forum.gif
Ieteikumi administrācijai!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Ieteikumi administrācijai!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.05.06 11:14
 citēt
Forums ir ok! Kur veel labaaku!

Delfi forumi, tiem kas neregjistreejas blaa blaa blondiineem! 8)
avatar
Publicēts: 04.05.06 18:32
 citēt
Yo,Admini!!! Varbūt variet izskatīt tādu lietu,ka ievietot bildes fotogalerijā varētu pēc lietotāja reitinga. Dažreiz šķiet ka 1na bilde dienā ir biku par īsu...


shis varetu but viens no bonusiem, ko sanjems top fotograafi

Kā Shad Tu to domāji? Noprecizē bikiņ kā īsti Tu to redzi. :idea: :arrow: :shock:


labaakie ir jaapbalvo. shokolaadi un mineraludeni nedavinasim, bet iespeju ievietot 2 bildes dienaa, vai sanjemt ftp vietu, kapec gan ne?
avatar
Publicēts: 04.05.06 19:49
 citēt
klau var buut var salikt taa lai kad forumaa ieposto, tad lai aizmet atpakalj uz taa pasha foruma peedeejo lapu, a to besii laukaa visu laiku spaidiit šeit lai atgrieztos forumaa...
avatar
Publicēts: 04.05.06 22:10
 citēt
nedaudz gljuko forums - man rada visu laiku par vienu lpp vairaak kaa vaig... :?
avatar
Publicēts: 05.05.06 11:06
 citēt
nedaudz gljuko forums - man rada visu laiku par vienu lpp vairaak kaa vaig... :?


forums=pain in ass

ir ieplanots musu galvena programmera tik ljoti daargaas darba stundas ziedot arii foruma sakartoshanai, pashlaik vienkarshi nav pirmaa priotiate. tad viss stradas daudz labak.
avatar
Publicēts: 10.05.06 13:53
 citēt
test
avatar
Publicēts: 10.05.06 13:54
 citēt
hmm jā te kat kas nav kārtībā, vai Gljuks jau ir papētījis?
avatar
Publicēts: 10.05.06 15:47
 citēt
a jums trijiem ir avatari sinhronizeetie? :D
avatar
Publicēts: 10.05.06 15:48
 citēt
nu iesāka Eliks, tad Shadow paņirgājās par Eliksu, tad es viņus abus ieraudzīju un atradu savā bilžu kolekcijā ko līdzīgu muahahhaa
avatar
Publicēts: 10.05.06 16:27
 citēt
a jums trijiem ir avatari sinhronizeetie? :D


nee edzjus, mes visi esam neegeri!!! :)))))
avatar
Publicēts: 10.05.06 16:42
 citēt
nu par to shad, es neshaubos! :D
avatar
Publicēts: 13.05.06 00:41
 citēt
:!: :!: :!:
Pirms es rakstīju šo ieteikumu, man jau mājās pateica, ka diezvai tas tikšot ņemts vērā, bet nu - ...! :)
:!: 1) vai būtu iespēja izveidot, ka varētu klasificēt - atlasīt, piem., bildes, kas fotogrāfētas ar konkrētiem fotoaparātu modeļiem, lai varētu izvērtēt - cik tad labas bildes var uztaisīt ar konkrētu modeli.

:!: 2) vai varētu nākotnē būt iespēja, ka liekot bildi galerijā - būtu vieta kur ielikt arī bildes oriģinālo versiju( kas būtu vienkārši apskatāma - ne vērtējama), jo citreiz pilnīgi izbesī tās saulesrietu mākslīgās debesis, ko sataisa tik nedabīgās krāsās ka vemt gribas!

Piedodiet par negācijām :D

un Paldies administrācijai par šo mājas lapu!:):):)
avatar
Publicēts: 13.05.06 02:36
 citēt
intereses peec.. kurais saulriets tev likaas ar maaksliigaam vemshanu izraisoshaam debesiim? :)
avatar
Publicēts: 15.05.06 12:26
 citēt
:!: :!: :!:
Pirms es rakstīju šo ieteikumu, man jau mājās pateica, ka diezvai tas tikšot ņemts vērā, bet nu - ...! :)


ljauj divreiz, nee - vienreiz minet, kursh to teica :twisted:


:!: 1) vai būtu iespēja izveidot, ka varētu klasificēt - atlasīt, piem., bildes, kas fotogrāfētas ar konkrētiem fotoaparātu modeļiem, lai varētu izvērtēt - cik tad labas bildes var uztaisīt ar konkrētu modeli.


sho nemsim veeraa, kad planosim apgreidot galeriju, pashlaik rokas nesniedzas tik taalu, njemot vera,ka Gljuks kalnos karo ...


