikti, visi tik ljauni...

vajag pasham stradat.
non pieredzes saku, ka LIELIE jau nav pret mazajiem. Ir pret tad, kad mazie sak traucet, kad pashi negrib macities un gaida visu gatavu.
Ja cilveks pats izburas visam cauri un ko sasniedz, bet tiesham sasniedz, tad arii recognition's pie LIELAJIEM paradisies.

Vislabakais ko LIELIE var darit, ir VEROT. IMHO, protams.
Verot, ka mazie cepjas savaa starpaa un atlasit lietaskokus.
avatar
Publicēts: 16.08.07 10:47
 citēt
versatile, redzi, VEELEESHANAAS maaciities - tas jau arii ir tas saakums macibu procesam :)

un lielajam JAAPALIIDZ mazajam augt saakot jau no VEELEESHANAAS maaciities

got the point?
avatar
Publicēts: 16.08.07 11:10
 citēt
ko nozime palidzet augt? ko nozime radit veleshanos macities?

cilveku par LIELU padara tieshi vinja personiga pieredze. Medz teikt ka pro ir cilveks, kas sava joma pieljavis visas iespejamas kljudas. lejot visu mutee un sargajot no kljudam tu patiesiba neko neiemaci.

es teiktu taa - "Patiesi liels netraucee mazajam augt..." - tb, macities, kljudities, un visu citu.

es vienkarshi lidz nelabumam esmu redzejis visus siichus, kam tagad ir 10-27 gadi, un parsvaraa vinji visi pashi negrib neko - ko vinjiem pasaka, tas taa ari ir, netiek izmantotas nekadas analizes prakses, utt. Vinjiem vajag visu gatavu, jo nav spejigi pashi neko izanalizet. tas ir ka terminalis - ir centralais dators ar smadzenem un pilnigi normali stradajoshi datori, kas neveic nekadas domashanas funkcijas, tikai nodroshina informacijas ievadi/izvadi. manai paaudzei (tagad virs 20) raksturigi ir domat vel pashiem.

Shadow, ka Tev shkjiet, ja man, panjemot roka pirmo Zenit'u, kads butu pateicis - f5.6, 1/250, ISO 200 un staiga laimigs - vai es JEBKO butu iemacijies? ja pateiks "nebilde sievieti ar platlennkji sezhot no priekshas" - vai es zinatu, ka tas tadelj, ka kajas izskatas 3x resnaakas un sievieti nepadara laimiigu? nee, es piedzivoju "nelielu" vilshanos, kad noskeneju filmu. Un izdariju secinjaumus.

c'est la vie. Man neviens nekad neko nav spejis iemacit. Visu, kas mani interesee uznjemu pats. Ari no kritikas. Kritika ir vienigais iemesls kapec bildes vispar kaut kur lieku. Jo gribu iemacities...
avatar
Publicēts: 16.08.07 11:31
 citēt
ho ho hooo!!!
avatar
Publicēts: 16.08.07 11:38
 citēt
Man jau liekas, ka tas būtu attiecināms uz to, ka patiesi liels un garā spēcīgs cilvēks neliks šķeršļus mazākam attīstīties...

Ja parnesam uz foto jomu, tad es teiktu labs fotogrāfs neliks šķeršļus/nenoliks/neņirgāsies, bet gan palīdzēs tādam amatierītim augt, jo viņam nav žēl dalīties savās zināšanās utt.

Mana interpretācija...


Tas ir patiesi labi pateikts, taču ņem vērā, ka reizēm konkurence spiež rīkoties mazliet savādāk.. lai kā gribētos tam neticēt, tomēr labie darbi netiek novērtēti, bet nekaunība un ambīcijas gan...
avatar
Publicēts: 16.08.07 14:51
 citēt
+ versatile un pēterītis
avatar
Publicēts: 16.08.07 17:37
 citēt
versatile, tas nav paaudzes dēļ, lai gan sīkie paliek ar vien slinkāki starp viņiem ir arī cilvēki, kam ir vēlme mācīties un par mazajiem es domāju mēs neuzskatam tos sliņķus, kas neko negrib darīt lietas labā, bet gan tādus, kas cenšās attīstīt sevi, tādejādi atsijājot no kopējā bara nulles no mazajiem, tatad mazie ir tie kuriem jau k-kas ir.

Tas pats padomajot, kur tu mācītos ja nebūtu, kāds kas uzraksta grāmatu, uztaisa kursus, vai iemet kādu tutoriāli netā - protams jau var iet smagāko ceļu visu darīt pats, bet ir lietas, par kurām ne vienmēr aizdomajas...

versatile tu aizgāji mazliet galējībās, palīdzēt ne vienmēr nozīmē ielikt ar karotīti mutē un ļaut augt nenozīmē neatļaut kļūdīties... tas vairāk būtu uz to pusi, ka palidzet ja veršas pēc padoma un nenospiest, ja cenšās tiekties uz augšu - ar savu kritiku un citiem līdzekļiem

martink a par konkurenci varētu ļoti vienkarši, ja tu esi pietiekoši LIELS - respektīvi labs diez vai tevi tā ļoti ietekmēs, jo tev vienk. nebūs jau tā laiks. :roll:
avatar
Publicēts: 16.08.07 18:15
 citēt
martink a par konkurenci varētu ļoti vienkarši, ja tu esi pietiekoši LIELS - respektīvi labs diez vai tevi tā ļoti ietekmēs, jo tev vienk. nebūs jau tā laiks. :roll:


Ne visai sapratu saistību...
avatar
Publicēts: 16.08.07 18:38
 citēt
Es gan to sapratu, kaa.....
Nu.... Viirietis beidzot ir sagribeejis siici.
Es laikam veel neesmu lielais vecis. BEt nu, siici jau gribu :):)
BEt interpretaacija par speciem fotoblogaa un iesaaceejiem gan labi patika.

Jebkuraa gadiijumaa, labs teiciens. Jo katrs ir sapratis pa savam un tas jau vien noziimee, ka nav tuksha mutes virinaashana vien bijusi taas teiceejam :):) KAtrs saprata to kas tam bija jaasaprot :)
avatar
Publicēts: 16.08.07 18:46
 citēt
martink doma, ka patiešām Labu Fotogrāfu (LIELO) konkurece tik traki neietekmē vai vismaz neietekmē saistībā ar mazo, jo tie ir divi dažādi līmeņi - attiecīgi to ko dara viens to nedara otrs, vismaz kādu laiku līdz izaug .
:roll:
avatar
Publicēts: 16.08.07 20:41
 citēt
jaa, pashapzinas tev netrukst :D :D :D
man arī ne, a ko tas līdz.
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:41
 citēt
jaa, pashapzinas tev netrukst :D :D :D
man arī ne, a ko tas līdz.


skatoties, ko tu gribi 8)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):