forum.gif
par objektīvu pievienošanu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / par objektīvu pievienošanu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.07.06 20:49
 citēt
cik zinu manam fotoaparātam [Konica Minolta Dimage Z5] nevar pievienot objektīvus - nav skrūvējamās vītnes. tas nozīmē, ka nav pilnīgi nevienas iespējas kko pieskrūvēt? taču aparāta meņū atradu izvēlni: Lens acc. - WideConvertr.
Instrukcija neko tuvāk nepaskaidro. Tad var pievienot objektīvu [cik saprotu - vispirms uzskrūvējot konverteri un tad gredzenus]? varbūt tehniskajā informācijā ir jāparādās šādām ziņām?
avatar
Publicēts: 02.07.06 22:57
 citēt
Tu uz sava objektīva vari uzskrūvēt papildlēcas - wide un tele konverterus, nav pārāk kvalitatīvs pasākums , bet viens no lētākajiem variantiem kā tikt pie tele un platleņka stikla nemainot aparātu.
cenas var pastīt kaut vai šeit: www.bhphotovideo.com...
avatar
Publicēts: 02.07.06 23:09
 citēt
atmetu shim ar roku, gribeju ari savam soni uzskruvet papildus 1.7 zoomu, bet 100ls par speljmantinju ... butu interesanti dzirdet kada cita atsauksmes
avatar
Publicēts: 02.07.06 23:13
 citēt
atmetu shim ar roku, gribeju ari savam soni uzskruvet papildus 1.7 zoomu, bet 100ls par speljmantinju ... butu interesanti dzirdet kada cita atsauksmes

gribi dzirdeet manas? :mrgreen:
avatar
Publicēts: 02.07.06 23:50
 citēt
nu tev tachu kenons, un vel spogulene ... es par ziepjutraukiem runaju, bet ja tev ir pieredze tad protams ka davai pastasti
avatar
Publicēts: 03.07.06 00:10
 citēt
nu tev tachu kenons, un vel spogulene ... es par ziepjutraukiem runaju, bet ja tev ir pieredze tad protams ka davai pastasti

nee man nav pieredzes, bet es varu padaliities savos uzskatos... :mrgreen:
avatar
Publicēts: 30.10.06 14:11
 citēt
un atkal - Gljuks tam ir izgajis cauri, varbut vinsh jums var pastastit kas un kaa
avatar
Publicēts: 30.10.06 18:46
 citēt
Arvi..piedod, par rupjiibaam, bet nu ma nsmiekli naak :)
Nopirki sev Finepix S5600 un tev vajag platlenjkji..kaa tu domaa, ko tev vinjs htam mazajam aparaatinjam dos? Tas buus tikpat kaa nauda veejaa...minimaali kkas jau buus, bet nu ja veelvairaak no leetaa gala njemsi...nu nekaadi dizhie effekti nebuus!

/me shii pasha iemesla deelj paariet uz spoguleni ;)
avatar
Publicēts: 30.10.06 21:44
 citēt
> pievienot objektīvus
Vai elektriski vai?
avatar
Publicēts: 31.10.06 14:38
 citēt
> pievienot objektīvus
Vai elektriski vai?

ar izoleni! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 31.10.06 15:32
 citēt
Arvi..piedod, par rupjiibaam, bet nu ma nsmiekli naak :)
Nopirki sev Finepix S5600 un tev vajag platlenjkji..kaa tu domaa, ko tev vinjs htam mazajam aparaatinjam dos? Tas buus tikpat kaa nauda veejaa...minimaali kkas jau buus, bet nu ja veelvairaak no leetaa gala njemsi...nu nekaadi dizhie effekti nebuus!

/me shii pasha iemesla deelj paariet uz spoguleni ;)


Kaads prieks lasiit profesionaalja viedokli!
Ko dos? Uzmini nu!
Un mans meerkjis nav pirkt leetaaku kameru, bet gan taisiit labas bildes, un shim briidim manaam prasmeem man ar S5600 pietiek.
Nebildee tachu kamera, bet cilveeks, un arii vislabaakaa kamera pasaulee nepaliidzees ja rokas aug no nepareizaas vietas un acis ir shkjiibas.

