forum.gif
Ka dabut gatavas sadas bildes?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Ka dabut gatavas sadas bildes?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.07.06 03:14
 citēt
Ka dabut gatavas sadas bildes?
avatar
Publicēts: 09.07.06 03:15
 citēt
avatar
Publicēts: 09.07.06 18:06
 citēt
a kas tieshi piesaistija tavu uzmanibu ?
avatar
Publicēts: 09.07.06 20:59
 citēt
3. lpp tajā thread'ā

"All of the images posted were shot in raw mode and a single exposure set to favor the highlights but careful not to loose important detail. Then I converted the raw files and reduced the exposure a little and boosted the brightness in the raw converter. Then I used Photomatix tonal mapping and optimized the settings for the effect I was looking for. then I used Noise Ninja to help reduce some of the Noise as a result of my processing.

Some of my other shots not posted were 3 seperate images taken with different exposures then combined into an HDR image, then tonal mapped and Nois Ninjad. I have also used PhotoShop and Freds action to combine multiple raw conversions with different exposure settings of the same image. This is a good alternative to HDR processing."

;)
avatar
Publicēts: 10.07.06 00:07
 citēt
...ja,to es izlasiju,bet ta ari nesapratu kada veida vins dabon tadus efektus....vai ar Photoshop to nevar dabut gatavu?...vai ari tur ir speciala programma?
avatar
Publicēts: 10.07.06 00:12
 citēt
www.hdrsoft.com
Lai iegūtu HDR (high dynamic range) efektu, izmanto Photomatix Tonal mapping. Pamatā gan izmanto bliežot ar AEB, bet var arī single shot.
avatar
Publicēts: 10.07.06 03:50
 citēt
...paldies Quark...tas laikam ir ko es mekleju.:)
avatar
Publicēts: 10.07.06 14:07
 citēt
Un kaa tad pienjemsim ar ziepiiti ko taadu var uzmeikot, kam nav RAW rezziima? Viens kadrs ar - Exp tad 0 Exp un + Exp ???
Kopaa buus man 3x bildes un tad ar to Photomatix Pro progu sametu kopaa taaas bildes? Kaukaa neibraucu, varbuut kaads veelas uzcept kauko par sho fotOskolā? :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 11.07.06 00:10
 citēt
Un kaa tad pienjemsim ar ziepiiti ko taadu var uzmeikot, kam nav RAW rezziima? Viens kadrs ar - Exp tad 0 Exp un + Exp ???
Kopaa buus man 3x bildes un tad ar to Photomatix Pro progu sametu kopaa taaas bildes? Kaukaa neibraucu, varbuut kaads veelas uzcept kauko par sho fotOskolā? :roll: :wink:

Tieši tā. RAW režīmam un AEB nav obligāti jābūt. Bet jāmēģina kamera noturēt taisni, lai bliežot neizmainās kadrējums ;) Pēc tam Photomatixā sakombinē kopā. Var arī iztikt ar 2 kadriem: -exp un norm exp, ja, teiksim, debesis ir stipri gaišākas nekā pārējais kadrs, tad var dabūt sakombinēt normāli noeksponētu rezultātu.
avatar
Publicēts: 11.07.06 00:20
 citēt
labaak jau laikam tomeer filtrus lietot ;)
avatar
Publicēts: 11.07.06 00:23
 citēt
iznaak jau incanti, es te ar pagaidaam experimenteeju :roll: pirmajaa briidii pfotomatix iznaakums nav diezko jauks, bet peec exporta uz shopu raadaas ljoooti daudzsolosh pasaakums :wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):