forum.gif
Atlase pēc tehnikas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Atlase pēc tehnikas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.08.07 12:56
 citēt
tad atkal jaataisa vienota fotoaparaatu un to modelju datubaaze, un tas tomeer ir darbs... ja katrs rakstiis savaa nosaukumaa savu 400D kaa kanon dimoniation vai chetrichetridee utt utt, tad nekas nesanaaks...

Nezinu vai tas ir tik buutiski veerteet bildi peec fotoaparaata. NAV NOZIIMES AR KO TU BILDEE..
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:27
 citēt
tad atkal jaataisa vienota fotoaparaatu un to modelju datubaaze, un tas tomeer ir darbs... ja katrs rakstiis savaa nosaukumaa savu 400D kaa kanon dimoniation vai chetrichetridee utt utt, tad nekas nesanaaks...


Tapēc jau tas ir tikai ieteikums... Pats redzu, ka daudzi nedod vispār nekādu info par savām bildēm... A žēl.
Turklāt šādā gadījumā forumā būtu mazāk jautājumi no sērijas: gribu kaut ko pirkt, bet nezinu, kas ir labs. Paskatoties un atlasot pēc kāda konkrēta dzelža - viedokli un prasības noformēt būs vieglāk.


Nezinu vai tas ir tik buutiski veerteet bildi peec fotoaparaata. NAV NOZIIMES AR KO TU BILDEE..


Zini, ir gan. Ne jau vienmēr, protams, bet ir.
Nesen par to pārliecinājos - stāvot blakus krutākas klases tehnikai - nekādi nesanāca ne man ne otram specam dabūt vienādus rezultātus. Apgaismojums vienāds, statīvs uz abiem viens :D zināšanas atšķirīgas (man mazākas, ko tur liegties), tehnika arī, bet ar vienu tehniku bildes kā apsveikuma kartiņas, ar otru - tomēr jūtami švakākas...


Tu domā, ja iedotu tev tādu pašu aparātu, rezultātā arī nāktu tikai apsveikumu kartiņas? Galvenais ir pazīt savu tehniku, tad arī ar ziepīti taisāmas kartiņas...
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:29
 citēt
Bet būtībā esmu PAR tehnikas minēšanu pie parametriem :) interesanti paskatīties tomēr ar kādu tehniku kādas bildes taisa... a moš dažiem kauns rakstīt? :D
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:33
 citēt
a nav neviens forumaa veicis aptauju, kaadus fochukus fotobloga lietotaaji izmanto?
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:38
 citēt
a nav neviens forumaa veicis aptauju, kaadus fochukus fotobloga lietotaaji izmanto?


Canon, Nikon, Pentax :D un dafiga ziepiishus, un paaris analogaas kameras, un dazhus videejaa formaata aparaatus :)
avatar
Publicēts: 17.08.07 13:45
 citēt
Nu nav jau tik traki, ja ir EXIFs, tad var ielādējot bildi noteikt ar ko bildēts un piemest pie datu bāzes. Pēc usera iestādījumiem to taisīt būtu tizli, jo padomā vislaik bliez ar kkādu Entry level- vai arī ziepi un tagad nomaini aparātu (Piemēram HI-end spoguli), ieraksti to profilā, un visi uzsērčo bildes, bet tur tādam aparātam tādas bildes, bet patiesībā ar ziepi bildētas, principā to var darīt tikai caur EXIFu.
avatar
Publicēts: 17.08.07 23:00
 citēt
Man patiktu ja būtu šāda iespēja! :)
avatar
Publicēts: 18.08.07 14:21
 citēt
tad atkal jaataisa vienota fotoaparaatu un to modelju datubaaze, un tas tomeer ir darbs... ja katrs rakstiis savaa nosaukumaa savu 400D kaa kanon dimoniation vai chetrichetridee utt utt, tad nekas nesanaaks...

Nezinu vai tas ir tik buutiski veerteet bildi peec fotoaparaata. NAV NOZIIMES AR KO TU BILDEE..


nu tu ar pateici! NAV NOZIIMES AR KO TU BILDEE izklausās tāpat kā - Ka sievietei galvenais ir iekšējais skaistums nevis āriene!

MUĻĶĪBAS
avatar
Publicēts: 18.08.07 23:35
 citēt
Varbūt iespējams atlasīt bildes pēc izmantotās foto tehnikas?
Zinu, ka daudzi savu tehniku neapraksta principā (tā pat kā vlom ierakstīt bildēšanas parametrus - pat nav no kā pamācīties);
daudzi izfotošopē bildi tā, ka nav skaidrs - vai tas zīmēts vai ir foto arī lietots;
daudziem tehnika mainās kā man laikraksti uz galda..

bet būtu interesanti - paskatīties, ko veic cilvēki ar viena līmeņa tehniku.
Skatos reizēm, ko cilvēki taisa ar krutu tehniku - skumji paliek. Gribās papētīt vienkāršu mirstīgo veikumu - daudziem sanāk super bildes ar ziepīti...

Kādas domas?


Glupas domas!!! fotografē cilvēka prāts, rokas un tehnika palīdz īstenot.
Uzkar mērkaķim trešo maksu un tāpat viņš būs mērkaķis...bet cilvēks pat bez fotoaparāta var attēlot redzēto ar dažādu izteiksmju līdzekļiem, bet ar fotoaprātu vieglāk.
avatar
Publicēts: 19.08.07 00:51
 citēt
Ja jau tik dikti interesē kāda darba tehnika un detaļas to var pajautāt autoram, ja tas par grūtu tad tas tevi īstenībā nemaz neinteresē :lol:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):