forum.gif
rasterbator
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / rasterbator
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.09.07 13:45
 citēt
ja kadam interese diezgan lielas izdrukas izmantojot visparastako printeri varu ieteikt sito lapu homokaasu.org... tur vins izprinte pa tadiem ka punktiniem, bilde var ari nebut vislabakaja kvalitate.

The Rasterbator creates huge, rasterized images from any picture. Upload an image, print the resulting multi-page pdf file and assemble the pages into extremely cool looking poster up to 20 meters in size.


sanak sitaa:



visa galerija homokaasu.org...
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:06
 citēt
TnXs!
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:09
 citēt
vislabak man patik ka nevajag sitam nekadu programmu neko un viss erti izdarams+aatri un rezultats ari labs. jaatrod tikai kur pa velti var daudz printet.
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:13
 citēt
sorry par offtopic, nenocietos:
jaatrod tikai, kur pa velti var daudz printet.
neskādētu atrast arī, kur par velti var daudz ēst un dzert un kameru pričindāļus ņemt!
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:17
 citēt
sorry par offtopic, nenocietos:
jaatrod tikai, kur pa velti var daudz printet.
neskādētu atrast arī, kur par velti var daudz ēst un dzert un kameru pričindāļus ņemt!


pameklee info par skvoteriem. tie netikai ed un dzer pa brivu bet ari dzivo normalos dzivokljos. nu ir tak tadi kas var kkados birojos vai kur pa brivu tur haljava printet vai kopeet.
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:20
 citēt
pameklee info par skvoteriem. tie netikai ed un dzer pa brivu bet ari dzivo normalos dzivokljos.
nu, Kopengāgenā un Amsterdamā piemeklējām, cik nozog, tik ēd un visu laika vāra piķi, ko liet policijai uz galvas.
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:21
 citēt
kā kā? masturbator? :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 07.09.07 14:23
 citēt
kā kā? masturbator? :lol: :lol: :lol:


tas atkarigs cik kursh samaitats. pec ieprieksheja posta to varam ari redzet. ne nu var rekt bet man leikas tiri noderiga fishkam. pats shodien tris palielus plakatus izprinteju un beidzas tinte printerim :(
avatar
Publicēts: 11.09.07 15:38
 citēt
labais! Paldis par linku!!! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):