forum.gif
Ieteikumi Administrācijai. Vol2.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Ieteikumi Administrācijai. Vol2.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.09.06 11:00
 citēt
Vienkaarshi ienaaca galvaa doma...pats vinju "nolikt" nemaaku..mosh jums sanaak! ;)

Kaa buutu, ja jaunajiem lietotaajiem pie kriteerijiem bilzhu skaits veel izveidotu taadu lietu, ka cilveeks var saakt balsot peec kaada konkreeta laika peec regjistreeshaanaas! Varbuut pat vinja bildes lai nav veerteejamas tai laikaa - vienkaarshi komenteejamas! Kad pagaajis "paarbaudes laix" (nedeelja piem.) tad paarbauda cik bildes ir cilveex pats ielicis un ja ir attieciigais skaits...atljauj balsot! Tas varbuut liktu jaunajiem lietotaajiem labaak izprast sheit notiekosho pirms pasham saakt balsot, paveerot situaaciju, iemaaciities uzvesties varbuut! Nu nezinu..iespeejams ka tam buutu savi miinusi...varbuut cilveex izdomaatu, ka vinjam slinkums gaidiit un nafig tad shitaa lapa (bet varbuut tad nafig vinsh te arii ir vajadziix, ja vinjam tieshaam nav interese par sho visu.)!
Nu ja neierobezhot balsoshanu...tad vismaz..."Tu vareesi saakt ievietot bildes peec 3 dienaam piemeeram)! Nu vismaz nedaudz LIKT iebraukt saita atmosfeeraa! Nu nezinu..vienkaarshi doma par ko gribeeju uzzinaat citu domas! :)

P.S. Atceros pats sevi...saakumaa iebliezu vairaakus stulbus veerteejumus, nevajadziigus komentaarus, nelaagas bildes...nevareetu to dariit saakumaaa...buutu laiciigi varbuut sapratis ka taa nevajadzeeja! :)
avatar
Publicēts: 15.09.06 11:50
 citēt
Vienkaarshi ienaaca galvaa doma...pats vinju "nolikt" nemaaku..mosh jums sanaak! ;)

Kaa buutu, ja jaunajiem lietotaajiem pie kriteerijiem bilzhu skaits veel izveidotu taadu lietu, ka cilveeks var saakt balsot peec kaada konkreeta laika peec regjistreeshaanaas! Varbuut pat vinja bildes lai nav veerteejamas tai laikaa - vienkaarshi komenteejamas! Kad pagaajis "paarbaudes laix" (nedeelja piem.) tad paarbauda cik bildes ir cilveex pats ielicis un ja ir attieciigais skaits...atljauj balsot! Tas varbuut liktu jaunajiem lietotaajiem labaak izprast sheit notiekosho pirms pasham saakt balsot, paveerot situaaciju, iemaaciities uzvesties varbuut! Nu nezinu..iespeejams ka tam buutu savi miinusi...varbuut cilveex izdomaatu, ka vinjam slinkums gaidiit un nafig tad shitaa lapa (bet varbuut tad nafig vinsh te arii ir vajadziix, ja vinjam tieshaam nav interese par sho visu.)!
Nu ja neierobezhot balsoshanu...tad vismaz..."Tu vareesi saakt ievietot bildes peec 3 dienaam piemeeram)! Nu vismaz nedaudz LIKT iebraukt saita atmosfeeraa! Nu nezinu..vienkaarshi doma par ko gribeeju uzzinaat citu domas! :)

P.S. Atceros pats sevi...saakumaa iebliezu vairaakus stulbus veerteejumus, nevajadziigus komentaarus, nelaagas bildes...nevareetu to dariit saakumaaa...buutu laiciigi varbuut sapratis ka taa nevajadzeeja! :)


Ideja varbuut laba, bet kaa jau mums zinaam koderu speeks ir ierobezots! :roll:
avatar
Publicēts: 15.09.06 11:53
 citēt
Ideja varbuut laba, bet kaa jau mums zinaam koderu speeks ir ierobezots! :roll:


Piekriitu....visam ir savas robezhas!
avatar
Publicēts: 15.09.06 11:53
 citēt
DNKrats, atbildi man uz jautajumu, ja tu butu ierobezhots savaa balsojuma 3 dienas pec registracijas, vai tu joprojam butu sheit?
avatar
Publicēts: 15.09.06 11:59
 citēt
DNKrats, atbildi man uz jautajumu, ja tu butu ierobezhots savaa balsojuma 3 dienas pec registracijas, vai tu joprojam butu sheit?


