forum.gif
driiz fotoblogaa pietruuks vietas bildeem :D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / driiz fotoblogaa pietruuks vietas bildeem :D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.09.07 23:01
 citēt
čau ,
te jau kaadam pirms manis bija liidzigs raxts neatceros kam, bet bij. Par bildeem -- >

paskatoties reitingos, un panemot lai paraada seciiba "bilsu skaits" citiem bildes ir paari 150 un veel.... bet fotograafa reitings labi ja 5 , vai pat mazaak,

Ieprieks pirms manis bij raxts, ka tiem lietotaajiem taas neizdevushaaas bildes vaidzeetu izdzeest, bet nekaa, jo projaam pilns ar "brāķiem"

vot tā :D 8)
avatar
Publicēts: 03.09.07 23:13
 citēt
Bilzhu Spam'eri! :D
Es jau sen iztiiriiju savu galeriju no braakjiem...un tagad censhos taadas dabas kljuudas blogaa nelikt...
avatar
Publicēts: 03.09.07 23:14
 citēt
vot taa te vel daudziem vaidzeetu izdariit

spameri :D
avatar
Publicēts: 03.09.07 23:21
 citēt
sapnis vasaras naktii, vidusmeera atbilde ir "bet man patiik, taa tas ir domaats" un diezvai kaads piespiediis shos "shedervus" likvideet :twisted: diemzheel.......
avatar
Publicēts: 03.09.07 23:26
 citēt
diezvai kaads piespiediis shos "shedervus" likvideet :twisted: diemzheel.......



Yup ar to mums jaasamierinaas... :/
avatar
Publicēts: 03.09.07 23:55
 citēt
Bilzhu Spam'eri! :D
Es jau sen iztiiriiju savu galeriju no braakjiem...un tagad censhos taadas dabas kljuudas blogaa nelikt...


es rīkojos tieši tāpat!
avatar
Publicēts: 04.09.07 07:52
 citēt
Es iesaku
gavēni + foto tīrības dienu :)
avatar
Publicēts: 04.09.07 10:49
 citēt
ja ta nopietni pieiet shai lietai, kristapzs, tad 9 no ,tavaam 11 butu jaizdzesh. nu, ja taa nopietni...
avatar
Publicēts: 04.09.07 13:41
 citēt
ja ta nopietni pieiet shai lietai, kristapzs, tad 9 no ,tavaam 11 butu jaizdzesh. nu, ja taa nopietni...



Nu nepiekrītu! Nav jau tik liela atlase jātaisa! vienkārši ir cilvēki kuri galerijā atstāj bildes kurām reitings ir zem 4 un 5! Bet no otras puses tad topā būs lielas izmaiņas un vairs nebūs tik viegli iekarot topu... Bet tad vismaz būs smukāks blogs...
avatar
Publicēts: 04.09.07 13:56
 citēt
Bilzhu Spam'eri! :D
Es jau sen iztiiriiju savu galeriju no braakjiem...un tagad censhos taadas dabas kljuudas blogaa nelikt...


ir iztiiriiits jau sen... :wink:
avatar
Publicēts: 04.09.07 14:33
 citēt

ir iztiiriiits jau sen... :wink:


Gribētos dzirdēt šādu tekstu no pārējiem :!: :!: :!: :) Bet es domāju [būtībā esmu pārliecināts :!: ] ka ne jau visi to ievēros!
avatar
Publicēts: 04.09.07 14:49
 citēt
retings nav rādītājs!



Nu nepiekrītu! Nav jau tik liela atlase jātaisa! vienkārši ir cilvēki kuri galerijā atstāj bildes kurām reitings ir zem 4 un 5! Bet no otras puses tad topā būs lielas izmaiņas un vairs nebūs tik viegli iekarot topu... Bet tad vismaz būs smukāks blogs...
avatar
Publicēts: 04.09.07 14:57
 citēt
nee nee shadow :D es atstaashu visas saveejas bildes, (es esmu iesaacejs)
avatar
Publicēts: 04.09.07 15:01
 citēt
Laicigi izdzeshu visas nederigas bildes, atstajot tikai pashu pirmo bloga pievienoto.
avatar
Publicēts: 04.09.07 15:04
 citēt
neko vairs netīrīšu :D
avatar
Publicēts: 04.09.07 15:52
 citēt
retings nav rādītājs!

