forum.gif
Vēlos uzzināt maxdaudz viedoklju un domu par Canon power..
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Vēlos uzzināt maxdaudz viedoklju un domu par Canon power..
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.07.06 22:07
 citēt
...taa diena ir situsi mani .... es nopirku fotoaperatu ... :shock: un tas ir canons S2 IS .. paluureejos ... un sapratu , ka vēlos noskaidrot jūsu domas , secinājumus un pārdomas par fochuku ... neskatoties uz padomijas laikaa guuto pieredzi (vai traumu) fotopulcinjaa , uzskatru , ka esmu iesaaceejs!!! :oops: ... bij man rez Lomo un smena...ai tie tik bij laiki :D :D :D
avatar
Publicēts: 03.07.06 23:09
 citēt
es domaju, ka tev vajadzeja darit pavisam otraadaak - pavaicaat un tad pirkt
avatar
Publicēts: 03.07.06 23:18
 citēt
:)))))


nav ne vainas S2, sanaca tas gods vienreiz reportazhu nofochet, nu ko - gaishaa dienas laika bildes pa pirmo ar to 12 zoom ar citrona smarzhu :)

no digiziepjiem - 8 no 10 es teiktu
avatar
Publicēts: 03.07.06 23:24
 citēt
a man cik sanaca pahackareeties...nesanaaca neaakiigi piedabuut kartiigu zoom (macro rezjiims), kaa arii IS nu nestraadaa kaa vajadzeetu... :roll:
avatar
Publicēts: 03.07.06 23:26
 citēt
un vispaar, ko tas mainiitu, ja 90% "aptaujaato" teiktu, ka shis modelis ir mees***... :?
avatar
Publicēts: 03.07.06 23:31
 citēt
ritiigi sabojatu dazham labam gariigo :D
avatar
Publicēts: 04.07.06 08:04
 citēt
savaa klasee normaals aparaats, makro un supermakro stradaa normaali nav par ko suudzeeties, tiesa gan bija 2reiz gljuki kad shis uzkaaraas bet nu jau neesmu tos maniijis varbuut karte vainiiga... zoom labs tikai protams asu bildi pashaa galaaa nedabuut.pats esmu apmierinaats ja njem veeraa cenu :wink: edjus kapeec tad Tev nesanaaca dabuut normaalu makro? ir 2vi rezhiimi makro un supermakro. ja paliki tikai pie makro tad protams tas nav tas pats kas supermakro :twisted:
avatar
Publicēts: 04.07.06 09:23
 citēt
:lol: garīgo tas nesabojās man ! vienk ir stūlbi nopirkt aperaatu un darboties tikai ar auto režīmiem... ir jau tādi cilvēciņi :( iegādājas kautko ko redzeejushi citam un nu ir laimīgi ... uz jautājumu kādi ir režīmi , ko viņš uzskata par nepilnībām u.T.t . saņem (labākajā gadijumā ) kautkādas neskaidras pretenzijas par siksniņas īso iespēju aplitūdu... bēdīgi !! vēlos izkost to verķi līdz kaulam ..., un kamdēļ gan nepameiģināt to ko kāds cits ir meiģinājis??? man būs savs viedoklis par to .... tas tak ir virziens uz progresa pusi !! un izauksmes dzinulis !! :D
avatar
Publicēts: 04.07.06 09:34
 citēt
edjus kapeec tad Tev nesanaaca dabuut normaalu makro? ir 2vi rezhiimi makro un supermakro. ja paliki tikai pie makro tad protams tas nav tas pats kas supermakro :twisted:

mosh a es jau no tiem aparatiem neko nesaprast... :?
avatar
Publicēts: 04.07.06 12:42
 citēt
nu bez instrukcijas arii es saakumaa nesaprast :roll: taa sasodiitaa makro poga jaapatur ilgaak lai dabuutu iisto makro, ja tikai nospiezh tad iesleedzas rezhiims ar kuru liidz 10cm var uznjemt, ja ilgaak patur tad 0cm :idea: :wink:
avatar
Publicēts: 04.07.06 12:46
 citēt
:lol: garīgo tas nesabojās man ! vienk ir stūlbi nopirkt aperaatu un darboties tikai ar auto režīmiem... ir jau tādi cilvēciņi :( iegādājas kautko ko redzeejushi citam un nu ir laimīgi ... uz jautājumu kādi ir režīmi , ko viņš uzskata par nepilnībām u.T.t . saņem (labākajā gadijumā ) kautkādas neskaidras pretenzijas par siksniņas īso iespēju aplitūdu... bēdīgi !! vēlos izkost to verķi līdz kaulam ..., un kamdēļ gan nepameiģināt to ko kāds cits ir meiģinājis??? man būs savs viedoklis par to .... tas tak ir virziens uz progresa pusi !! un izauksmes dzinulis !! :D