Par sevi - jaa, jo saits man ljoti patiik un saakumaa man taapat nekas daudz nebija ko teikt - ko pateicu..parasti nedaudz nozheeloju! Bet nu daudzi varbuut arii vairs nebuutu te peec taam 3 dienaam...nu viss kas raxtiic ir PIEMEERAM....var jau arii vienu dienu vismaz....vienk ideja..
avatar
Publicēts: 15.09.06 12:00
 citēt
..nu 2 dienas jau taa ir gribot negribot! :)
avatar
Publicēts: 18.09.06 15:31
 citēt
1) Kaapeec forumaa viesm raadas ka useri pievienoti
01.janvaarī 1970.gadaa? :?:


2) Kaapeec nevaru nomainiit savu bildi!? (profila)
avatar
Publicēts: 26.12.06 22:42
 citēt
Vērojot, kas notiek fotoblog sadaļās, kur tik daudzi raksti pēc būtības ir diskusiju tēmu ierosinājumi, man radās doma ieteikt sekojošo: izveidot atsevišķu fotOblog sadaļu - fotOdiskusija. Kā redzu, saruna, viedokļu apmaiņa ir šī saita viena no galvenajām funkcijām. Man tas ļoti patīk. FotOblog vairāk vērtējams kā autora blogArt, diezvai tur iederas plaši komentāri. Tāpat par fotOgalerijas bildi jārunā konkrēti. Forums, kurā tiek apspriestas dažādas tēmas, salīdzinājumā ar galvenajām sadaļām, ir it kā nobīdīts aizkulisēs - daudziem tas rada tiešās komunikācijas sajūtas problēmas. Tad nu tuvākajās sadaļās tiek runāts par visu, kas uz sirds, un neraugoties, ka bieži tēmas aiziet šķērsām no ievietotā bloga un pat galerijas bildes satura. Arī jaunajā sadaļā būtu līdzīgas prasības - var ievietot diskusijas tēmu, kā arī pievienot bildes. Protams, var dot nedaudz punktu:) (teiksim - 1) arī par šo sadaļu - punktu vākšana ir dalībnieku topā:).
avatar
Publicēts: 26.12.06 23:45
 citēt
Vērojot, kas notiek fotoblog sadaļās, kur tik daudzi raksti pēc būtības ir diskusiju tēmu ierosinājumi, man radās doma ieteikt sekojošo: izveidot atsevišķu fotOblog sadaļu - fotOdiskusija. Kā redzu, saruna, viedokļu apmaiņa ir šī saita viena no galvenajām funkcijām. Man tas ļoti patīk. FotOblog vairāk vērtējams kā autora blogArt, diezvai tur iederas plaši komentāri. Tāpat par fotOgalerijas bildi jārunā konkrēti. Forums, kurā tiek apspriestas dažādas tēmas, salīdzinājumā ar galvenajām sadaļām, ir it kā nobīdīts aizkulisēs - daudziem tas rada tiešās komunikācijas sajūtas problēmas. Tad nu tuvākajās sadaļās tiek runāts par visu, kas uz sirds, un neraugoties, ka bieži tēmas aiziet šķērsām no ievietotā bloga un pat galerijas bildes satura. Arī jaunajā sadaļā būtu līdzīgas prasības - var ievietot diskusijas tēmu, kā arī pievienot bildes. Protams, var dot nedaudz punktu:) (teiksim - 1) arī par šo sadaļu - punktu vākšana ir dalībnieku topā:).


Tam ir domaats forums ar sada'ju "Diskusijas" .. man liekas dazhus veel biedee sadalja forums - tas kkas sarezhgjiits, gruuti "iebraucams". Saakumaa man arii taa likaas, bet ar laiku jau iebrauc :))
avatar
Publicēts: 26.12.06 23:51
 citēt
runcio - man ar bija bildes nomaiņas problēma pašā sākumā, bet tur kkāda fīča, ka tad, kad ieliec bildi un nospied - saglabāt - tad vēlreiz nospied refresh pārlūkā vai F5.... da vismaz man tā ir.... un jauna bilde iekšā! :D
avatar
Publicēts: 27.12.06 00:00
 citēt
runcio - man ar bija bildes nomaiņas problēma pašā sākumā, bet tur kkāda fīča, ka tad, kad ieliec bildi un nospied - saglabāt - tad vēlreiz nospied refresh pārlūkā vai F5.... da vismaz man tā ir.... un jauna bilde iekšā! :D


Jap, tas ir sakaraa ar TEMP'u.

