forum.gif
Images That Changed The World?!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Images That Changed The World?!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.09.07 21:10
 citēt
Njā - dažas redzētas dažas nē, bet kopumā interesanti. Šeit gan galvenais ir story un emocijas, nevis taisns horizonts vai negraudaina bilde.
avatar
Publicēts: 10.09.07 21:40
 citēt
Es uzskatu, ka patiesību un dokumentālismu nav jāslēpj un ir jārāda pasaulei, kas notiek.
avatar
Publicēts: 11.09.07 02:19
 citēt
tici man...pasaule negrib visu redzēt
kāpēc gan būtu tam jātic?
avatar
Publicēts: 11.09.07 11:20
 citēt
droshi vari neticēt... bet, ja nopietni, ir gadījies par to runāt ar ļaudīm un redzēt dažādas reakcijas. Tādēļ izdaru secinājumus, ka visa pasaule, jau nu noteikti, negrib visu redzēt!



...tie jau ir cilvēki, kuri skatās... un to, ko mēs bieži vien negribam redzēt ārpusē, negribam redzēt sevī...
avatar
Publicēts: 11.09.07 11:46
 citēt
...viens no iemesliem, kadelj vispar ko daru, rakstu, bildeju un runaju ir likt cilvekiem domat. ir gadijies smagi nokaitinat daudzus cilvekus ar pretstaitem, kontrastiem un provokativiem jautajumiem, un ir gadijies ari piespiest mainit parliecibu. paskatities uz lietam no otras puses, paradit kontrastus, pretstatus, to, ko negribam redzet un saprast.

cilveki, kas negrib redzet neko arpus gulta-brokastis-darbs-vakarinjas-sekss-gulta grafika - that's sick.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):