forum.gif
Ja kāds vēlas uzķūnēt CANON ziepīti!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / Ja kāds vēlas uzķūnēt CANON ziepīti!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.09.07 08:48
 citēt
www.makezine.com...

P.S. izlasiet manuāli! Nju man ixus50 nav shajaa saraxtaa, takaa nesanaaks experimenteet, cik iemetu aci riska nekaada nav jo ja nestraadaa jaunais firmware tad straaadaa jau esoshais vecais fw! ;)

Nju fiichas buus kaa DSLR!
avatar
Publicēts: 12.09.07 08:50
 citēt
versatile.six.lv...

ixus 40 ari nav. ja butu pieejams firmwares dumps...
avatar
Publicēts: 12.09.07 09:37
 citēt
mhm, par šo versatile jau labu laiku atpakaļ rakstīja savā emuārā ;)
avatar
Publicēts: 12.09.07 09:48
 citēt
mhm, par šo versatile jau labu laiku atpakaļ rakstīja savā emuārā ;)


Nu un...? Tas ka forumaa jau piemineeta teema..to saprastu..bet ka blogaa piemin...kaada tam noziime.. :roll:
avatar
Publicēts: 12.09.07 10:12
 citēt
mhm, par šo versatile jau labu laiku atpakaļ rakstīja savā emuārā ;)


ne jau visi lasa versatile emuārus

Emuārs : nez kapeec man shitas ar strausies asocieejas! :D
avatar
Publicēts: 12.09.07 11:42
 citēt
kas nu un? es tikai pieminēju faktu un neliku viņam kārties pie kaunuma staba, tādēļ, ka viņš to tikai tagad piemin šeit..
avatar
Publicēts: 12.09.07 12:13
 citēt
kaunuma stabs... :lol:

O.K. o.k. negribēju būt lecīgs. Vienkaarshi man tas likaas bezjeedziigs teksts, ja jau neko negribēji ar viņu pateikt...bet nu offtopiki un spams jau šajā forumā ir diezgan izplatīti. :)
avatar
Publicēts: 12.09.07 14:28
 citēt
Man vienmer ir intresejusi sjis tautas pilnig maniakala teieksme visjur kautko palauzt un paskruvet. Kadreiz sanceju biroju maja kur blakus atradas tads mistisks kantoris ka KS.VIDEO bij tads lauku krievu/ Latgales žīdu midzenis greiza pa Rigas TV spertus vidjikus. Tad luk sjiem ta biznesa rezultata paradijas naudins 90 gadu sakums kas lava pirkt Krutus aizdikla autinju tur sporta audjikus mersjus UN NETICAMI pirmai ko vinji darija izdzina vinju pagalma vidu un saka skruvet petit ka kas jaucas lauka ka benkjus iznemt vai skapi var iekraut SPORTA MERSI cik bendzja palicis baka kad raditaji rada ka ta tuksja u vai drosinataju var aizvietit ar kapeiku , naglu , telefona zetonu UTT intresantas lietas. Taga pagajusji ir krietni 15 gadi un sobrid dzivojos tada izteikti krievu rajona bijusjas Militaro rupnicu stradanieku majas kur kaiminjos man mit Baltkrievijas un Krievijas zema ranga diplomati pasvara tie kas saucas tehniskie darbinieki , soferi ,zavhozi utt. Sjie laikam arzemes pirmo reiz bet nu juska sje ka majas vineim un paradumi ari , vaur ko man majas prieskja stav 3 gab 500 un 2gab 600 Merrsji ar kuriem 90 sakumā kruti banditi braukaja , saucamas Benzina kapsetas Wikenda rits ja logi mana 4 stava valja man sakas ar Signalizaciju kaukjsjanu + motoru rucinasjanu + sablausjano uz pusdienas laiku pagalmam pagruti cauri izbraukt JO pagalma vidu stav kadi 2-3 pusizjaukti minstri kurus to ipsnieki citikgi SKRUVE ka isskatas tiri petnieciskos vai profilaktiskos nolukos , benkji visi ir uz asfalta bagaznieka saturs ari , kautkas tiek skruvets motoros ritenjos parejie dzildomigis taiga apkart un dod padomus berni spele karinju sievas ar majas puteklsucejiem pusj salonu VISI KAUTKO DARA ap savu MERCEDESSS un ta gandriz katru Wikendu:):)

Te kautkados linkos bij laba diskusija starp zdekiem kas CANON tuningo un veci kas gribeja lai NIKON ari sjie paskruve , Viens no speciem jautaja KEPC TAS JASKRUVE jo NIKON tacju viss esot gan RAW gan Krievu valoda , uz ko intresents Oponeja ka Filmas un speles taka neradot , spec gan oponeja BET EKRASN TAK MAZINS ko tur spelet skatities . Bet rezultata INTRESENSTS palika vielies ka NIKONU neviens negrib TAPATAS palauzt:)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):