Lai nets ietu aatraak, bildes kas visu laiku atkaartojas(piem. tas pats bloga logo, profila bildes utt), tiek saglabaatas uz datora, lai katru reizi nebuutu no jauna jaaielaadee. Taapeec, nomainot bildi, uz datora ta saglabaajas vecaa, un jaunaa neraadaas. Kad nospiezh F5 vai refresh ( vai Crtl+F5), tad vinjsh lapu ielaadee pilniigi no jauna, nenjemot veeraa failus, kas ir uz datora, taatad aizstaajot tos ar jauno bilde,piem.
avatar
Publicēts: 27.12.06 00:14
 citēt
To briedis.
Protams, protams - forums pastāv un stāvēs:). Bet tu, šķiet, nesaprati mana priekšlikuma būtību un pamatojumu. Jebšu tevi netraucē bloga rakstu un bilžu komentāru piepildīšana ar pļāpām:).
avatar
Publicēts: 27.12.06 00:23
 citēt
To briedis.
Protams, protams - forums pastāv un stāvēs:). Bet tu, šķiet, nesaprati mana priekšlikuma būtību un pamatojumu. Jebšu tevi netraucē bloga rakstu un bilžu komentāru piepildīšana ar pļāpām:).


Es shaubos vai jaunas papild-fīčas kko uzlabos. Taa vnk ir blogeru kultuura. Daudz pljaapaat. Un visur. :D
avatar
Publicēts: 28.12.06 12:59
 citēt
Ieteikums - liekot 3 pieciniekus, jeb 555, vertejums japamato, tapat ka tad, kad leik kadu divnieku...
butu laba fiicha, jo tagad biezhi ielikt mazaak par 555 ir nepiklajiigi. un tadelj nevar noverte4t labaakaas bildes augstaak.
jaradina tauta pie zemakam atziimeem :D
avatar
Publicēts: 28.12.06 18:22
 citēt
labs ieteikums versatile... :) bet daudzreiz man pers vnk truukst vaardu, ja lieku 555
avatar
Publicēts: 28.12.06 22:13
 citēt
labs ieteikums versatile... :) bet daudzreiz man pers vnk truukst vaardu, ja lieku 555

jaliek space tad buus ;)
avatar
Publicēts: 28.12.06 22:56
 citēt
versatile, tajā linkā, ko te senāk piemetu, kaut kas drusku minēts par paaugstinātiem vērtējumiem un, ja nekļūdos, atzīts, ka tie nav diez cik novēršami (neatkarīgi no tā, kādas papildus prasības vērtējumam izvirza). Nav jau nekādas Zalamana gudrības, bet tomēr šaubas par Tava ieteikuma lietderību rada.
avatar
Publicēts: 28.12.06 22:59
 citēt
Atvainojos, tas links bija citur
www.photoweb.ru...
avatar
Publicēts: 28.12.06 23:43
 citēt
edzjus, ja parbaudis nevis uz !isset, bet ar !empty(trim()), tad space neliidzees :P
avatar
Publicēts: 29.12.06 00:10
 citēt
verrsatile, vertejums 555 var nozimet tikai "man shii bilde LOTI patiik!"

vai ir vel kadi varianti?
avatar
Publicēts: 29.12.06 00:36
 citēt
verrsatile, vertejums 555 var nozimet tikai "man shii bilde LOTI patiik!"

vai ir vel kadi varianti?

"man shii autore LOTI patiik!" :mrgreen:
avatar
Publicēts: 29.12.06 01:20
 citēt
:mrgreen:

p.s. nice shoes...
avatar
Publicēts: 29.12.06 13:40
 citēt
verrsatile, vertejums 555 var nozimet tikai "man shii bilde LOTI patiik!"

vai ir vel kadi varianti?

"man shii autore LOTI patiik!" :mrgreen:


edzjus, tas jau ir KAPEC patik, tur gan daudz iemeslu tikai nedomaju ka tos kads gribes teikt :)
avatar
Publicēts: 29.12.06 20:54
 citēt
To briedis.
Protams, protams - forums pastāv un stāvēs:). Bet tu, šķiet, nesaprati mana priekšlikuma būtību un pamatojumu. Jebšu tevi netraucē bloga rakstu un bilžu komentāru piepildīšana ar pļāpām:).