:D nu tu pateici...... :D Bildei reitings ir rādītājs! atjautības uzdevums: Piemēram kura bilde būs labāka- 1. bilde kurai nobalsojuši 10 cilvēki un reitings 4,3 Vai 2. bilde par kuru ir nobalsojuši tie paši 10 cilvēki un reitings ir 6,06? :D tu tagad apgalvo to ka tā 1. bilde var arī būt labāka par 2. ja jau reitings nav rādītājs! :D


neko vairs netīrīšu :D



Tev jau nu būtu ko tīrīt... :D:D:D
avatar
Publicēts: 04.09.07 16:03
 citēt
nez, man kkā pagaidām nav tik daudz bilžu lai kādu mestu ārā un pagaidām nevienu arī negribās...
avatar
Publicēts: 04.09.07 16:49
 citēt
neko vairs netīrīšu :D

labaak neko vairs NELIEC! :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 04.09.07 19:22
 citēt
atstaju tkai bildes ar reitingu vairak vai sesi jeb bilde ska pa 0.1-0.15 pietuvinatas 6 ;)



Man iztīrot galeriju palika 25 bildes no kurām 2as tikai ir zem 6 un tās pašas 5.99 un 5.98 :D
avatar
Publicēts: 04.09.07 20:34
 citēt
pofig.
esmu atstajis visas pirmas bildes - lai redzams progress.
starp pedejam 25 gan censhos turet tiribu :D bet nu ari - ja ir iemesls atstat bildi, ari ar 3.27 vinja paliks.
avatar
Publicēts: 04.09.07 21:35
 citēt
+versatile- ja pašām patīk bilde tad uz to vērtējumu vnk "khm"..
avatar
Publicēts: 04.09.07 22:00
 citēt
čau ,
te jau kaadam pirms manis bija liidzigs raxts neatceros kam, bet bij. Par bildeem -- >

paskatoties reitingos, un panemot lai paraada seciiba "bilsu skaits" citiem bildes ir paari 150 un veel.... bet fotograafa reitings labi ja 5 , vai pat mazaak,

Ieprieks pirms manis bij raxts, ka tiem lietotaajiem taas neizdevushaaas bildes vaidzeetu izdzeest, bet nekaa, jo projaam pilns ar "brāķiem"

vot tā :D 8)


SVIESTS...blogā visi liek to, kas pašiem mīļš, un tas kas mīļš iesācējam, nebūt naf mazāk mīļš, kas ir mīļš pieredzējušam...vienkārši iesaku nebāzt savu degunu citu dvēselē...tas ir katra personīga lieta...bet ir viens bet...vai ar šādu tīrīšānu daži neattaisno izmisīgo dzīšanos pēc reitinga...jo bloga noteikumi- pēdejo 25 darbu ...
Man ļoti patīk fotoBlogs tads, kāds tas ir...ar lielo dažādību.
avatar
Publicēts: 04.09.07 22:01
 citēt
taa vispaar nav, "bet man patiik, lai paliek " vaig lai patiik arii pareejiem, jo taa tak ir fotogalerija,! tas bildes kas tev patiik, var arii obligati te nelikt, (liec draugos)
avatar
Publicēts: 05.09.07 00:17
 citēt
katra pasha izveelee ir "turet savu autorseriju tiiru" vai atstaat "visas bildes; pieminjai un progresam"
avatar
Publicēts: 05.09.07 08:53
 citēt
blj ko var cepties nu :? liec to ko tu pats gribi un seedi maajaas!
avatar
Publicēts: 05.09.07 18:01
 citēt
retings nav rādītājs!

ne vienmēr objektīvs /pat gadījumā, ja par objektīvu uzskatām vidējo aritmētisko, vidējo ģeometrisko vai vidējo kvadrātisko no daudziem subjektīviem/ , tak ir gan.
avatar
Publicēts: 05.09.07 18:45
 citēt
maaksla var but objektiiva?!
avatar
Publicēts: 08.09.07 04:06
 citēt
Daļēji! (:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):