forum.gif
Canon EOS 300
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Canon EOS 300
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 29.06.06 22:16
 citēt
taatad man te piedaavaaja pirkt Canon EOS 300 divi gadi vecu spogulkameru! es pagaidaam fotograafeeshanaa esmu pilniigs idiots vaarda vistieshaakajaa noziimee taapeec man jautaajums - Spogulkamera neskaitas digitaalaa, ar to taisa bildes uz filminas???
bet vispaar man gribas nopietnaaku aparaaatu par maneejo :oops:
avatar
Publicēts: 29.06.06 23:52
 citēt
spoguljkamera nenoziimee viennoziimiigi ka taa NAV digitaalaa. ir arii digitaalaas spoguljkameras :mrgreen: tev jaaskataas kas tur veel ir pa burtinjiem klaat. ja ir D - digitaalaa, ja ir V - analogaa (uz filminjaam bliezj)
avatar
Publicēts: 30.06.06 09:32
 citēt
neperc analogo spoguleni, janu vienigi baigi pa leto :)
avatar
Publicēts: 30.06.06 17:14
 citēt
nu nezinu cena it kaa ir ap 100ls un bijusi sievietei objektiivs 20-80mm
avatar
Publicēts: 30.06.06 18:33
 citēt
nu nezinu cena it kaa ir ap 100ls un bijusi sievietei objektiivs 20-80mm

kameras pirkshana nav tas pats kas auto pirkshana! :mrgreen:
pa 100 LVL & stikls vari nopirkt tikai Canon EOS 300V. normaals aparaats, savu lietu dara. tikai atceries, ja esi iesaaceejs fotograafeeshanas jomaa - at filmaam kraameeties tev sanaks kudish daargaaks process nekaa ar digitaalaa sensora rezultaatu apstraadi....
avatar
Publicēts: 30.06.06 18:59
 citēt
nu analogo es nepirksu nekaadaa gadiijumaa, ja digitaalaa veel domaashu jo tomeer es vairaak nodarbojos ar video un filmu filmeeshanu taapeec laba fotokamera nav promaarais bet gribaas ja ir iespeeja
avatar
Publicēts: 30.06.06 20:38
 citēt
kas tev pa video kameru i?
avatar
Publicēts: 30.06.06 21:32
 citēt
kas tev pa video kameru i?

Panasonic NV-GS17EP-S mini DV pagaidaam manaam vajadziibaam pietiekosha (iisfilmu veidoshana), jo kvalitaati var dabuut araa loti labu
avatar
Publicēts: 30.06.06 21:37
 citēt
taatad man te piedaavaaja pirkt Canon EOS 300 divi gadi vecu spogulkameru! es pagaidaam fotograafeeshanaa esmu pilniigs idiots vaarda vistieshaakajaa noziimee taapeec man jautaajums - Spogulkamera neskaitas digitaalaa, ar to taisa bildes uz filminas???
bet vispaar man gribas nopietnaaku aparaaatu par maneejo :oops:


Tavā gadījumā atšķirība būs tāda, ka ja fotogrāfēsi ar spoguļkameru, tad visi domās, ka esi baigais profs un, protams, nebūs gatavi piedot, ja kaut viena bilde nesanāks...
avatar
Publicēts: 30.06.06 21:44
 citēt
es nevienam neteiksu ka man taada ir :D bet ja godiigi mani uz taadu velk jau kaadu gadu, jo peedeejais pasaakums kuraa biju tas bija rallijs Cesis 2006 un kaut kaa jutu ka mans digitaalais DSC W40 iisti nevelk (protams liela vaina ir manii ka nevaru izspiest no vina), bet arii redzot kaa viiri ar uzrakstu Foto uz vesteem groza savus objektiivus sagribeejaas man ar, tas pats bija Talsu rallijaa kur telshu pilseetinaa viens dzeks visu laiku focheeja ar savu kameru! vnk man arii taa gribaas, atceros beerniibaa no teeva pa kluso vilku araa lielo FEDu un groziiju, skatiijos pa lodzinu un vienmeer seedeeju klaat kad tevs caur n-tajiem skiidumiem attiistiija bildes tas tik bija notikums
avatar
Publicēts: 30.06.06 21:58
 citēt
atceries vienu miller - everything is on menu!
avatar
Publicēts: 30.06.06 22:04
 citēt
Vajag gribēt kadrus, nevis gribēt grozīties ar kameru publikas priekšā.
avatar
Publicēts: 02.07.06 23:04
 citēt
Njuuu lai ralliju bildeetu tur tikai ar spoguleni nepietiks, ir arii vajadziigs pietiekoši ātrs objektīvs.
avatar
Publicēts: 02.07.06 23:06
 citēt
Njuuu lai ralliju bildeetu tur tikai ar spoguleni nepietiks, ir arii vajadziigs pietiekoši ātrs objektīvs.

miller, klausi gan martinjam gan arii crasham. vinji zin ko runaa!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):