Es shaubos vai jaunas papild-fīčas kko uzlabos. Taa vnk ir blogeru kultuura. Daudz pljaapaat. Un visur. :D

Nu, pļāpā ne tikai blogeri:). Un fotOblogs veido citādāku tradīciju - ar vairāk izteiktu autorību - pašsacerējumi un tēmu paplašināti komentāri. Mans priekšlikums paceļ foruma diskusiju daļu augstākā pakāpē, izvelkot to no aizdurves un pielīdzinot citām fotOblog radošajām sadaļām:). Tātad, turpinot pļāpāt, tomēr vairāk meklējam un izsakām atziņu graudus!:)
avatar
Publicēts: 29.12.06 21:41
 citēt
galu galaa buus taa, ka diskutees kaadaas 3 vietaas paraleeli :) forumaa, diskusijaas un vnk pie bildeem :D
avatar
Publicēts: 29.12.06 22:54
 citēt
galu galaa buus taa, ka diskutees kaadaas 3 vietaas paraleeli :) forumaa, diskusijaas un vnk pie bildeem :D

Tā var nebūt:). Forums paliek kā paziņojumu un ierosinājumu dēlis un šādas vietas arī tiek apmeklētas ar kādu konkrētu nolūku. Ne jau es vienīgais izsaku neapmierinātību ar nevajadzīgām pļāpām pie bilžu un rakstu komentiem. Ar laiku vietējā sabiedrība sapratīs, ka, ja bilde vai raksts ir izraisījis kādu diskutējamu asociāciju, par to plašāk un konkrētāk varēs runāt tieši diskusiju sadaļā, aizsākot tēmu, un tas būs izdevīgi!:) visiem - nepiesārņosies autora publikācija, plus - diskusijas aizsācējs saņem veicināšanas balvu. Nu un, cerams, veidosies labāka diskusiju prasme un kultūra.
avatar
Publicēts: 23.03.07 20:26
 citēt
Beidzot es ar kaut ko izdomāju:

Tiem, kas uzskata sevi par lieliem māksliniekiem vai ir vienkārši pilnīgi bez izdomas (tobiš tiem, kas neliek pie bildēm nosaukumus) vajadzētu nedaudz palīdzēt:
1. variants (saudzīgais) - vismaz lai automātiski tiek pieliktas 3 zvaigznītes, 3 pakaļiņas vai vismaz bildes kārtas numuru, konkrētajam autoram
2. variants (skarbais :twisted: ) - programma automātiski varētu ģenerēt kaut kādas jēlības, rupības (saprāta robežās) vai ko līdzīgu, tādējādi, manuprāt, ārti pazustu vēlme nenosaukt bildi

Kāpēc? - kaut vai redzot interesantu vai saistošu komentāru kādai nenosauktai bildei, var uzmest kūleni, aiziet uz baznīcu uzlikt svecīti vai izplēst visus matus sev no deguna, bet bildi 95% gadījumos neatradīsi (vienīgi, ja tā nav pirmajās lapās, tad var noveikties)

Paldiesiņš...
avatar
Publicēts: 23.03.07 23:02
 citēt
avatar
Publicēts: 23.03.07 23:55
 citēt
Shadow es nopietni...!!!

Ja Jums nav laika, tad moš palūdziet tam nūģim MartinK, viņš it kā podziņas māk spaidīt...
avatar
Publicēts: 24.03.07 01:33
 citēt
martink, tauta luudz! vari sachinit lai bildes, kam nav nosaukuma, automatiski tiktu nosauktas par *** ?
avatar
Publicēts: 24.03.07 11:11
 citēt
pie pievienoshanas

pienjemam, ka $title - bildes nosaukuma variablis.

if (empty(trim($title))) $title = "***";

un viss.
1 rindinja.


aa, un Senders, nav tik traki - panjem view source, atrodi to vietu, kur rakstits koments, linka urli nokopee (vinsjh radas, tachu starp <a>un</a> tagiem nav nekaa vai ir tukshums) un ver valjaa.
jaskatas shitaa vieta:
<td align="left"><p><span class="style22">PĒDĒJAIS KOMENTĀRS:</span> <br>
rectum par bildi <a href="?f=34&id=31917">

<b>na kraju u neba...</b></a>: Ideja: <span class="style25">5</span>, Izpildījums: <span class="style25">5</span>, Sajūtas: <span class="style25">5</span>.
</td>[/code:1]
avatar
Publicēts: 24.03.07 21:28
 citēt
:roll:

Izskatās, ka slinkums būs jāmet pie malas :D
avatar
Publicēts: 26.03.07 16:14
 citēt
:roll:

Izskatās, ka slinkums būs jāmet pie malas :D

noteikti dari taa!
avatar
Publicēts: 06.04.07 10:45
 citēt
eerm, es domāju, ja būs favorītu fīča, (a būs iespēja pievienot autoru vai bildi?) vajadzētu tajā listē, kas onlainā kkādu zvaigznīti pie nika, plusiņu vai vismaz krāsu zaļu :), lai vieglāk pamanīt..
avatar
Publicēts: 07.05.07 17:22
 citēt
Esmu sheit tikai kaut kadus 2.5 meneshus, bet jau saprotu, ka jaunajiem ir kaut kada veida jaierobezo balsoshanas iespejas. Tas vairs nav izturams, kaut kadi pokemoni saskrien un visiem pec kartas pa piecishiem samet. Ar katru dienu ar vien trakak un trakak...

