forum.gif
Rāmīši :)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Rāmīši :)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 12.07.06 14:45
 citēt
Nekas svarīgs, bet tomēr ...

Vai kāds zin patieso rāmīšu pielietojumu? Kāda tipa un kādu krāsu salikuma tie jālieto konkrētai bildei. Un vai vispār jāliek rāmītis.
Vai pie šādām atziņām katrs nonāk individuāli ... ar laiku .... eksperimentējot?
:?:
Jau ieprieksh paldies par atbildem.

Bet varbūt kāds to fotoskolā aprakstītu.. :)
avatar
Publicēts: 13.07.06 02:46
 citēt
...ari labprat palasitu ko citi par to doma.
avatar
Publicēts: 13.07.06 09:09
 citēt
es parasti meginu likt raamiiti, ja kaut kas sapluustot iziet aarpus "raamjiem". par kraasu?! prasati lieku melnu (3 - 10px)

nu piemeeram sheit _prasaas_ raamis:

avatar
Publicēts: 13.07.06 16:34
 citēt
Manuprāt rāmim jābūt ļoti vienkāršam, bez liekām līnijām un faktūrām. Balts vai melns. Piem., ja liek baltu, tad jāskatās vai bildes malā nav baltas detaļas, kas varētu saplūst ar rāmi. Tādā gadījumā noder pa starpu, starp bildi un rāmi ievilkt smalku melnu līniju, kas atdalītu bildi no rāmja. Tādas manas domas.
avatar
Publicēts: 13.07.06 21:18
 citēt
Bet man kautkaa ieksheeji liekas, ka raamiitim ir lielaaka noziime, nekaa tikai kaa bildes nobeigums.
Tas var padariit bildi smagaaku, vieglaaku, apstaadinaat kustiibu, pieshchirt auru, utt :) taapat kaa ar kraasaam.

Paldies par viedajiem padomiem. (padomi rada diskusijas, diskusijas -jaunus skatiijumus uz lietaam)
avatar
Publicēts: 25.07.06 12:46
 citēt
mēģināju veikalā pašmācības ceļā atrast veidu kā taisīt tos rāmīšus, bet joprojām neesmu neko sapratis. vai kāds varbūt var padalīties pieredzē - kā tos taisīt? varbūt fotoskolā rakstu uztaisīt? a? please!
avatar
Publicēts: 25.07.06 13:42
 citēt
es daru taa: panjemu, uzlieku jaunulayeri, melnu parasti.
tad izvelos augshejo layeri, uztaisu ctrl+a, panjemu kautkadu select toolo un uz bildes labo kliku->transform selection
Tur uzlieku mazakus procentus, pikseljus ko nu kattreiz vajag, lai ramitis vienads visas puses.
Nospiezhu ok, izdzeshu iezimeto dalju un beigas uzlieku mazu stroke layerim ar baltu pa virsu lai iekrasotu ramisha malu.
visa gudriiba.
avatar
Publicēts: 25.07.06 13:44
 citēt
paldies. mēģināšu :)
avatar
Publicēts: 25.07.06 23:07
 citēt
Es tiem raamiishiem pieeju daudz vienkaarshaak

Image - Canvas Size - ieķeksēju Relative lauciņā un abās baltajās rūtīs ierakstu vēlamo rāmīša lielumu pikseļos un Ok, un jaunizveidoto laukumu ap fotogrāfiju aizleju ar sev vēlamo krāsu :)

šķiet vienkāršāk
avatar
Publicēts: 25.07.06 23:20
 citēt
jaa canvas size ir arī mana metode

uzliekam fona kraasu baltu, izveelamies canvas size, relative, ieliekam 2 px abos laucinjos, ok

uzliekam fona krāsu melnu, izvēlamies canvas size, relative, ieliekam 1-2cm abos lauziņos, ok

photoshop
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):