forum.gif
par avatariem
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / par avatariem
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.09.07 12:40
 citēt
ieteikums ar beisboleni pa olaam vai ko citu lidzvertigu tiem, ka avataraa animeetie gifi, nekontroleetos izmeros, utt.
reali besii laukaa, ipashi ja skaties no kada mazjaudigaka piesleguma, kur jamaksa par GPRS trafiku vai uz leenaka kompja, kam 10 animetos avatarus viena foruma lapa attelot nav viegli.

neciehsu visis tos animetos gifus, man tas atgadina, em... gadus 8-10 senu pagatni, kad modee bija ander kanstrakšen lapas ar celtniekiem, lāpstām, viļņojošiem karodziņiem, utt. poke.

DZIRDĒJĀT, Billy un pesix?
:twisted:
avatar
Publicēts: 12.09.07 12:40
 citēt
PS.
Jā, man ir poha,
Jā, neesmu izgulējies,
Jā, man ir beisbolene.
avatar
Publicēts: 12.09.07 12:46
 citēt
:D
avatar
Publicēts: 12.09.07 13:56
 citēt
aizej paguli veel :lol:
avatar
Publicēts: 12.09.07 15:27
 citēt
[quote="versatile"..
Jā, man ir beisbolene.

:D :D :D
avatar
Publicēts: 12.09.07 16:30
 citēt
ieteikums ar beisboleni pa olaam vai ko citu lidzvertigu tiem, ka avataraa animeetie gifi, nekontroleetos izmeros, utt.
reali besii laukaa, ipashi ja skaties no kada mazjaudigaka piesleguma, kur jamaksa par GPRS trafiku vai uz leenaka kompja, kam 10 animetos avatarus viena foruma lapa attelot nav viegli.

neciehsu visis tos animetos gifus, man tas atgadina, em... gadus 8-10 senu pagatni, kad modee bija ander kanstrakšen lapas ar celtniekiem, lāpstām, viļņojošiem karodziņiem, utt. poke.

DZIRDĒJĀT, Billy un pesix?
:twisted:


tu pats pa olaam negribi? :lol: :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 12.09.07 16:56
 citēt
pesix, vislabāk man patīk tava avatara watermarks :D
avatar
Publicēts: 12.09.07 18:56
 citēt
pesix, vislabāk man patīk tava avatara watermarks :D



gifaa diemžēl nav nonjemams :lol:
avatar
Publicēts: 13.09.07 11:09
 citēt
pesix, vislabāk man patīk tava avatara watermarks :D



gifaa diemžēl nav nonjemams :lol:

a pasham patiik sava bilde? :roll:
avatar
Publicēts: 14.09.07 08:04
 citēt
pesix, vislabāk man patīk tava avatara watermarks :D



gifaa diemžēl nav nonjemams :lol:


Nu tad uztaisi savu, ja nemāki tad izņem ārā!!!
avatar
Publicēts: 14.09.07 14:59
 citēt
ieteikums ar beisboleni pa olaam vai ko citu lidzvertigu tiem, ka avataraa animeetie gifi, nekontroleetos izmeros, utt.
reali besii laukaa, ipashi ja skaties no kada mazjaudigaka piesleguma, kur jamaksa par GPRS trafiku vai uz leenaka kompja, kam 10 animetos avatarus viena foruma lapa attelot nav viegli.

neciehsu visis tos animetos gifus, man tas atgadina, em... gadus 8-10 senu pagatni, kad modee bija ander kanstrakšen lapas ar celtniekiem, lāpstām, viļņojošiem karodziņiem, utt. poke.

DZIRDĒJĀT, Billy un pesix?
:twisted:


tu pats pa olaam negribi? :lol: :lol: :lol:

lielais pa olaam deveejs atradies :D
avatar
Publicēts: 14.09.07 19:53
 citēt
vaimandieninj, kads tur uzbrauciens, vienkarshi ieteikums :shock: :roll:
es tak neko, es tik paprasiju :roll:



puslitrs viskija ribaas, beizbolene pie skapja, jaiet avatarus nochekot... 8)
avatar
Publicēts: 14.09.07 21:10
 citēt
klau, a kur tu pirki beisboleni? Tagad sapratu, kas pietrūkst manā mašīnas aptieciņa :lol: :lol:
avatar
Publicēts: 18.09.07 16:16
 citēt
ArtursD - mana ir ka davana no draugiem, bet runa, ka RIMI esot.

mljadj, dzheki - paprovejiet pasedet uz 1mbit/s linka, ko vienlaicigi lieto ap 30 purniem un tad sapratisiet kapec man gribas ar beisboleni maukt...
avatar
Publicēts: 19.09.07 13:59
 citēt
rembrants - dzivoju kojas, kur internetu ievilkt neljauj. nav musu augstskolas kojas, tapec skolai ietekme maza.
tapec skola uzlika triatel netu - it ka jau strada, bet ir ap 30 juuzeriem uz 1.5 mbitiem, ja nemaldos. ieksheja tikla aparatura jaudiga, microtika ruuteri n' stuff. bet arejais links - nekads.

gadas, ka caur EDGE/GPRS ir daudz atrak parlukot netu, ipashi kad liela noslodze iekshejam tiklam. un tad besi lauka, ja jamaksa lai ieladetu pesixa zagto bildi.

