forum.gif
eBay
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / eBay
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.07.06 01:39
 citēt
kāds ir ko pircis caur šito lapu, konkrētajā gadījumā angļu eBay www.ebay.co.uk ? Ir doma ņemt fočiku, interesanti kāda ir vietējo pieredze ar nodokļiem, termiņiem, godīgumu utt. ?
Lēmums tāds, jo negribas maksāt liekus 300Ls kādam, kas uz šito visu pelna lielu naudu.
avatar
Publicēts: 17.07.06 09:17
 citēt
lietojis neesmu, tikai dzirdejis atsauksmes: ebay rocks bet jauzmanas ka neieberzies :)


kads nozimigs un izskaidrojosh koments, ne? :twisted:
avatar
Publicēts: 17.07.06 10:07
 citēt
kads nozimigs un izskaidrojosh koments, ne? :twisted:

as usual :mrgreen:
avatar
Publicēts: 17.07.06 12:12
 citēt
Sveiks, Palcho!

Esmu izmantojis ebay.de + lbss.de paklpojumus. Vislabākās atsauksmes no manas puses.
Ja ir iespēja, noteikti iesaku iepirkties internetā, īpaši vācijas tīmeklī, jo ir iespēja izmantot lbss.lv pakalpojumus.
avatar
Publicēts: 31.07.06 16:09
 citēt
Kad biju Amerikā, lietoju ļoti daudz patreiz nelietoju, jo nav attiecīgas kartes un pagaidām nav vajadzības. Man ir ļoti laba pieredze un labs reitings ebay lapā. Viss ko esmu iegādājies . Pirms vienošanās vajag pievērst uzmanību pasta apdrošināšanai. Jo bija arī nepatīkami mirkļi.
Vienreiz man atsūtīja DV lietotu digitālo kameru, kas nestrādāja un sūtītājs apgalvoja ka pirmīt strādājusi, tā var dabūt kompensāciju no USP. :twisted: :twisted: Amerikāņi ir ļoti godīgi, tikai nevajag ielaisties ar krieviem.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):