forum.gif
Pusflashota firmware
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Pusflashota firmware
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.06.06 18:31
 citēt
Flashoju vecajam ziepītim hp735 firmwari, bet flashoshanas laikā gadījās problēma kā rezultātā ziepītis nomira. Uzzināju, ka šādas problēmas risina elkor darbnīcā pretim VEFam, bet jami mani pasūtīja uz hp darbnīcu Jelgavas ielā, jo elkor servisā viņi veic tikai garantijas remontus. Bet Jelgavas ielā kā izrādās viņi šādas problēmas nerisina, bet sūta kameras labot ārpus lv un tas, kā viņi saka, ja nav garantijas, izmaksājot dārgāk nekā nopirkt jaunu ziepīti. Tātad jautājums - kur Latvijā var atdzīvināt kameru???
avatar
Publicēts: 20.06.06 20:06
 citēt
varbuut parocies pa krievu saitiem, iespeejams atradiisi risinaajumu lai paarshuutu veelreiz un korekti.
avatar
Publicēts: 20.06.06 22:10
 citēt
Krievu valodu diemžēl neprotu :(
avatar
Publicēts: 20.06.06 22:14
 citēt
kas shiii vispaar neiesleedzas jeb kaa? man taada traapijaas, staastija ka bachas izteceejushas bet iekshaa diivainas lietas:) pasuutiju tos ar visu hp taalaak:) vispaar diivaini tie hp. ps. noteikti zini ka iisto firmware shuvi? paartrauci pusceljaa ka uzkaaraas jeb kaa? vareetu pamekleet man ar to valodu taapat kaa ar dzimto attieciibas:)
avatar
Publicēts: 21.06.06 09:11
 citēt
Šuvu īsto (novilku pat no hp lapas). Manuālī nez kāpēc teikts, ka flashoshanas procesa laikā nedrīkst lietot akumulatorus, bet tikai parastas bačas. Pabrīnījos, bet tomēr sameklēju mājā šķietami jaunas bačas, bet tas ziepis kā jau visi hp, ir tik rijīgs, ka bačas kādās 4 minūtēs tukās (nu duracel velk tikai 10 min, bet 2100mAh aķi kādu pusstundu), bet tā nu sagadījās, ka tajā brīdī visu jau no datora biju pārlādējis un sāku flashot, kamera izslēdzās (pat truba neiebīdījās). Ieliku iekšā aķus un mēģināju jamu ieslēgt, bet nomirgo tikai ekrāns un vairāk nekas nenotiek.
avatar
Publicēts: 21.06.06 10:57
 citēt
nezinu ka ar kameram, bet mobteliem shitaa parasti drosha naave.
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:19
 citēt
nezinu ka ar kameram, bet mobteliem shitaa parasti drosha naave.


diemzheel taa 99% ir taisniiba, nezinu kapeec par tiem akumulatoriem tas rakstiits :shock: bet paartraukt shuushanu pusceljaa ir biistami jebkuram pzu. driizaak buus vien no taa hp jaatvadaas, lai gan paskatiishos varbuut ko veel var pasaakt.
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:37
 citēt
mobteliem maina chipu, kompjiem arii maina. mosh ari tai kamerai var nomainit, nopikrt, teiksim, tadu pashu, tik skjaiditu ekranu, parlodet EEPROm vai kas nu vinjam tur un dzivot talak...
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:40
 citēt
doma laba, tikai tas jaadara piesardziigi citaadi var nobeigt ar statisko straavu, un nez cik tas eeproms maksaa, nedomaaju ka kapeikas un tad veel dabuut.... bet samekleet no fiziski traumeeta taa ir laba doma.
avatar
Publicēts: 25.06.06 22:01
 citēt
Nu jāskatās kādu eeproma mikreni jamais izmanto... iespējams ka vienkāršāk jamo ir izlodēt iebāst programmerī un uzpūst virsū visu ko vajag.
A pamēģini izveikt visu procesu vēlreiz, moš tomēr iebūtojas un aiziet...

Vēl variants ja garantijas kamera tad aiziet uz jebkuru HP garantijas serveri ar tekstu vairs nestrādā un viss... visdrīzak ka jamo te ar tik pārbaudīs ka neslēdzas, nomainīs kameru un staigā vesels.
Vēl vari mēģināt dabūt kādas paziņas pie HP. :)

Vošem lai veicas :)
avatar
Publicēts: 26.06.06 12:16
 citēt
Kā vēlreiz?? No atmiņas kartes vai?? Kameras atmiņā es tač to firmwari vairs pa jaunu dabūt nevaru!!
avatar
Publicēts: 26.06.06 12:31
 citēt
no pc caur usb nerakstaas? man traapijaas nograuts mp3 players. caur usb izdevaas paarshuut. nja tikai kursh to njemsies paarshuut ar programmeri? vislabaak tieshaam aizstiept ar textu velns vinj zin kapee bet neiet. tikai pastaav iespeeja ka nostaavees servisaa pusgadu un atsviediis atpakalj.
avatar
Publicēts: 26.06.06 20:41
 citēt
garantija jau sen kā nav, kamera lietota vismaz 3 gadus. Pa dārgo labot jau nav jēgas, domāju, moš būs jāatdod kādam pa lēto, varbūt rezerves daļām noderēs.
avatar
Publicēts: 27.06.06 12:16
 citēt

Tev ir programmers? man vajag iešūt softu iekš AT89C2051

aizej uz latgaliiti tur sarunaasi bez probleemaam. :idea:
avatar
Publicēts: 29.06.06 21:36
 citēt
Programmera man nav, jo pašlaik nav vajadzības un tagad kādu laiku vairs neko nelodēju :( , bet sajūta ir tāda ka vajadzēs atsākt :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):