forum.gif
pesix.artlibitum.net
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / pesix.artlibitum.net
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.08.07 21:45
 citēt
ir
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:04
 citēt
kas? (:
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:07
 citēt
A kas Pesixam ir?
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:11
 citēt
nee ir paartaisiits saits jauns skins jaunas bildes un vieta spamošanai :D iesaku darbinaat ar mozillu, jo haidukam un veel dazhiem bija probes ar galerijaam :wink:
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:20
 citēt
ej dzert šņabi un nemuldi daudz te! :arrow:
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:34
 citēt
nja, baigi jav advanseti ja ar mozillu, ir ciloveki vispār kurti tādu nelieto, tadi ka es, , man ir explorers un ne ko labaku pagaidam neesmu atradis, visas operas un mozillas nu nav ka vajag


nemiiz, viss tiek dariits, lai tu ar savu retro explorreru vareetu paskatiities bildes :P :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 28.08.07 23:36
 citēt
+ martink

točna es nemuldu par fočiku iekšām - neesmu skrūvējis, bet par programmiskām lietām labāk paklusē! :twisted:
avatar
Publicēts: 29.08.07 00:16
 citēt
atveru galeriju (akls neesmu, buutu izlasiijis arii mazaaku pogas nosaukumu:D), spiezhu nature (ponature), pirmaa bilde - un BLJIN, shkjiibs horizonts! Nu jopcik! Tālāk arī neskatījos...
avatar
Publicēts: 29.08.07 00:20
 citēt
Pesix - mans ieteikums nemācīties no Microsoft - vispirms uztaisi tā lai viss visiem strādā ir valīda lapa (tev ir ne tikai warningi, bet arī errori!!!) tad vēl 3X apdomā un laid tautās, šitā atsist publiku baigi viegli, pēc tam atpakaļ dabūt - ļoooti grūti!
avatar
Publicēts: 29.08.07 00:39
 citēt
Tapēc ka nezinu kā var palaist tautās lapu kurai nav valīds HTMLs, warningi daži būt, neko neteiktu, bet pat errori!
avatar
Publicēts: 29.08.07 02:24
 citēt
jopcik, jokaini!

Es vēl jauns! :D Spiežu uz aliņiem!!! :D
avatar
Publicēts: 29.08.07 06:49
 citēt
Alkagoļiki mļje.

Par lapu runājot -
menu fontu noteikti var samazināt,
pie nature saskaitīju vismaz 3 bildes ar šķību horizontu,
pie kāzu bildēm pēdējā īsti neiederās, bet 4 bildes galaerijai tā kā pamaz,
gribu, lai guestbook ar scroll arī strādātu,


Bet nu malacis, ka centies un tā tik turpināt.

PS. Pirmspēdējā traktora bilde man patīk.
avatar
Publicēts: 29.08.07 09:11
 citēt
Alkagoļiki mļje.

Par lapu runājot -
menu fontu noteikti var samazināt,
pie nature saskaitīju vismaz 3 bildes ar šķību horizontu,
pie kāzu bildēm pēdējā īsti neiederās, bet 4 bildes galaerijai tā kā pamaz,
gribu, lai guestbook ar scroll arī strādātu,


Bet nu malacis, ka centies un tā tik turpināt.

PS. Pirmspēdējā traktora bilde man patīk.


danke. :wink:
avatar
Publicēts: 29.08.07 11:13
 citēt
Labi ka ieraugot adresi man pat domas nebij to apmeklet:) Tinju sviests saucas sjis pasakums bet PESIX neatlaidigs ta jau pec gadiem kauckas jedzigs buss:)
avatar
Publicēts: 29.08.07 12:03
 citēt
Labi ka ieraugot adresi man pat domas nebij to apmeklet:) Tinju sviests saucas sjis pasakums bet PESIX neatlaidigs ta jau pec gadiem kauckas jedzigs buss:)