Atbilstosha atbilde Tavaam rupjiibaam.


nee nu ok..tava dariishan..peerc platlenjkji...bildee uz veseliibu..man tak no taa ne slikts ne auksts...vnk saku, ka tev tas neko nedos! Beztam s5600 shkjiet, ka nemaz viitne nav!
es sevi neuzskatu par nekaadu profesionaali..veeljovairaak..esmu knaps iesaaceejs ar paaris meeneshu pieredzi...
Pietam tam ko es saku ir pamatojums, jo esmu lietojus gan tevis piemineeto S5600, gan citus modeljus no FP klaasta...bet nu katram jau pasham jaauzkaapj uz graabeklja ,lai atrautos no vinja :) Kameer neizdariis to, tikmeer jau neko citu teikto neklausiis!
avatar
Publicēts: 31.10.06 15:35
 citēt
ahh, nu te nav jega strideties, ir jau taa, ka kompaktkameras (jeb visas, kuras nav spogulenes) upgreidot nav veerts vai arii ir gruutaak izdaraams ar mazaku efektu neka to pashu panaakt, noperkot spoguleni


es diezgan biezhi viesojos auto vortaalos, kur cilveki naak ar lidziigu saapi: nopirkts ir 1.8 karburators un prasaas palielinaat jaudu!
reti kad iztiek bez skarbas ironijas un sarkasma, parasti tiek nolikts cilveecinsh lidz ar zemi, izzobojot vinju par "sporta pelntrauku un divaam striipaam paari veejstiklam, kas vismaz 0.5 zirgspeekus piedos klaat".

domaju paraleeles sheit velkamas, nu nebus ponijs araajs, lai vai cik labus pakavus neuzliksi ...

BET! :) katram likumam ir iznjemumi, kad ar ljoti lielu gribasspeku, labaam angljuvalodas zinaashanaam un pacietiibu peetiit ebay, to visu tomer VAR realizet :)
avatar
Publicēts: 31.10.06 15:37
 citēt
tu zini ka pat ar ziepju maajas kinozaali var nofotograafeet kaartiigu bildi! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 31.10.06 15:52
 citēt
AJ, ja jau esi lietojis S5600, tad ljoti ljoti slikti lietojis. Nu kaa var nezinaat ka vinjam Ir viitne utt visaadi pribambasi liekaas klaat!
Mana doma saakumaa bij taada, ka tas plataa lenjkja stiklinjsh ir paaraak daargs prieksh savas buutiibas, bet Tu pamaniijies gan uzbraukt man, gan kameru nolikt!

p.s. kameraam liidzi nmaak manuaalji, tos ir veertiigi izlasiit..


joprojaam varu panjemt to kameru rokaas un papeetiit....nav vinja man baigi jaameklee...un tas ko tu redzi nav viitne...bet nu labi...
ES TEVI NETAISIIJOS NOKLIKT NE KAA FOTOGRAAFU NE KAA TAAS KAMERAS IIPASHNIEKU, VIENKAARSHI GRIBEEJU TEV PATEIKT, KA NAV VEERTS! TAS NEKO NEDOS! Oops..Caps lock...
Respektiivi..ja gribeeji saklausiit dirsienu...droshi, ka saklausiij...ja nevajadzeeja, tad nesaklausiiji, bet tas jau tikai individuaali! Kameru es gan nenolieku, jo ivjna ir ljoti laba kamera par to naudu cik vinja maksaa! Citu tik labu un liidziigu gruuti atrast...ja nu vieniigi kkas no Panasonic, vai Canon S3, vai kaa tur bija...respektiivi dari kaa zini...mans viedoklis jau pateikt...tas nav veerts...ne taas naudas, ne taa rezultaata .
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):