forum.gif
paskaidrojiet ludzu kaa taa var..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / paskaidrojiet ludzu kaa taa var..
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.06.06 09:00
 citēt
hehe, labs jautajums. es parasti ar lasso tooli (piezuumojot cik nu ljauj monitora izshkjirtspeja un izmers) ar triicosu rocinju velku rinkjii ...
avatar
Publicēts: 21.06.06 09:41
 citēt
shad, dzert vaig mazaak, tad iespeejams arii rocinjas netriicees 8) :)
avatar
Publicēts: 21.06.06 09:43
 citēt
shad, dzert vaig mazaak, tad iespeejams arii rocinjas netriicees 8) :)


:twisted: mazak, vairak, bet DZERT VAJAG vai ne? :)
avatar
Publicēts: 21.06.06 10:24
 citēt
kad extract izdariits, nokopee layeri un uzkopee tur kur vajag...
avatar
Publicēts: 21.06.06 11:29
 citēt
r3d, tad kad tu buusi extracteejis objektu (skatiit tajaa skolaa kaa to dariit) tad vinjsh tev buus atsevishkjajaa layeraa, spied CTRL+A (ieziimeet visu), CTRL+C (Copy) un tagad tev tas objekts ir saglabaats buferaa... atver citu bildi, kur tu gribi paarkopeet objektu un spied CTRL+V
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:37
 citēt
Var ar "magic Wand", ar SHIFT pieplusee laukumu, japaekperimentee ar "tolerance", veel ir remove from selection gadiijumama, ja kas par daudz piegraabjas. Var izgriezt ar rezervi, iepeisteet un lieko nonjemt er "History brush". Taa straadaa, ja fails atveerts, nu, taa veesture ir ne kaa peec peedeejaa "Save", bet kaa failaa uz atveershanas briidi.
avatar
Publicēts: 21.06.06 12:57
 citēt
tik njem veera, ka griezhanai patereta laika daudzums ir tieshi proporcionals gala kvalitatei...
avatar
Publicēts: 21.06.06 13:12
 citēt
Piemetīšu arī savus 0.02Ls ;)
Ieselektēt objektu var arī izmantojot quickmask. Kā? Īzī..
1) ieveļamies quickmask modē (nospiežot Q šortkatu)
2) ar lielāka diametra Brush iekrāsojam lielos laukumus, ar smalkāku Brush sīkākas detaļas.
3) pārejam atpakaļ normālā režīmā, nospiežot Q un viss iekrāsotais laukums ieselektējas.
Kā jau teicu - īzī.
Vēlviens variants ir izmantot Pen tool un iezīmēt visu ar vektoriem, bet tas ir ļoti nogurdinošs pasākums un der tikai tādiem objektiem, kuriem nav daudz smalku detaļu.
avatar
Publicēts: 21.06.06 18:16
 citēt
piebildishu ka pats visbiezhak izmantoju Quark metodi...
avatar
Publicēts: 21.06.06 23:52
 citēt
Extract ja godiigi man nevisai patiik, labaak ar lasso pamokos un rezultaats ar ir taads cik pats esi centies un pasham griezjot vari kontroleet labaak ko izgriest un ko atstaat :!: Extract Lietoju ja tieshaam ar grieshanu nevar tikt galaa :!:
avatar
Publicēts: 22.06.06 07:47
 citēt
es no pasha saakuma kaa saaku ar eraser taa arii turpinu:) extract pameegjinaaju bet shkita neerti. ar lielaaka diametra izgriezhu fonu - provizoriski. peectam ar mazu + atteela zoom paareejo leenaa garaa. wondertool der tikai ja fons nav saraibinaats un arii tad ne visai labi, taa ka leenaam ar rocinjaam bez automaatikas :roll:
avatar
Publicēts: 22.06.06 09:48
 citēt
Es tik vienu nesaprotu... visi normāli maketētēji izmanto Pen tool, bet šeit nevienu vārdu nedzirdēju par to (varbūt slikti lasīju?)... es izmantoju vienīgi to - pamatam... ja rezultāts ir raibs, tad var improvizēt ar to pašu extract vai kā citādi, bet pamatu pamatam jābūt Pen tool... sākumā, protams, čakars ne pajokam, bet kad piešaujies, tad griez kā ar škērēm... un to saku es, cilvēks, kam defautā trīc rokas (it kā daudz nedzeru, laikam satraukta bērnība būs bijusi:))...
avatar
Publicēts: 28.06.06 14:27
 citēt
khmm, esmu maketētājs..
izmantot vienu tūli visiem gadījumiem ir miskastē izmests laiks.
šeit nosauktie katrs der savam gadījumam un tā arī jāizmanto.
ābolu griezt ar lasso ir muļķīgi - ar pen - ideāli.
matus griezt ar pen tūli - atkal garām.

galvenais ko gribēju teikt - iezīmēt (ar dajebko) un copy-paste ir diezgan vienkārši, bet ne tas pareizākais. jo ar to jūs sačakarējat attēlu. ja gribēsiet ko labot - kā jūs to izdarīsiet?
tāpēc, kad esat iezīmējuši tad uzlieciet Layer-AddLayerMask. ar to pēcāk varēsiet operēt, labot utt... enjoy

pats gan esmu visai dalītās jūtās par šādi taisītām "fotogrāfijām" :roll:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):