lai vai kaa bet domeinam pieliekot dazjadus citadus subdomeina vertibas iegustam pavisam baudamus rezultatus (piemeram, av.artlibitum.net)
avatar
Publicēts: 29.08.07 12:15
 citēt
Zinot pārējās artlibitum.net galerijas un to, cik "skaists" teksts bija veltīts tiem, kuri vēlējās pievienoties, patiešām pārsteidzoši ...
avatar
Publicēts: 29.08.07 12:47
 citēt
Nu nenormāli kaifīgi it īpaši uz IE kur nenotiek konkrēti nekas, redzams ir nekas un tādā garā, tā kā varu novēlēt strādāt , strādāt un vēlreiz strādāt :)
PS.Nebija uzbrauciens vienkārši atziņa :twisted:
avatar
Publicēts: 29.08.07 14:29
 citēt
Ta ari netapa skaidrs kas tas pats LIBIDUMS tur ira spertas un salikta sbildes vai kai gudri censonji sabakstijusji nekur ne mazakas norades par kautko. Nju ja neskaita Pesixs murdzinju.
avatar
Publicēts: 29.08.07 15:07
 citēt
Iesaku pirms tadas lietas laisanas pasaule un lielisanas visu sakartot un pardomat :evil:
Savadak otru reizi tocno neviens nelidis... Bildem jabut pardomatam nevis vienkarsi samestam randoma
avatar
Publicēts: 29.08.07 15:26
 citēt
Lapa bezgaumīga... Menu liels -pat pārāk. Jāstrādā vēl būs daudz un daudz. Es savulaik uz flasha taisīju lapas. Pie dažām pagāja pat mēnesis, lai kaut ko smuku un reizē parocīgu uztaisītu. Un tas nebija mēnesis plikas sēdēšanas pie kompja. Reizēm vienkārši jāaziet pasaulē iespaidus meklēt ,lai papildinātu fantāziju. Iztukšot galvu vajag no visiem krāmiem , pastaigāt pa mežu vai vēl kādu klusu vietu, pabildēt. Nu un tad jau no emocijām un tiri piri kaut kas jauns uzpeldēs. Bet tad vēl pacietību vajadzēs, lai ieceri pilnveidotu un realizētu. Un tā pa druskai un по чуть чуть. Galvenais nestrēbt karsru un uzreiz. Tā nekāda rezultāta nebūs.
avatar
Publicēts: 29.08.07 15:29
 citēt
dk1988 <- ieklausies ko cilvēks saka tā patiešām ir!!!
avatar
Publicēts: 29.08.07 18:30
 citēt
Varu vienīgi bilst, ka angļu valodā ar ir ko slīpet. Lai gan tas ir sekundāri un tikai laba valodas lietojuma jautājums - ir citiem latvjiem daudz sliktāka redzēta.
avatar
Publicēts: 29.08.07 19:14
 citēt
Labi teikts!
Lapa bezgaumīga... Menu liels -pat pārāk. Jāstrādā vēl būs daudz un daudz. Es savulaik uz flasha taisīju lapas. Pie dažām pagāja pat mēnesis, lai kaut ko smuku un reizē parocīgu uztaisītu. Un tas nebija mēnesis plikas sēdēšanas pie kompja. Reizēm vienkārši jāaziet pasaulē iespaidus meklēt ,lai papildinātu fantāziju. Iztukšot galvu vajag no visiem krāmiem , pastaigāt pa mežu vai vēl kādu klusu vietu, pabildēt. Nu un tad jau no emocijām un tiri piri kaut kas jauns uzpeldēs. Bet tad vēl pacietību vajadzēs, lai ieceri pilnveidotu un realizētu. Un tā pa druskai un по чуть чуть. Galvenais nestrēbt karsru un uzreiz. Tā nekāda rezultāta nebūs.
avatar
Publicēts: 30.08.07 07:45
 citēt
Pirmā bilde likās daudzsološa lai gan cik atceros, tad pirmo lapu likt k-kadu citu esot diezgan slikti - tas nosit meklētājos iespēju atrast šo lapu biežāk un vēl visādas tur lietas bija... Viss parejais jau ir cits stāts - garām, vēl garš ceļš jaiet - varu ieteikt vienkaršu veidu - lieto atvērtā koda produktus piemēram Pixelpost, iemācies taisīt tēmas uz tā un būsi malacis, vai vienk. paņem kādu smuku "atvērto" - brivi lejupielādējamo tēmu un miers mājās...

Ja dikti gribās pašam rakstīt lapu nu tad pie tās ir smagi jāpiestrādā ne tikai pie izskatas, kas gan ir ļoti svarīgi, bet arī pie tā lai lapa nesvērtu tonnu un ielādētos sekundēs nevis tuvākā gada laikā...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):