:!: 2) vai varētu nākotnē būt iespēja, ka liekot bildi galerijā - būtu vieta kur ielikt arī bildes oriģinālo versiju( kas būtu vienkārši apskatāma - ne vērtējama), jo citreiz pilnīgi izbesī tās saulesrietu mākslīgās debesis, ko sataisa tik nedabīgās krāsās ka vemt gribas!


taa butu kruta feature, arii man pasham taa gribetos, tapec atkal - njemam veeraa, bet nesolam, ka buus :)
avatar
Publicēts: 15.05.06 13:39
 citēt

:!: 1) vai būtu iespēja izveidot, ka varētu klasificēt - atlasīt, piem., bildes, kas fotogrāfētas ar konkrētiem fotoaparātu modeļiem, lai varētu izvērtēt - cik tad labas bildes var uztaisīt ar konkrētu modeli.


redzi, tam ir fotki.lv.
te publika, vismaz dalja, mani ieskaitot, bildes apstraadaa. pacelj kontrastu, kadu efektinju, utt. tas tev NEKO nepateiks par fotoaparatu... piem, aara bildes ar manu ixusu sanak nebaudamas, nekontrastainas. tapec man pat xnviewaa ir standarta presets, par paris iedaljam pacelj kontrastu. un - voila :)

vai varētu nākotnē būt iespēja, ka liekot bildi galerijā - būtu vieta kur ielikt arī bildes oriģinālo versiju( kas būtu vienkārši apskatāma - ne vērtējama)


jaa, laba doma. varetu but atseviskja sadalja, tjip, ko panaak ar datorapstraadi.
avatar
Publicēts: 19.05.06 14:29
 citēt
Moš var uztaisīt foruma sadaļu tirgus? Lai varētu iemest tirgojamās lietas, a to man te viens bars sakrājies, aizņem vietu plauktā:)
avatar
Publicēts: 19.05.06 14:48
 citēt
Moš var uztaisīt foruma sadaļu tirgus? Lai varētu iemest tirgojamās lietas, a to man te viens bars sakrājies, aizņem vietu plauktā:)


mosh vari pie "burzinja" iemest
avatar
Publicēts: 19.05.06 14:48
 citēt
Moš var uztaisīt foruma sadaļu tirgus? Lai varētu iemest tirgojamās lietas, a to man te viens bars sakrājies, aizņem vietu plauktā:)


mosh vari pie "burzinja" iemest


vai ari pie "tehnikas" :lol:
avatar
Publicēts: 19.05.06 17:00
 citēt
Nezinu kaa jums ar taam prioritaateem, bet BAIGI traucee shis faktors, kad skatoties FotoGalerijas, balsojums ir tieshi zem nika, un baigi gruuti saprast ku koments kur balsojums. varbuut var izdariit shaadi?






Tad tie kas tikai balso, niki buus kopaa un uzreiz redzams ka tiem nekas nav sakaams! ;)


P.S. Tiko pamaniiju vienu drukaskļudu : Šajā tematā tav nevien temata

Paldies.
avatar
Publicēts: 19.05.06 17:06
 citēt
kaads domaa ieviest bildees skjiroshanu peec kategorijaam? :)
piemeeram dziivniecinji/ erotika/ cilveeki/ cita - ja buutu taada iespeeja, domaaju, cilveeki vairaak pieveerstu uzmaniibu bildes kategorijai un neliktu iekshaa bildi ar kategoriju "cita"., ja skaidri redzams, ka taa ir ieliekama kaadaa kategorijaa... :)

nu tas taa... thanks par uzmaniibu...
avatar
Publicēts: 19.05.06 17:29
 citēt
kaads domaa ieviest bildees skjiroshanu peec kategorijaam? :)
piemeeram dziivniecinji/ erotika/ cilveeki/ cita - ja buutu taada iespeeja, domaaju, cilveeki vairaak pieveerstu uzmaniibu bildes kategorijai un neliktu iekshaa bildi ar kategoriju "cita"., ja skaidri redzams, ka taa ir ieliekama kaadaa kategorijaa... :)

nu tas taa... thanks par uzmaniibu...


