forum.gif
Ieteikumi Administrācijai. Vol2.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ieteikumi Administrācijai. Vol2.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.07.06 11:50
 citēt
klau, a kā pie bildēm var nobalsot reitingu un ierakstīt komentu vienlaicīgi? :oops: nu lai nav 2 komenti :?: :roll:


1) Ieraxti kometu
2) Ieliec veerteejumu
3) Zem veerteejuma punktiem spied Balsot

:)
avatar
Publicēts: 13.07.06 12:16
 citēt
:shock: ok, paldies! :oops: :)
avatar
Publicēts: 13.07.06 14:53
 citēt
runci, thanks par puuleem!

es tik neiebraucu ar to peleeko laukumu iisti
avatar
Publicēts: 13.07.06 15:04
 citēt
runcio, es arii niebraucu, ieliec luudzu screenshotu kur tas ir redzams 1:1 meerogaa
avatar
Publicēts: 13.07.06 15:59
 citēt
Varbuut tagad labaak sapratiisiet! ;)

Klik bilde
[url=http://foto.apollo.lv/resources/modules/orig_img.php?id=259537] [url=http://foto.apollo.lv/resources/modules/orig_img.php?id=259538]

No saaniem ir redzams ka tonis atshkjiras, nekaa kad no priekshas colee! ;)
avatar
Publicēts: 13.07.06 16:07
 citēt
Klau:)... maini nost to monitoru:)...

Man visur ir smuki pelēki taisnstūri (un domāju, ka tā arī bija paredzēts)...
avatar
Publicēts: 13.07.06 16:42
 citēt
Klau:)... maini nost to monitoru:)...

Man visur ir smuki pelēki taisnstūri (un domāju, ka tā arī bija paredzēts)...


He hee! Monitoru nemainiishu monitors (Samsung LCD SyncMaster 730bf), OK!
Nju ja ugriezzu tumshaakas kraasas, lietoju Natural Colors, softs, kas naak samsung monjiem liidz! Labs softs, iesaku arii citiem! Nju ja tajaa NC softaa uzlieku tumshaakus tonjus tad redzu tos peleekos laukumus, bet tad monis ir paaraak tumshs! :(

_______________________________________________________________________________________________________________________
Biku pareguleeju, un peec min 10 sareguleeju, nokalibreeju savumoni, tagad ir redzams tas peleekais laukums! :D
_______________________________________________________________________________________________________________________
avatar
Publicēts: 13.07.06 16:54
 citēt
Tiko pamaniiju velvienu kļūdiņu forumā.

1) Lasu forumu, ieraxtu komentu
2) Gribu izlabot komentu, spiezzu labot, izlaboju, spiezzu Apstiprinaat
3) Atveras taa pati lapa, ar nelaboto komentu (itkaa jau nekas uzspiezzu Refresh (F5) un viss paarlaadeejas un ir ok! ;)
avatar
Publicēts: 13.07.06 17:15
 citēt
tev bija tik speeciigi uzbuustots brightness, ka tu esi pazaudeejis peleekaas kraasas! Tas jau arii uz bilzhu kvalitaati atspoguljojas.. Vajag nokalibreet moni... kaut kaa peec peleekaa gradienta lapinjas vareeja to izdariit
avatar
Publicēts: 13.07.06 17:15
 citēt
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :roll: :roll:
avatar
Publicēts: 13.07.06 17:19
 citēt
Brihtnes laikam nebij tik daudz pie vainas, kaa citi iestatiijumi, vnk, visu Resetoju un... saliku pa jaunam! :oops: :lol:
avatar
Publicēts: 17.07.06 16:35
 citēt
Paldies par ieviestiem labojumiem/jauninājumiem! :)


1. Kaapeec raxtot raxtu fotoskolaa nevar raxtiit taakaa forumaa, nju kjip, ielikt boldaavai underlainaa ???
Tas laikam paaraak sarežģīti!?


2. Un vai tikpat sarezzgjiiti buutu ielikt translatoru, kas paarveersh aa :arrow: ā; ch :arrow: č .... kaukur dazaas LV lapaas taadu esmu maniijis!
avatar
Publicēts: 17.07.06 16:58
 citēt
Un vai tikpat sarezzgjiiti buutu ielikt translatoru, kas paarveersh aa :arrow: ā; ch :arrow: č .... kaukur dazaas LV lapaas taadu esmu maniijis!

