forum.gif
Fotoaparāta (objektīva) tīrīšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Fotoaparāta (objektīva) tīrīšana
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.06 12:09
 citēt
Canons mani uzmeta, kad zvanīju pa telefonu, tad teica, ka 15Ls, kad aizbraucu pie viņiem, tad tie rausta plecus un smejās par manis nosauktajiem 15Ls, cena par tīrīšanu esot 70Ls. Lai iztīrītu esot jājauc ārā objektīvs, pēc tam jākalibrē, bla bla bla, jauns maksā 140Ls, gribi tīri, negribi met ārā savu ziepeni ble! :evil:
Vai varat ieteikt kaut ko citu vēl bez Canon, kas varētu veikt tīrīšanu, bet par saprātīgu cenu? Paldies jau iepriekš.

P.S. man ir canon ixus 700
avatar
Publicēts: 03.07.06 12:32
 citēt
Ja jau nokjeeziijumi ietraapiijushi stiklaa iekshaa, nu, uz ieksheejajaam virsmaa, tad tieshaam jaajauc. Normaali jau nevajadzeetu tur ietraapiit shmucei un jaatiira buutu tikai pakaljeejaa un iipashi prieksheejaa leeca.
avatar
Publicēts: 03.07.06 12:32
 citēt
johaidii, es Tavaa vietaa paardotu fochiku un nopirktu bumbu ko iekraameetu canon servisaa :twisted:
avatar
Publicēts: 03.07.06 16:36
 citēt
Pazvani uz Interriga tur citriz ir cilvēcīgāka attieksme....
avatar
Publicēts: 03.07.06 17:15
 citēt
johaidii, es Tavaa vietaa paardotu fochiku un nopirktu bumbu ko iekraameetu canon servisaa :twisted:


da hren tu tagad tāsu sūdu pārdosi, kam uz katras bildes makaroni karājās! :evil:
avatar
Publicēts: 03.07.06 18:15
 citēt
klau man vispaar ljoti interesanti ,nez kaa tie puteklji tur tikushi? neticas ka objektiiva iekshpusee vareeja tikt, ja nu vieniigi ar kompresoru iepuusti :twisted: ja kaa Haralds saka tam veel vareetu ticeet..... bet ar to ja ljooti gribas pats vareetu tikt galaa, zaudeet tak nav ko :roll: :idea:
avatar
Publicēts: 04.07.06 00:00
 citēt
un ja nu uz objektīva ir ieskrāpēts gruzis pavisam maziņš?
putekļu izpūšana no ekrāniņa arī varētu būt vairāk kā 15Ls? vispār - pasakat lūdzu to adresi šim servisam, gribu uz turieni aizdoties [ja tur ņem arī ne-canonus :roll: ]
avatar
Publicēts: 04.07.06 11:11
 citēt
Pazvani uz Interriga tur citriz ir cilvēcīgāka attieksme....


nevaru to interrigu atrast, kāds viņiem precīzi nosaukums vai adrese?
avatar
Publicēts: 04.07.06 11:14
 citēt
klau man vispaar ljoti interesanti ,nez kaa tie puteklji tur tikushi? neticas ka objektiiva iekshpusee vareeja tikt, ja nu vieniigi ar kompresoru iepuusti :twisted: ja kaa Haralds saka tam veel vareetu ticeet..... bet ar to ja ljooti gribas pats vareetu tikt galaa, zaudeet tak nav ko :roll: :idea:


putekļi esot vai nu uz matricas, vai objektīvā. Es jau arī viņiem prasīju kā tad tie putekļi tur tiek iekšā, šīs smejoties atbild, ka caurumu esot pa pilnam. Vēl man pajautāja, vai es esot lasījis manuāli, tur esot rakstīts, ka home and office use only... mhaha
avatar
Publicēts: 04.07.06 12:41
 citēt
Nju tāds zl.lv ar existē :)


"Inter-Rīga", SIA
Raunas 27, Rīga, LV-1039
Kontakti
Tālrunis 7561191
avatar
Publicēts: 04.07.06 12:51
 citēt
Arach, bet Tu panjem un ataisi to verkji, info par matricas un objektiivu tiiriishanu ir daudz. un tad jau redzees varbuut pats notiiriisi, un ja ne tad jau po vai kaads puteklis vairaak vai mazaak, ja tomeer nesiisi par tiem 70Ls tiiriit tad cipars jau nemainiisies - neviens jau putekljus neskaita un cenu taapeec nepalielina. cerams ar taisnaam rokaam Tev nav probleemu :roll:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):