Es jau agraak par to pashu biju iemineejies! ;)
avatar
Publicēts: 22.05.06 22:34
 citēt
Nezinu kaa jums ar taam prioritaateem, bet BAIGI traucee shis faktors, kad skatoties FotoGalerijas, balsojums ir tieshi zem nika, un baigi gruuti saprast ku koments kur balsojums. varbuut var izdariit shaadi?






Tad tie kas tikai balso, niki buus kopaa un uzreiz redzams ka tiem nekas nav sakaams! ;)


P.S. Tiko pamaniiju vienu drukaskļudu : Šajā tematā tav nevien temata

Paldies.


par pirmo ieteikumu ... paldies ;)

otro - noteikti labosim!
avatar
Publicēts: 22.05.06 22:35
 citēt
kaads domaa ieviest bildees skjiroshanu peec kategorijaam? :)
piemeeram dziivniecinji/ erotika/ cilveeki/ cita - ja buutu taada iespeeja, domaaju, cilveeki vairaak pieveerstu uzmaniibu bildes kategorijai un neliktu iekshaa bildi ar kategoriju "cita"., ja skaidri redzams, ka taa ir ieliekama kaadaa kategorijaa... :)

nu tas taa... thanks par uzmaniibu...


es esmu tikai par sho iespeeju.
avatar
Publicēts: 23.05.06 13:16
 citēt
davai izlasam vispirms visu threadu un pec tam atkartojam jau 105 reizi mineetas lietas!
avatar
Publicēts: 23.05.06 14:58
 citēt
pirms postēt, gribēju veikt searchu foruma, bet tā kā šādas iespējas nav...

jaa, dziive sux! :D
avatar
Publicēts: 24.05.06 23:56
 citēt
a kad bus linki ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 25.05.06 12:28
 citēt
Man liekas ka buutu labi, ja apskatot savas bildes, buutu iespeeja apskatiit naakamo (ieprieksheejo) bildi no maneejaam spiezhot uz atsevishkjiem linkiem zem bildes! Varbuut var novietot zem bildes veel vienus linkus (ieprieksheejaa, naakamaa). Spiezhot uz taa "naakamaa, ieprieksheejaa" kas tagad tur kreisaa saanaa, aiziet uz naakamo (ieprieksheejo) kopeejaas galerijas bildi! Nu naf nekas trax, bet buutu parociigaak man liekas, jo FOTOgalerijas bildes var apskatiit FOTOgalerijaa! Nu iespeejams ka to izdariit naf tik viegli, bet nu man liekas buut labaak! :)
avatar
Publicēts: 25.05.06 22:19
 citēt
1) Tas FotoBlog logo, kas tiek automātiksi pieknibināts klāt pie bildēm ir DAUDZ par lielu. Varētu pat vispār tā nebūt - nu tomēr traucē uztvert bildi.

par lielu ... iespejams. man nepatik, ka izskatas uz mid_size bildem, uz max_size ir taneko, galu gala uztaisijam, ka var izveleties novietojumu, jaiztiek, ka ir


2) Ievietojot bildi, ir jāizvēlās konkrētā tēma, kurā bilde iekļaujas (Daba, makro, utt), bet kāds tam ir praktiskais pielietojums, ja pēc tēmām jeb kategprijām nav iespējams filtrēt bildes (es vismaz neatradu kur).

zinam 8)



3) Nedaudz mulsina bildes komentēšana un vērtēšana vienlaikus, jo, lai nobalsotu un iekomentētu reizē, ir jāievada komentārs un jāspiež Balstot. Bet,lai tikai iekomentētu - Publicēt. Par to būtu jāpadomā...jā.


tas tapec, ka mes neesam ka citi saiti :)
gan pieradisi ;)
avatar
Publicēts: 25.05.06 22:20
 citēt
davai izlasam vispirms visu threadu un pec tam atkartojam jau 105 reizi mineetas lietas!


