forum.gif
foto atgūšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / foto atgūšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.07.06 21:52
 citēt
sveiki! :wink:
mans pēdējo dienu top jautājums: ar kādu programmu un kā var atgūt bildes, kas izdzēstas no datora jau sen? ('miskastīte' iztukšota, fotoaparāta kartes atmiņa arī).

(jāteic, par šādu iespēju esmu tikai dzirdējusi, tāpēc nesmieties, ja tas nav iespējams).
avatar
Publicēts: 01.07.06 22:03
 citēt
ir iespejams. parasti - jo atrak pec izdzeshanas, jo lielaka iespeja datus atgut.
ja atminasj karte pec nodzeshanas ir kaut kas fotografets, tad iespejas ljoti mazas, pat nekadas.
ja diksa kopeti faili, ipashi, ja taja pasha mape, vai vel kas - tad ari iespejas ljoti amzas.
ir dzirdets par labiem panakumiem lietojot GetDataBack.
pasham vajadziba nav bijusi, skatos ko dzeshu, ko ne...
avatar
Publicēts: 01.07.06 23:30
 citēt
ja sen izdzēstas, tad cerības ko atgūt ir praktiski nekādas.
avatar
Publicēts: 02.07.06 19:19
 citēt
sasodīti žēl. :(
avatar
Publicēts: 02.07.06 20:42
 citēt
ceriibas vienmeer ir atguut datus pat peec formateeshanas :!: iesaku 'File Scavenger' jeb 'Ontrack Easy Recovery Pro' ir jau protams citas bet shiis sevi vislabaak paraadijushas. ar bildeem parasti nav probleemu, ar lielakiem failiem gan. Ontrack man atdeva 6Gb dvd filmu peec formateeshanas un iso formaataa 700Mb + citus siikumus :wink: bet protams 100% garantijas nav, bet pameegjinaat vajag :!: :twisted:
avatar
Publicēts: 03.07.06 13:24
 citēt
Nu, ir programmas, kuras paliidz atguut. Bet peec "Pilnaas" formatizeeshanas man domaat, necik ceriigi nau.
avatar
Publicēts: 03.07.06 18:18
 citēt
pat peec vairaakaam ir, paarbaudiits :!: tikai kaa parasti ir iespeeja atdabuut un atrast to ko nevajag :evil:
avatar
Publicēts: 10.07.06 16:28
 citēt
Nu, ir programmas, kuras paliidz atguut. Bet peec "Pilnaas" formatizeeshanas man domaat, necik ceriigi nau.


peec pilnas vai nepilnas formateeshanas nav nekaadas shkjirbas, protams, ja nekas peec tam nav kopeets virsuu tad atguut var! ;)

iedomaajies HDD (burka), Format (vaacinjsh burkai)! ;)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):