forum.gif
Crumpler somas
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Crumpler somas
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.09.07 12:22
 citēt
kaadam ir pieejamas par sapraatiigaam cenaam?
visvairaak intersee pretty boy modelis
avatar
Publicēts: 12.09.07 13:45
 citēt
Nupatas SS viens tirgoja ZAĻU , Pipars vakar lielijās ka prastā plecu tašā varot sabāst MARK II + pāris stiklus:)
avatar
Publicēts: 12.09.07 13:50
 citēt
archija.info - chalis importee, strada crumpler oficialaja dilerii lv.
avatar
Publicēts: 12.09.07 14:48
 citēt
pats arī taisos ņemt crumpler pretty boy 3000 , bet diemzēl m79 viņas vairs nav un cik sapratu nebūs, bet 4000 ir drusku par lielu , savkārt 2500 drusku pa mazu, otrs variants ir 4 million dollar bet to @ lv nevaru atrast, visdrīzāk jau, ka beigās būs jāņem no ebayja.
avatar
Publicēts: 13.09.07 16:43
 citēt
Īstenībā 3000 tajā brīdī bija(un tagad arī ir), tikai citā krāsā.
avatar
Publicēts: 13.09.07 16:49
 citēt
karoche, uzrakstiju shim meilu, shis atbildeeja, ka galerijaa azur veikalaa fotex ir crumpler somas lielaa klaastaa
avatar
Publicēts: 13.09.07 19:00
 citēt
Sveiki. Es esmu tas, kurš uzrakstīja. Tikko mēs te apspriedāmies un nonācām pie viena baigā secinājuma - jāiedod ka fotobloga biedriem atlaidītes.

Respektīvi, ejam uz to augstākminēto Galeriju Azur, tur atrodam Fotex veikala Crumpler sadaļu. Skatamies somas un kad nu beidzot tā, kura jāprec atrasta, ejam pie tā džeka/meitenes, kas saukts par pārdevēju un sakam. Es tāds un tāds, Artūrs teica(es tobiš), ka man tādam un tādam jāiedod atlaide - 30%. Respektīvi, ja ņemat kādu somu pa 100, dabūsiet pa 70. Es teiktu, ka tur labas somas ir Pretty Boy Backpacks, tagad arī ar laptopa nodalījumu pa 60+ciktur lati(67, anyone)? Tad nu no šīs cenas ņemam nost tos 30%. Izdevīgi sanāk, vai ne? :)

Galvenais, kā jau saku - pasakiet, ka sūtīti no Artūra. Un jā, vispār pārdevēji tur nedaudz gļukot var ar valodu, bet labāku mums nav. Vispār. Tāpēc vaidzēs paļauties uz savām maņu spējām.

Gaidu atsauksmes.
avatar
Publicēts: 13.09.07 19:46
 citēt
ok, naakamnedeelj jaaizchaapo
jaasaka, ka no fotobloga naak? :)
avatar
Publicēts: 13.09.07 20:12
 citēt
Vispār jāsaka, ka no Artūra nāk, savādāk nesapratīs.
avatar
Publicēts: 13.09.07 23:12
 citēt
janels-spamers :roll: cilveeks kaa labaak bet shis kaa vienmeer :?
avatar
Publicēts: 13.09.07 23:17
 citēt


Respektīvi, ejam uz to augstākminēto Galeriju Azur, tur atrodam Fotex veikala Crumpler sadaļu. Skatamies somas un kad nu beidzot tā, kura jāprec atrasta, ejam pie tā džeka/meitenes, kas saukts par pārdevēju un sakam. Es tāds un tāds, Artūrs teica(es tobiš), ka man tādam un tādam jāiedod atlaide - 30%. Respektīvi, ja ņemat kādu somu pa 100, dabūsiet pa 70. Es teiktu, ka tur labas somas ir Pretty Boy Backpacks, tagad arī ar laptopa nodalījumu pa 60+ciktur lati(67, anyone)? Tad nu no šīs cenas ņemam nost tos 30%. Izdevīgi sanāk, vai ne? :) .


Nu kam tu to gibi iestāstīt?


Tiktiešām spamers - ja m79 pretty boy 3000 maksā 32ls un, ja tur es viņu varu dabūt pa 25ls , tad tas nav izdevīgi ?
avatar
Publicēts: 14.09.07 12:48
 citēt
Nu netici - nevajag. Es jau kā citiem labāk. Cerams kāds aizies, tad arī pastāstīts. Neticīgajiem necili mazo noliktavu tikko nobildēju:

avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):