Katra lapa ir pa kadam 4 bildem ar videjo vertejumu virs 6. Bet ar tadu novertejumu tachu fotografijai ir jabut, citeju, ''IR! Der! Yeah! :)''. Bet cik no taam patiesi ir tada limeni? Labakaja gadijuma viena.

Ir pat tadi subjekti, kas liek bildes ieksha pa taisno no traukiem.lv ar visu vinju logo. Citi liek bildes, ko pashi nemaz nav bildejushi. Ir ari tadi, kas atmaksas kaartaa, par to, ka shiem bilde zemi noverteta, ar to pashu atmaksaa parejiem. Vienvardsakot - pokemoni parnjem pasauli.

PS. Vai tik tas nav bijis galvenais iemesls Kārļa aizieshanai no fotObloga :?:
avatar
Publicēts: 07.05.07 17:36
 citēt
tiešām kaut kas ar steigu ir jādara! tas vairs nav izturams... tā vien šķiet, ka miskastītes vietā daudzi lieto kā miskasti fotoblogu...nu, taču, rīkojieties! kaut vai ziedošanu sataisiet, lai var normālu koderi nolīgt un veikt attiecīgos lababojumus vērtēšanas sistēmā...

Esmu sheit tikai kaut kadus 2.5 meneshus, bet jau saprotu, ka jaunajiem ir kaut kada veida jaierobezo balsoshanas iespejas. Tas vairs nav izturams, kaut kadi pokemoni saskrien un visiem pec kartas pa piecishiem samet. Ar katru dienu ar vien trakak un trakak...

Katra lapa ir pa kadam 4 bildem ar videjo vertejumu virs 6. Bet ar tadu novertejumu tachu fotografijai ir jabut, citeju, ''IR! Der! Yeah! :)''. Bet cik no taam patiesi ir tada limeni? Labakaja gadijuma viena.

Ir pat tadi subjekti, kas liek bildes ieksha pa taisno no traukiem.lv ar visu vinju logo. Citi liek bildes, ko pashi nemaz nav bildejushi. Ir ari tadi, kas atmaksas kaartaa, par to, ka shiem bilde zemi noverteta, ar to pashu atmaksaa parejiem. Vienvardsakot - pokemoni parnjem pasauli.

PS. Vai tik tas nav bijis galvenais iemesls Kārļa aizieshanai no fotObloga :?:
avatar
Publicēts: 07.05.07 18:39
 citēt
Ierosinājums būtu jābūt paskaidrojumam tam 5niekam, 4niekam utt, ja tur būtu rakstīts "Izcili" jeb kautkas līdzīgs man vismaz neceltos pirkts ieklikšķināt tajā radio buttonā, ja pa tiešām tā nebūtu
avatar
Publicēts: 07.05.07 18:42
 citēt
Doma tiem pokishiem gruti ierakstit SUPER vai vel kadu izcili pamatotu skaidrojumu savam vertejumam?!
avatar
Publicēts: 07.05.07 18:43
 citēt
Jebkurai atvērtai kopienai paliekot arvien daudzskaitlīgākai rodas arvien lielākas nesaskaņas un šķelšanās, tas ir neizbēgami. Iespējams, ka ar laiku nonāks, ka blogs būs slēgtais blogs. Forši jau nav, bet nu pie tā var nonākt un lai iestātos ir jāiesūta 5ci savi darbi, par kuriem nobalsojot dalībnieki vainu uzņem vai nē. Jā, tas ir skarbi, tas nav forši. Es arī to nemaz negribu, bet dzīve dažreiz uz visko piespiež. Ja visiem mājās nav vietas, tad vainu māja sabrūk vai arī jāslēdz durvis ciet - kā saka ar ielūgumiem. :)
avatar
Publicēts: 07.05.07 18:45
 citēt
Es vairāk domāju, ka viņi izvēlās no jau izveidota saraksta.

Tev ir zināms labāks risinājums?

PS. Bez komentāra nevar vērtēt... Un tad vēl jauzliek pārbaude uz simbolu skaitu :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):