forum.gif
Canon EOS 40D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Canon EOS 40D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.08.07 23:00
 citēt
Varbūt kādam ir interese par to, kāds varētu būt šis modelis - var palasīties šeit:

gizmodo.com...
avatar
Publicēts: 20.08.07 00:49
 citēt
Vo vo... rīt būt oficiālā relīzē 40D un 1Ds mark III... tad tik varēs siekalas tecināt...:)
avatar
Publicēts: 20.08.07 00:56
 citēt
man vairāk interesē vai tiešām būs labāks nekā 30D ar savām fiškām vai nē... jagaida user review, vienīgais ko jau esmu teicis dikti priecē tas, ka 30D aizies cenas lejā! :)
avatar
Publicēts: 20.08.07 09:24
 citēt
www.dpreview.com...
shis tas ir labs - man patiik 14bit un AF uzlaboshana, tik nevar zinaat vai uzlabota vai venkaarshi paartaisiita :D
.. bet atkal pogu "shedevrs" aizmisushi pielikt :(
avatar
Publicēts: 20.08.07 10:20
 citēt
www.usa.canon.com...

Nu ko - 8K zaļo un viss notiek:)
avatar
Publicēts: 20.08.07 10:50
 citēt
parastais 1D gan tikai 2.5 k maksā
šitais gan interesants:

Two new EF-S lenses are launched today in conjunction with the EOS 40D

* EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS – a high quality, affordable standard zoom lens incorporating a 4-stop Image Stabilizer

* EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS – a versatile telephoto zoom offering the longest focal range in the EF-S range to date as well as a 4-stop Image Stabilizer
avatar
Publicēts: 20.08.07 11:10
 citēt
un D40 dust/water protections - jacinas tak pret K10D
IS - tas ka citi razhotaji liek bodijos IS, canonam tagad jaliek arii letuchos KITos... njaa.
avatar
Publicēts: 20.08.07 12:33
 citēt
un D40 dust/water protections - jacinas tak pret K10D
IS - tas ka citi razhotaji liek bodijos IS, canonam tagad jaliek arii letuchos KITos... njaa.

Nu nemācēju atrast par mitrum/putekļ aizsardzību, bet ir daudz nesliktu lietu kas varētu arī noderēt-
---6,5 kadri/sekundē (kam vajag, pašam pat 3 kadri sekundē ir gandrīz pa daudz :) )
--- live view caur LCD (var pacelt virs galvas vai nolikt uz grīdas bet pašam nav jāguļās blakus :) )
--- beidzot ISO indikādija skatumeklētājā , var jau būt ka ne ļoti vajadzīga info bet brīžiem negribās aiztikt bailēs ka neaizmirst atlikt atpakaļ
--- ātrāks auto fokuss(ār 2,8 un gaišākiem objektīviem)
---maināms fokusa ekrāns
---mērīšama ir no ev 0-20 iepriekšējā 1-20 vietā
---ķeksītim putekļukratītājs
---un ja vēl tiešām putekļu/mitrum izturīgs
tad nav nemaz tik slikti. Katrā gadījumā daudzi pavilksies
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):