nu manuaali deriigi ir tikai shuter un f iestaadiishana, manuaalais fokus straadaa, tikai normaali nofokuseeties uz lcd ir taada kjeepa :? sho pirku speciaali lai saprastu patiik man tas pasaakums jeb ne, iepatikaas :wink:
avatar
Publicēts: 04.07.06 14:19
 citēt
Es arī par šo aparātu esmu daudz domājis, ideāls verķis filmēšanai!!!
Fotogrāfijas arī ar šo zūmu sanāk dziļas, man patīk, bet laikam es to tomēr nepirkšu... skatos uz Canon 350D, nevaru tikai teleobjektīvu normālu atrast.
avatar
Publicēts: 04.07.06 14:51
 citēt
skatos uz Canon 350D, nevaru tikai teleobjektīvu normālu atrast.

canon 70-200 f2.8 L IS USM! :mrgreen:

avatar
Publicēts: 04.07.06 15:31
 citēt
Ņirgājās maita...:)
avatar
Publicēts: 04.07.06 16:25
 citēt
starpcitu, kaapeec lielaakaa dalja sho objektiivu ir peleeks ar melnu? :roll: kaapeec nav zalji? :twisted:
avatar
Publicēts: 04.07.06 19:10
 citēt
...vnk grūti pierast pie tāda digimona ..... fotogrāfēt ar smenu un/vai Lomo bij taa kaa bija .... gluži kā aizsietām acīm pa vecrīgu kautkur doties ... te paņem ddigimonu un kaa zvīņas no acīm nokrita ... ash apstūlbu biku :oops:
avatar
Publicēts: 05.07.06 01:01
 citēt
starpcitu, kaapeec lielaakaa dalja sho objektiivu ir peleeks ar melnu? :roll: kaapeec nav zalji? :twisted:

taa nav peleekaa krasa - ta ir cccp laika skolas solu kraasa! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 05.07.06 11:02
 citēt
skatos uz Canon 350D, nevaru tikai teleobjektīvu normālu atrast.

canon 70-200 f2.8 L IS USM! :mrgreen:



nu kas tas ir 200? tas tak nekas nav :lol: vajag vismaz 400!
avatar
Publicēts: 05.07.06 12:37
 citēt
neesmu maniijis, man ir angļu un krievu valodā :roll: abas nekaadas probleemas nesagaadaa, latviski instrukcijas taadas padumjas sastopamas :D
avatar
Publicēts: 05.07.06 14:35
 citēt
starpcitu, kaapeec lielaakaa dalja sho objektiivu ir peleeks ar melnu? :roll: kaapeec nav zalji? :twisted:

Lai zaalee vieglaak atrast!
avatar
Publicēts: 05.07.06 16:32
 citēt
nu kas tas ir 200? tas tak nekas nav :lol: vajag vismaz 400!


ok ok. piedod ka noveerteeju tevi tik zemu! :oops:



:mrgreen:
avatar
Publicēts: 06.07.06 12:12
 citēt
kanonam dafiga infas webaa, gan angliski, bet pieshauties var
avatar
Publicēts: 07.07.06 15:21
 citēt
Šajā adresē viss ir labi aprakstīts... gan tikai angļu valodā!
www.dpreview.com...
Man arī ir S2, nekādas vainas, tikai jūtas problēmas ar asumu. Palasījos un bija teikts, ka vislabākais asums dabūjams pie F4-5.6 (darbojoties manuālajos režīmos)! Protams, ir sabliezti n-tie automātiskie režīmi un visādi dabūjami efekti (sepija, melnbalts, krāsu nomaiņa objektam u.c. ko tāpat var dabūt pēc tam asptrādes programmās un uzreiz izmantot nav vērts). Šim modelim ir pieliekams arī kāds filtriņš.
Apraksts arī garš, bet, manuprāt, uzreiz var pāriet pie manuālo režīmu izpētes.
Rezumē- ja izdodas paturēt rokā kādu EOS, tad šito uzreiz gribas pārdot! :D Bet visumā savā kategorijā - ļoti labs verķis. S3, protams, palīdzēja cenu pazemināt šim te modelim.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):