pirms postēt, gribēju veikt searchu foruma, bet tā kā šādas iespējas nav...


search ir laba lieta :) arii gribu! (pielikts pie TODO)
avatar
Publicēts: 25.05.06 22:23
 citēt
Man liekas ka buutu labi, ja apskatot savas bildes, buutu iespeeja apskatiit naakamo (ieprieksheejo) bildi no maneejaam spiezhot uz atsevishkjiem linkiem zem bildes! Varbuut var novietot zem bildes veel vienus linkus (ieprieksheejaa, naakamaa). Spiezhot uz taa "naakamaa, ieprieksheejaa" kas tagad tur kreisaa saanaa, aiziet uz naakamo (ieprieksheejo) kopeejaas galerijas bildi! Nu naf nekas trax, bet buutu parociigaak man liekas, jo FOTOgalerijas bildes var apskatiit FOTOgalerijaa! Nu iespeejams ka to izdariit naf tik viegli, bet nu man liekas buut labaak! :)


nav prob, tikai laiku baigi prasa.shis attiecas uz viesiem <previous> <next> linkiem, gribas ari pa citu useru bildm staigat p un n, ari pa topu vazaties p un n, pa neskatitajam bildem p un n, tagad shito pashu atkartojam rakstiem, reportazham, skolaam, pareizinam ar 20min katru un sadalam ar 60 un dabusim, cik meneshus tas musu koderim aiznems laiku. buus, kad bus ar ko maksat regulari vienam koderim, tad ari bus shadi "siiki" apdeiti.
avatar
Publicēts: 25.05.06 22:23
 citēt
a kad bus linki ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nakosh nedelj
avatar
Publicēts: 07.06.06 16:58
 citēt
Paldies par ieviestajaam paarmainjaam! ;)

Jautaajums:

Kaapeec nevar pievienot FotoGalerijaa utt... *.PNG formaata bildes? :?: Paldies!
avatar
Publicēts: 07.06.06 17:52
 citēt
tāpēc, ka interneta bilžu standarts ir JPG... tu vēl pajautātu, kāpēc nevar likt PSD, PDF vai AI :P
avatar
Publicēts: 08.06.06 13:32
 citēt
Nju *.PNG formaats vnk., man labaak tiik jo aiznjem mazaak vietas, un atbalsta arii Transperent fiichu, ko JPEG neatbalsta! :?
avatar
Publicēts: 11.06.06 17:34
 citēt
driizaak jau breeciens pec helpa :evil:

man kaut kas nesaprotams - lietoju firefoxi maajaas - kaa meegjinu jau nedeeljas garumaa, atveert fotoblogu - jams raada, ka tuulinj, tuulinj un shaadu zrakstu demonstree aptuveni stundu.. rezultats - pilniigi gliisha, bez erroriem lapa, bez komentiem, no kuriem vareetu izdariit jelkaadu secinaajumu... ae sexploreri - identiski tas pats..

idejas??

:(

(ja kaads konkreets padoms - mareks@svaigi.lv)

jau ieprieksh saku paldies!
avatar
Publicēts: 11.06.06 19:07
 citēt
driizaak jau breeciens pec helpa :evil:

man kaut kas nesaprotams - lietoju firefoxi maajaas - kaa meegjinu jau nedeeljas garumaa, atveert fotoblogu - jams raada, ka tuulinj, tuulinj un shaadu zrakstu demonstree aptuveni stundu.. rezultats - pilniigi gliisha, bez erroriem lapa, bez komentiem, no kuriem vareetu izdariit jelkaadu secinaajumu... ae sexploreri - identiski tas pats..

idejas??

:(

(ja kaads konkreets padoms - mareks@svaigi.lv)

jau ieprieksh saku paldies!


neveras fotobloga lapa valjaa? hmm, varbut jaatsledz proxy serveris? es pat nezinu, kas vel varetu but par vainu ... atsuti savu IP adresi uz PM
avatar
Publicēts: 12.06.06 14:31
 citēt
NU kādas atsauksmes par tik ilgi gaidīto kategoriju atlasi?? :)
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:23
 citēt
skatos, ka ieteikumi netiek ņemti vērā :(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):