forum.gif
foto apstrādes piemēri
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / foto apstrādes piemēri
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.06.06 17:06
 citēt
Sorry, ja tāds topiks jau bijis...

skatoties šejienes autoru bildēs, ļoti bieži redzams, ka bilde datorā apstrādāta: izvēlēti pareizie tūļi utt. Varbūt kāds ir gatavs parādīt kā superīgā bilde izskatījās pirms apstrādes un kāda tā kļuva pēc apstrādes? Domāju, ka tāda pieredze daudzus iedvesmotu, jo ar datoru nereti no visparastākās bildes var uzraisīt odziņu! :roll: :roll:
avatar
Publicēts: 26.06.06 17:24
 citēt
es uzskatu, ka vispirms ir jāprot pamanīt kadru, pašam viņu nofotogrāfēt. un tad galu galā, ja fotoaparāts kkur nokļūdījies, tik ķerties pie apstrādes.
avatar
Publicēts: 26.06.06 17:47
 citēt
noteikti piekrītu... bet pēc tam tomēr efektu var pastiprināt... vaui radīt citu efektu...mani šis transformācijas process visvairāk interesē...
avatar
Publicēts: 26.06.06 20:10
 citēt
kaadaa valodaa Tevi tas interesee? inets ir pilns ar pamaaciibaam anglju krievu un gan jau veel nezkaadaas valodaas. latvieshu protams ir apdaliita, zinu tikai vienu resursu, un ne paaraak izsmeljoshu un tam apsham jau nosaukumu aizmirsu.
p.s. kas meklee tas atrod :wink: :idea:
avatar
Publicēts: 27.06.06 12:32
 citēt
es te nedomāju pamācību/ apmācību shopa izmantošanā vai ko tml, bet gan vienk autoru bildes pirms/ pēc apstrādes...lai var redzēt kāds ir bijis fantastiskās bildes izejmateriāls...un kāds rezultāts...
avatar
Publicēts: 27.06.06 14:08
 citēt
Lūk manuprāt lieliski piemēri :

andreart.net...
avatar
Publicēts: 27.06.06 14:19
 citēt
ideāli - tas ir tieši tas, ko gribēju redzēt! Paldies
:lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:25
 citēt
Tristana:Sorry, ja tāds topiks jau bijis...

skatoties šejienes autoru bildēs, ļoti bieži redzams, ka bilde datorā apstrādāta: izvēlēti pareizie tūļi utt. Varbūt kāds ir gatavs parādīt kā superīgā bilde izskatījās pirms apstrādes un kāda tā kļuva pēc apstrādes? Domāju, ka tāda pieredze daudzus iedvesmotu, jo ar datoru nereti no visparastākās bildes var uzraisīt odziņu! :roll: :roll:
nepiekrītu.

skatoties šejienes autoru bildes, liekās, ka nekas nav apstrādāts vispār.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):