modemi man pasham ir, paldies, nevajag.
tiesham butu vertigi atslegt nafig avatarus, kad negrib tos redzet.
avatar
Publicēts: 20.09.07 16:53
 citēt
Tīri tāds ieteikums nelietojiet sūda IE, bet gan kādu normālāku Browseri, Firefox, kam ir cache sistēma, tātad viss ir ļoti vienkarši bildi vienreiz ielādē un atstāj cache, nakošreiz, kad lapa ar konkrēto bildi tiek vērta vaļā bilde netiek vars lejupielādēta no neta, bet gan no cache, kas:
1. Samazina ielādes laiku
2. Samazina traffic

+ Firefox ir dažādi ērti spraudņi, lai to veiksmīgi varētu personalizēt
+ nav vīrusu
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:00
 citēt
IE nav kesha???
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:17
 citēt
Peeteriitis, cut the spam par browseriem - lietoju to, kas katra situacija vajadzigs/pieejams. Ir pat opera 7.02 manaa browseru klaastaa. tapec zinu ko katrs spej, ko ne.
nu pasaki man - nah man adbloks jaliek uz avatariem? kapec man savs laiks jatere?
sheit ir fotoportals, noteikumos skaidri ierakstit - nekadi animetie avatari, TIKAI UN VIENIGI sava bilde vai nekas. nu vai kaut kaa taa. palasiet boot.lv noteikumus par avatariem - vispar a*ujetj. un nezhilbst acis! un trafiks normals.
foruma imho galvenais ir teksts.
lai vai ka, shobrid man ari top avatars. animeets. :)
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:26
 citēt
rembrants, man nesap sirds ladejot labas smukas bildes - galerijaa thumbi ir 4-6kilobaiti, taksh poh. lielaas veru valjaa un baudu, ja gribu, arii uz gprsa.
bet teret kam bezjedzigam naudu/laiku/limitu... paldies.
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:30
 citēt
IE nav kesha???

IE arī ir viss + bonusā vēl MS prims IE, kas jau izsaka visu...
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:32
 citēt

IE arī ir viss + bonusā vēl MS prims IE, kas jau izsaka visu...



baa, atkal nesaprotu ko cilveki raksta, laikam jaiet atpusties
avatar
Publicēts: 20.09.07 17:56
 citēt

IE arī ir viss + bonusā vēl MS prims IE, kas jau izsaka visu...



baa, atkal nesaprotu ko cilveki raksta, laikam jaiet atpusties

sen bija laiks! 8)
avatar
Publicēts: 21.09.07 10:59
 citēt

IE arī ir viss + bonusā vēl MS prims IE, kas jau izsaka visu...


par shito jau i banu var atrauties :D:D:D
avatar
Publicēts: 21.09.07 13:04
 citēt
Open Source rulez! :D
avatar
Publicēts: 21.09.07 16:06
 citēt
Open Source rulez! :D


... teica Eliks un izlogojaas no winxp :)
avatar
Publicēts: 30.10.07 16:12
 citēt
Comon, versatile, pats raksti, ka patik p**t kapeiku - "dzivoju kojas, kur internetu ievilkt neljauj + besi lauka, ja jamaksa lai ieladetu pesixa zagto bildi"
Nu, ja neljauj un negribas maksaat, taa tak tava probleema un veel pa olaam ar beisboleni soliit?
Tizli. :roll:
avatar
Publicēts: 30.10.07 16:17
 citēt
Ieteikumi versatile:
1) taupi trafiku un nepostē bezjēdzīgus topikus;
2) taupi trafiku un vienu bildi uploado tikai vienu reizi;
avatar
Publicēts: 30.10.07 16:44
 citēt
ArtursD - mana ir ka davana no draugiem, bet runa, ka RIMI esot.

mljadj, dzheki - paprovejiet pasedet uz 1mbit/s linka, ko vienlaicigi lieto ap 30 purniem un tad sapratisiet kapec man gribas ar beisboleni maukt...


Mjaa versatile laikam nav dzīvojis laikos kad bija 256Kbps uz visu kantori un tas bija KRUTA :)
Un GPRS nemaz tik slikts nav, vajadzības gadījumos, noder ļoti :). Ja kaitina bilžu vilkšana tad varu ieteikt lietot Ugunslapsu, jo settingos var ielikt lai nevelk bildes...
avatar
Publicēts: 30.10.07 17:00
 citēt
Spaniard - kapeikpisejs neesmu. Diemzhel, avatari pod megabaitom (dizels tads bija, mosh ari ir) IR dargi - jo galerijas bilde maksa letak. Patiesiba, es varu vairakas lapas izbrowset par to pashu naudu. Esmu ekonomists, ja kas. bet ne santimpisejs - ja jamaksa, jamaksa.
Tu jau laikam ari butu laimigs, ja samaksatu par stundu stavvietas, bet tavu mashinu tev ljautu panjemt tikai pec 2am - protams, liekot samaksat ari par otro...
sandijs - njemshu vera. :P
Crash - esmu dzivojis, no worries. ar laptopu kojas ir 1/30 mbit/s, ar GPRS - 4.5 KB/s. pie kam, otrais ir stabilaks, kaut lenaks.
tapec ari domaju apr avatariem un to izmeriem...
avatar
Publicēts: 31.10.07 17:58
 citēt
versatile - kā liels salīdzinājumu cienītājs pārliecināšanā novērtēju :lol:
/Tavs salīdzinājums par parkingu/
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):