ž var rakstiit kaa "zh" vai "zj". tb, domaa shis ir baigi nepiecieshams? lai pats autors atbild par gramatiku. developerim ir imho svarigakas lietas ko implementeet tajaa mazajaa laicinjaa kas tiek atveleets blogam.
avatar
Publicēts: 17.07.06 17:08
 citēt
Njaa ja jau nebuutu tik ierobezzots tas laicinjsh! Nju protams jau varam raxtiit kaa pieklaajas, bet tas prasa vairaak laika un uzmaniibas tam ko raxtam... es tik domaaju, maza fiicha, bet patiikami noderiiga! :roll: Tas viss ir tikai ietiekums. :?
avatar
Publicēts: 17.07.06 17:52
 citēt
Paldies par ieviestiem labojumiem/jauninājumiem! :)


:D


1. Kaapeec raxtot raxtu fotoskolaa nevar raxtiit taakaa forumaa, nju kjip, ielikt boldaavai underlainaa ???
Tas laikam paaraak sarežģīti!?


Jaa, ieviesisim


2. Un vai tikpat sarezzgjiiti buutu ielikt translatoru, kas paarveersh aa :arrow: ā; ch :arrow: č .... kaukur dazaas LV lapaas taadu esmu maniijis!


Nee, neieviesiisim


;)
avatar
Publicēts: 17.07.06 20:28
 citēt
un kopaa piereizes vareetu ieviest arii ka skolaa var inline bildes likt....

+ pie reportaazjaam IMHO lietderiigak buutu likt shodienas datumu kaa defaulto nevis 01.01.1950.
+ datumos ir probleema! 9. datumam nav nulles priekshaa, liidz ar ko - tas ir peedeejais...
avatar
Publicēts: 17.07.06 22:17
 citēt
iesaku [nelasiiju neko ieprieksh raxtiito] pie foto pievienoshanas uzlikt vietinju kaa "ir bijusi peecaptstraade" utt tjip vai photoshopeets vai nee!

ir kategorija
avatar
Publicēts: 18.07.06 18:06
 citēt
a kā šeit var uzlikt, lai forumā man rādītu pareizu laiku postiem? :roll:
avatar
Publicēts: 18.07.06 19:24
 citēt
a kā šeit var uzlikt, lai forumā man rādītu pareizu laiku postiem? :roll:

nevar
avatar
Publicēts: 20.07.06 09:28
 citēt
Jau 1-reiz par to biju iemineejies...bik atkaartoshos! :lol:

Kad esmu uzspiedis uz kaadu no savas galerijas bildeem, vai ir jeega no taa, ka uzspiezhot "naakamaa" aizieshu uz naakamo kopeejaas galerijas bildi! Vai nebuutu labaak ka aiziet uz manu naakamo bildi? Uz kopeejo galeriju jau var jebkuraa briidii aiziet uzspiezhot fotogalerija! Savaadaak sanaak, ka jaaspiezh manas bildes akal un jaameklee naakamaa kuru gribu apskatiities! Nu varbuut man vieniigam taada saape! :D

Paldies!
avatar
Publicēts: 20.07.06 13:24
 citēt
Jau 1-reiz par to biju iemineejies...bik atkaartoshos! :lol:

Kad esmu uzspiedis uz kaadu no savas galerijas bildeem, vai ir jeega no taa, ka uzspiezhot "naakamaa" aizieshu uz naakamo kopeejaas galerijas bildi! Vai nebuutu labaak ka aiziet uz manu naakamo bildi? Uz kopeejo galeriju jau var jebkuraa briidii aiziet uzspiezhot fotogalerija! Savaadaak sanaak, ka jaaspiezh manas bildes akal un jaameklee naakamaa kuru gribu apskatiities! Nu varbuut man vieniigam taada saape! :D

Paldies!



nav tev vienigam, shis ir atziimeets daraamo sarakstaa, tomer prasa diezgan lielu laiku, tapec pagaidam atliekam, jo nav kritisks ...

padoma, to pashu vajadzetu uztaisit visiem atlases kriterijiem, gan skolaam, gan rakstiem, reportazham, manaam, tavaam, atlasitaam pa kategorijaam, tikai jaunajaam, svaigi komenteetajaam utt ....
avatar
Publicēts: 20.07.06 16:27
 citēt
Nu skaidrs! :wink: Tad lai izdodas! :)
avatar
Publicēts: 24.07.06 22:16
 citēt
Pievienojot bildes, mainot kautkadu info, sutot komentarus, respektivi nosutot infu mans Safari brovzeris vienmer nolamajas!

"Safari can’t open the page.
Too many redirects occurred trying to open “www.fotoblog.lv...; This might occur if you open a page that is redirected to open another page which then is redirected to open the original page."

