forum.gif
Es pat nezinu kā lai nosauc...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Es pat nezinu kā lai nosauc...
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 27.08.07 15:18
 citēt
Paskatieties paši - WoW!

kakao.lv...
avatar
Publicēts: 27.08.07 15:23
 citēt
ej tu nost. :o
avatar
Publicēts: 27.08.07 15:26
 citēt
ja peec shitaa veel ir normaala atteela kvalitaate, tad nafig pirkt platlenkji!???? :D :D :D
avatar
Publicēts: 27.08.07 16:30
 citēt
ja peec shitaa veel ir normaala atteela kvalitaate, tad nafig pirkt platlenkji!???? :D :D :D

peec shitaa mieriigi var ziepiisha bildi drukaat bildi visu sienu.. :!:
.. vai neesi dzirdeejis, ka jau tagad Amerikaa vechi tirgo nost pa leeto savus midformaatus, jo driiz vispaar vairaak par ziepiisha izshkjirtspeeju nekas nebuus vajadziigs :roll:
avatar
Publicēts: 27.08.07 16:42
 citēt
jaa shitaa ir tieshaam revoluucija!!!

labs
avatar
Publicēts: 27.08.07 18:19
 citēt
jā, laikam tiešām kaut kas revolucionārs, ja pat neveras vaļā, laikam noslogoti visi serveri... visi skatās
avatar
Publicēts: 27.08.07 18:31
 citēt
nu vo atvērās... kruta fīča dizaineriem un grafiķiem!
avatar
Publicēts: 27.08.07 21:42
 citēt
it's revolution, baby!!! :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 27.08.07 22:05
 citēt
Tieshaam revolucionāra idehja, nju ko gaidiisim kad vareesim pashi kljuut par shiis revolucionaaraas programmas lietotaajiem! 8) :P :P :P
avatar
Publicēts: 28.08.07 09:18
 citēt
Nebriiniishos ja agraak par sho programmu buus Fotoshopam taada pat fiicha pievienojusies.. ;)


Jo labaak mums! Nebuus padsmit progu jaalieto! :D
avatar
Publicēts: 28.08.07 10:42
 citēt
mjaaaaa.......
Proga laba. Un visiem dziivi atvieglos.
Knipsee kaa gribi un tad tik uz kompja pielabo.
JAagaida kad iznaaks :)
avatar
Publicēts: 28.08.07 15:03
 citēt
Man vienmer ir patikusjas revolucijas uz kvalitates pasliktinasjanas rekina piemeram RAW-TIF-PNG-JPG-GIF cik zinu 9/10 Lautinju neko vairak par MP3 -128 nevaig algsviens smalkakas skanju nianses vinju dzirde nav spejiga izskirt utt :):) Te nesen gaja valja diskusija par Formatu izmanjam , vairāki "ZINOŠIE" apgalvoja ka viss kas nepieciesjams ir samainit fotoveikala 72dpi / 320x460pix uz 300dpi / 3200x6400 un VISSS RULE!:) Neticu es sitiem brinumdariem parak daudz esmu sitadus REVOLUCIONAROS istradajumus redzejis kas der tikai WEBam :) Ja kads nezin tad PNG formas kurs taa ari nav isti ieviesies gluzji tapat ka MP3 kurs gan parnemis visju ir kosmiska tehnalogija kuru isstradae iegulditi desmitiem miljonu naudinju LAI nodrosjinatu Kosmiskos Video un Audio sakarus pa ierobezotas jaudas un apjoma kosmisko sakaru linijam kur svarigs MINIMALS parsutamas informacijas izmers un maksimala kvalitate un apjoms:)
avatar
Publicēts: 28.08.07 18:03
 citēt
Nu moins! Nebiju vēl k-ko tādu redzējis, Ja parādās tādas lietas tad arvienvairāk nāks modē vecie analogie, jo viss krutais būs pierasts! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):