forum.gif
Manējā glaunā mājaslapiņa.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Manējā glaunā mājaslapiņa.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.08.07 22:17
 citēt
Nekas īpašs, vienkārši kautkas, pie kā pats visu laiku darbojos kad vairs galīgi nav ko darīt. Šobrīd plānots riktīgi studēt webdizainu un flash animācijas jo ļoti gribās pašam uzmaukt flash mājaslapu. Protams, nomainīt arī hostu...
Karoch ja ir vēlme var apskatīt:
www.dudonart.times.lv
:roll:
Droši komentējiet. No kritikas nebaidos! ;)
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:25
 citēt
Hosts noteikti jāmaina, no ārzemēm velkās. Un velkās tik traki, ka vaļā neverās.
:roll:
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:36
 citēt
atgādina manu pirmo lapu, kad mēģināju saprast, kas ir HTML
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:37
 citēt
Nekas īpašs, vienkārši kautkas, pie kā pats visu laiku darbojos kad vairs galīgi nav ko darīt. Šobrīd plānots riktīgi studēt webdizainu un flash animācijas jo ļoti gribās pašam uzmaukt flash mājaslapu. Protams, nomainīt arī hostu...
Karoch ja ir vēlme var apskatīt:
www.dudonart.times.lv
:roll:
Droši komentējiet. No kritikas nebaidos! ;)


tas pleyers no aarzemeem tev visu traucee - tādēļ arī tev viņš visu bremzē - iesaku k-kaadu iizii pleyeri ielikt - piemeera wmp - vismaz pats liku - aatri dazhaas sekundees uzliekaas un muuzika klausaama :) saits nebremzeejaas un bildes skatāmas
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:45
 citēt
Nekas īpašs, vienkārši kautkas, pie kā pats visu laiku darbojos kad vairs galīgi nav ko darīt. Šobrīd plānots riktīgi studēt webdizainu un flash animācijas jo ļoti gribās pašam uzmaukt flash mājaslapu. Protams, nomainīt arī hostu...
Karoch ja ir vēlme var apskatīt:
www.dudonart.times.lv
:roll:
Droši komentējiet. No kritikas nebaidos! ;)


tas pleyers no aarzemeem tev visu traucee - tādēļ arī tev viņš visu bremzē - iesaku k-kaadu iizii pleyeri ielikt - piemeera wmp - vismaz pats liku - aatri dazhaas sekundees uzliekaas un muuzika klausaama :) saits nebremzeejaas un bildes skatāmas


neklausies shito "gjeeniju"
Tavai zinashanai, pesix, youtube pleijeris neko nebremzee. youtubamir ahuunakie serveri lai spetu apmierinat miljonu pieprasijumus pec video striimiem.
times apshiem ir problemas ar datu atrumiem un serveru noslodzem. ne reizi vien noverots.

wmp - pakluseshu. vien pateikshu, ka tad zudis lapas compatibility ar tiem browseriem un platformam, aks nav ms-based vai friendly. weblapam labak to nevajag,

karoche, pesix, ja nezini, paklusee, luudzams.
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:50
 citēt
Nekas īpašs, vienkārši kautkas, pie kā pats visu laiku darbojos kad vairs galīgi nav ko darīt. Šobrīd plānots riktīgi studēt webdizainu un flash animācijas jo ļoti gribās pašam uzmaukt flash mājaslapu. Protams, nomainīt arī hostu...
Karoch ja ir vēlme var apskatīt:
www.dudonart.times.lv
:roll:
Droši komentējiet. No kritikas nebaidos! ;)


tas pleyers no aarzemeem tev visu traucee - tādēļ arī tev viņš visu bremzē - iesaku k-kaadu iizii pleyeri ielikt - piemeera wmp - vismaz pats liku - aatri dazhaas sekundees uzliekaas un muuzika klausaama :) saits nebremzeejaas un bildes skatāmas


neklausies shito "gjeeniju"
Tavai zinashanai, pesix, youtube pleijeris neko nebremzee. youtubamir ahuunakie serveri lai spetu apmierinat miljonu pieprasijumus pec video striimiem.
times apshiem ir problemas ar datu atrumiem un serveru noslodzem. ne reizi vien noverots.

wmp - pakluseshu. vien pateikshu, ka tad zudis lapas compatibility ar tiem browseriem un platformam, aks nav ms-based vai friendly. weblapam labak to nevajag,

karoche, pesix, ja nezini, paklusee, luudzams.


VISPĀR IBIO RIO es nerunaaju par youtube! to kad ieejot portfolio apakšā ir pieejams radio pleyeris!!!!!!!! tā kā paklusē pats lūdzams :D :p


labi par times neko iipashu neesmu dzirdeejis nelabu ne sliktu, taapeec arii vinju nelietoju un varbuutarii neesmu tik liels SPECS kā TU!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 18.08.07 22:53
 citēt
Heheheee! Nē nu jā times.lv hosts sux!
avatar
Publicēts: 18.08.07 23:01
 citēt
Atvērās beidzot lapa, un kā atvērās, tā aizvērās...

tas ''copyrights dudonart 2006'' - nu liek pasmaidīt
''Jauninājumi mājaslapā: Iečekojiet sadaļu "Par Mani". :D'' - smaids arvien aug
Tās pogas augšā par mani, video, etc. nu nepavisam neizskatās labi.
Par pirmo lapu gan tālāk netiku, jo vienkārši neverās vaļā.

Piedod par šiem vārdiem, bet nu tā nu tas ir.



Bet malacis, ka centies.
avatar
Publicēts: 18.08.07 23:18
 citēt
:D :D :D :D
avatar
Publicēts: 19.08.07 00:24
 citēt
Iečeko šito:
validator.w3.org...
* Pirms lapu liek apskatei, vajadzētu sakārtot validāciju.
* Vai tiešām pats rakstīji ar roku?
* Šajā gadījumā, kad ir vairāk par vienu HTML dokumentu, būtu jālieto ārēja CSS datne.
* Vēlams lietot DIV ne tabulu lapas struktūrai

Lai veicas..
avatar
Publicēts: 19.08.07 10:29
 citēt
A, man nekas nebremzeejaas. VAjag 10Mb piesleegumu un viss notiek vienaa momentaa :)
avatar
Publicēts: 19.08.07 10:33
 citēt
A, man nekas nebremzeejaas. VAjag 10Mb piesleegumu un viss notiek vienaa momentaa :)

man prieks ka tev ir tads lielisks pieslegums, bet ja gribi lai tava lapa iegust popularitati vismaz k-kadu tad visiem tai butu jabut pieejamai... taka man - no sakuma hostejos pie serveris.lv - latvija viņi strādā perfekti, parbraucu uz kanādu knapi velkās - wordpress dzinis ladejas 3 min, tapat ka viņu galvena lapa, pargaju pie nano.lv tagad viss kartiba un ladejas lapa ieksa atri... un no latvijas nano.lv lapas ari labi strada... es nerekinos ar vienu pieslegumu es rekinos ar visiem, lai man vienmer butu erti pieklut...
avatar
Publicēts: 19.08.07 12:02
 citēt
kaarteejaa bezgaumiigaa lapaa , kaadas jau WEBaa ir miljoniem.. :(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):