forum.gif
Links uz memberu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Links uz memberu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.08.07 23:35
 citēt
Taatad nezin uvai esm upareizi noformuleejis virsrakstu bet meginashu jums izskaidrot savu domu , esm ute registreejis aptuveni nedelju un skatyos kad japilnveido kaada lieta , tas ir kad ej forumaa actaaj tu savu rakstu , u nakd kaads members raksta tad redz aks tor rakstu ir actaajis piemeram lunis : aij kautkaads sviests shis topiks , n ues gribetu lai var uzpiest uz taa membera vaardu tad aiznes uz vinja pamatinformaacij uko vnsh sniedz .. Ja kautk onesapratat vai manu domu neizprataat rasktat ...
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:37
 citēt
nospiežot Forums --> skatīties kas jauns labajā malā parādās jūzeris, kas pēdējais ierakstījis postu un posta autors un uz tiem var klikot, lai apskatītu jūzeri!

ceru, ka sapratu Tevi pareizi?
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:38
 citēt
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:39
 citēt
Janbo - cik esi izdzēris? Vai vienkārši klaviere sačakarējusies?
Doma gan laba. (ja pareizi sapratu)
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:41
 citēt
nu tad no shiis manas domas radas man tik ovelviena palielinaat vai izkrasot savadask taas ikonas tur tak redzet tikpat kaa nevar ja nezin autopilotaa , piemeram es mekleeju tiko 10 sekundes kur ir rakstit atiblid , taa man dizains visliekas pienjemams bet taas podzinjas , taas podzinjas tiesham kriminalas ( podzinjas kas ir ieksh foruma )
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:42
 citēt
otradak - forums ir kriminaals prieksh tik smukam podzinam :twisted:
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:45
 citēt
vienmēr būs kāds kam k-kas nepatiks - visiem jau nevar izpatikt... nez esmu paskatijies uz citiem foto portāliem Latvijā un blogs pagaidām ir manos uzskatos ērtākais - bet tas tiri ta subjektīvi...
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:46
 citēt
nee nu piemeram to rakstiit atbildi to vaardu rakstiit varetu taadu iespeju ka tu savaa profila informaacijaa maini krasu jeb stilu forumam , jo domas jau visiem vienmer dalisies , to vardu rakstiit varetu no taas dzeltengi zaljaas krasas uz kautkaadu orazhu vai zalju kautko spilgtaaku jo reali iesaacejam te ir gruuti ko saprast un acis ar atri vien norgurst
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:50
 citēt
nee nu piemeram to rakstiit atbildi to vaardu rakstiit varetu taadu iespeju ka tu savaa profila informaacijaa maini krasu jeb stilu forumam , jo domas jau visiem vienmer dalisies , to vardu rakstiit varetu no taas dzeltengi zaljaas krasas uz kautkaadu orazhu vai zalju kautko spilgtaaku jo reali iesaacejam te ir gruuti ko saprast un acis ar atri vien norgurst


forums neparskatams, piekritu, bet skini :D nu hvz
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:57
 citēt
Es vienkarsh ipeec savas pieredzes saku , ienaaku skatos petu uzmaniigi u ntapat visu nevar momentaali ieraudziit taa tieshaam nezinu kur lai vel piekasaas nevjaga visus shos sviewstus ar muziku vai radio shreit ieviest , jo ir prieks iejiet kur var bildes apskatiities un taa , var rikot kadus konkursus vai ko tamlidzigu bet tikai kas ar bildem attiecas , vel taada neliela ideja man bija kad pie fotoskolas varetu likt video pamacibas arii jo ne visi saprot kas ir uzrakstitis , bet taa tad lietas kas manaa uztveree sheit ir jamaina

1. jauztaisa lielakas pogas vai taas pashas savadaak janokraaso
2.Ver teikt piederas pie taa pasha 1. punkta , kad japanjem un pie profila informacijas tu vari mainiit sev redzamo stilu kas ir forumaa vai visaa blogaa
3.Samazinaat to stingribu pie votooskola pa to reitinu vai aks tur kad tikai no 50 var likt u niespeju likt video pamacibas arii
4. Nepiesieties man par to ko es atkal ne atkal et vnk uzrakstiju fotobloga rakstu pa k oes redzu apkart nevis kadu fochiku man vajaga :D
5.ieviest nedaudz lielaaku smaidinju izveeli / bet tas nav obligaati vienkarsh ija ir iespeja droshi liekat jaunus smailjus

taa pagaidaam man tas ir viss jo turamies vechi , nevajag mums kautkaadu te no foto uz audio pariet ar visadiem shitiem ievieshot , domaj ukad chats ar nav vajadziigs , gan jau ieprieksh tas ir kautkur mineets , tad paliekam tiiri fotograafi un liekam iekshaa savas bildes un tikai o kas atiecas z foto .

Turaas visi ... ;)
avatar
Publicēts: 16.08.07 23:59
 citēt
:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):