forum.gif
paris idejas vieglakai dzivei
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / paris idejas vieglakai dzivei
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 15.09.07 18:03
 citēt
emm es te ta paskatijos ka varbut varetu sakumlapa to sarakstu kas ir online pashliak sakartot pec alfabeta butu parskatamak. un vel varbut kko deret darit ar bilzhu komentariem, dalit pa lapam jo ja piemeram gribi nokomentet un ari vertet tad baigi skrollet lapu leja lai uzrakstitu komentu un tad atkal augshaa lai uzspiestu balsot pogu. varbut es te galigi garam runaju a varbut tiesham shadi sikumi padaritu f-blogu ertaku.
avatar
Publicēts: 15.09.07 18:21
 citēt
emm es te ta paskatijos ka varbut varetu sakumlapa to sarakstu kas ir online pashliak sakartot pec alfabeta butu parskatamak. un vel varbut kko deret darit ar bilzhu komentariem, dalit pa lapam jo ja piemeram gribi nokomentet un ari vertet tad baigi skrollet lapu leja lai uzrakstitu komentu un tad atkal augshaa lai uzspiestu balsot pogu. varbut es te galigi garam runaju a varbut tiesham shadi sikumi padaritu f-blogu ertaku.
lapas nevajadzētu, jo patiesībā ir daudz vieglāk braukt ar scroli lejā un teiksim starp daudzajiem vērtējumiem ieraudzīt kādu komentu... varētu vienīgi kkur augšā maliņā uzlikt podziņu, kas tevi uzreiz nodzen uz leju.. :)
avatar
Publicēts: 15.09.07 18:29
 citēt
vai ari apvienot balsoshanas un komenteshanas logu kopa lai nav tik haotiski izmetats viss.
avatar
Publicēts: 15.09.07 18:54
 citēt
vai ari apvienot balsoshanas un komenteshanas logu kopa lai nav tik haotiski izmetats viss.
nu var arī tā :p
avatar
Publicēts: 15.09.07 22:39
 citēt
:D:D nevaig nekaadu podzinju :D priekskam tad uz klaviatuuras ir HOME & END ??
avatar
Publicēts: 16.09.07 19:57
 citēt
Pārdomas.

Tātad -

Esmu PRET sadalīšanu lapās. Kam tas vajadzīgs? Man vieglā ir izmantot CRL+F lai atrastu kādu konkretu niku, vai arī HOME - END(PAGE DWN, UP) podziņas.

Esmu PRET niku sakārtošanas pēc alfabēta. Subjektīvu iemeslu dēļ - vairāk tomēr meklēju sarakstā kādu veco buku, nekā tos jauniņos ar 1, 2 bildēm kas pašā apakšā lai arī atrodas. Man liekas tomēr priekšroka jādod tiem kas jau pierādījuši savu uzticību blogam un arī atrodas ONLINE saraskta augšgalā ;)

Man liekas ka balsošanas kastīte arī atrodas tur kur tai jāatrodas, jo vismaz var uzreiz redzēt bildi un izvērtēt kādu vērtējumu likt, nekā kamēr noskrullējies lejā, viss jau aizmirsts un domās izskatās skaistāk nekā patiesībā ir.

Tā jel es domāju 8)
avatar
Publicēts: 16.09.07 20:26
 citēt
balsoshanas kastiti varetu likt pie palielinatas bildes.
kad nobalsots, tad atstat ari zem mazas - ja nu izvershas diskusija


/kaut IMHO ieksheja balss teic ka shie ieteikumi tiek filtreti uz /dev/null bez iznjemuma.../
avatar
Publicēts: 16.09.07 22:24
 citēt
ko noteikti varu apsolit ir, ka visu, kas te iepostets, izlasu ;)
avatar
Publicēts: 16.09.07 22:44
 citēt
balsoshanas kastiti varetu likt pie palielinatas bildes.
kad nobalsots, tad atstat ari zem mazas - ja nu izvershas diskusija


/kaut IMHO ieksheja balss teic ka shie ieteikumi tiek filtreti uz /dev/null bez iznjemuma.../


pilnīgi piekrītu!
avatar
Publicēts: 16.09.07 22:59
 citēt
balsoshanas kastiti varetu likt pie palielinatas bildes.
kad nobalsots, tad atstat ari zem mazas - ja nu izvershas diskusija


/kaut IMHO ieksheja balss teic ka shie ieteikumi tiek filtreti uz /dev/null bez iznjemuma.../


pilnīgi piekrītu!


Nez, ja nu buus vertikaalaa bilde tad atkal lieka skrueelshanaas. Vispaar baigi besii logi kas izlec kas ir lielaaki par mana monja rezoluuciju...
avatar
Publicēts: 16.09.07 23:01
 citēt
cik saprotu, online saraksts tiek kārtots pēc reģistrācijas datuma blogā, tas tak ir ok! kapēc tas būtu jāmaina?
avatar
Publicēts: 25.09.07 11:47
 citēt
Pārdomas.

Tātad -

Esmu PRET sadalīšanu lapās. Kam tas vajadzīgs? Man vieglā ir izmantot CRL+F lai atrastu kādu konkretu niku, vai arī HOME - END(PAGE DWN, UP) podziņas.

Esmu PRET niku sakārtošanas pēc alfabēta. Subjektīvu iemeslu dēļ - vairāk tomēr meklēju sarakstā kādu veco buku, nekā tos jauniņos ar 1, 2 bildēm kas pašā apakšā lai arī atrodas. Man liekas tomēr priekšroka jādod tiem kas jau pierādījuši savu uzticību blogam un arī atrodas ONLINE saraskta augšgalā ;)

Man liekas ka balsošanas kastīte arī atrodas tur kur tai jāatrodas, jo vismaz var uzreiz redzēt bildi un izvērtēt kādu vērtējumu likt, nekā kamēr noskrullējies lejā, viss jau aizmirsts un domās izskatās skaistāk nekā patiesībā ir.

Tā jel es domāju 8)


piekrītu visam :o
avatar
Publicēts: 25.09.07 16:28
 citēt
...


piekrītu visam :o

jums ar briedi sader 8) :lol:
avatar
Publicēts: 25.09.07 16:56
 citēt
jā jā jā :twisted:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):