Varbut varetu kautka noverst sho gljuku!
avatar
Publicēts: 24.07.06 22:23
 citēt
Apstiprinu GR teikto, tas pats arī man :( Tiesa gan FireFox un Camino viss ok.
avatar
Publicēts: 24.07.06 22:35
 citēt
Es uz MAC nelietoju ne firefox ne camino, kautaka ari nezjutu vajadzibu, liekas ka Safari ir vis ko vajag! Biju uzlicis FF bet kautkur ar fontiem kautkas man gljuchija.
Protams uz PC tikai un vienigi firefox.
avatar
Publicēts: 25.07.06 11:55
 citēt
forsha fiicha buutu, ja autors zem bildes varetu redzet kuraa vietaa vinja bilde ir nedeljas/menesha/kopeejaa topaa :)
avatar
Publicēts: 25.07.06 11:59
 citēt
es gribētu redzēt katras savas fotogrāfijas vietu vispasaules foto topā! kas par kaifu redzēt, ka mans pēdējais darbs ir 303751283333148954. vietā pasaulē !!!!!!!!!!!!
avatar
Publicēts: 25.07.06 14:40
 citēt
nee, nu tas vnk butu interesanti tiem, kuru bildes netusee pa primo 5inieku regulari, bet ir vertejums, tieksim, 5.8i... tads ka penis-extender - mana bilde 72ajaa vieta shonedelj :D
bet ja nopietni... velprasitos fiicha, kas parada cik blogeru bildi ir skatijushies - tas reizem pasaka vairak ka atzime, jo labu bildi ne tikai noverte labak, bet apskata vairak arii...
avatar
Publicēts: 07.08.06 20:12
 citēt
any news ?!
avatar
Publicēts: 11.09.06 15:48
 citēt
Skatoties ar Firefox fotoreportaazas atverot bildi, lai skatiitu lielaaku, logs atveras mazinjsh un taads paliek visu laiku! Taa ir koderu vaina vai shii konkreetaa firefoksa vaina!?! Veel varbuut kaadam tas taa!?!




P.S. Un kas tas par gljuku kad forumaa nju kaut shis pats temats, shii pati lapa ar Firefoxu, texts nedalaas (wrap text), bet viss pilnaa garumaa iet pa labi! ---> Ieprieksheejaa rindkopa visa vienaa rindinja!!!!
avatar
Publicēts: 11.09.06 19:32
 citēt
need screenshot better
avatar
Publicēts: 11.09.06 19:48
 citēt
Tas liekas i FF vaina. Man ta bij, ar pedejo versiju un iepriekshpedejo viss ir ok :)
avatar
Publicēts: 11.09.06 20:18
 citēt
es gan esmu noveerojis, ka shis gljuks paraadaas tikai peec AdBlocker uzinstaleeshanas... :?
avatar
Publicēts: 11.09.06 23:56
 citēt
ieteikumi der.

par tam skatishanas reizem, versatiil, to ieviesiisim.

labi, ka rakstat sheit, kas un kur gljuchi, tas tiks njemts vera un izlabots. jasaka gan, ka tikai bloga 3 versijaa, kas pashlaik ir tapshanas stadijaa.

btw, vai te nebutu kads koderis, kam svetdienas vakaros nu galigi nav ko dariit? :)
avatar
Publicēts: 12.09.06 13:44
 citēt
pievienoju ieteikumu no blogeru tusa - mekleeshana.
visaas kategorijaas.
atrodi no to vienu smuko bildi galerijaa, ja autoru nezini.
atceries nu kuraa fotoskolas lapaa bija skola par horizonta taisnoshanu lai iedotu kaadam.
search is wanted.
avatar
Publicēts: 12.09.06 14:36
 citēt
ir te kaads koderis, bet tikai sveetdienas vakaros ir ko dariit un php neciesh ne acu galaa :mrgreen:
avatar
Publicēts: 12.09.06 16:50
 citēt
ir te kaads koderis, bet tikai sveetdienas vakaros ir ko dariit un php neciesh ne acu galaa :mrgreen:



neumeesh nauchim, bet vot zastavlat nebudem ...
avatar
Publicēts: 12.09.06 22:20
 citēt
umeju, no vremja fataljna njetu :?
avatar
Publicēts: 12.09.06 22:34
 citēt
umeju, no vremja fataljna njetu :?


edzjus, laika nevar but par maz, ir citas prioritates

savukar prioritates ir loti atkarigas no "gribu" ...
avatar
Publicēts: 12.09.06 23:58
 citēt
nu jaa jaa - name it as juu wish
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):