forum.gif
anonīmais postings.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / anonīmais postings.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 11.10.07 20:23
 citēt
Agrak biju par, lidz tas netika ieviests shuteri. Tagad esmu pret, jo ir parak daudz trukumu. Ja vien paliek iespeja rakstit komentus zem bildes, tav iespejams mainitu savas domas.
avatar
Publicēts: 11.10.07 20:40
 citēt
vo neizlasiiju tavu pirmo poastu tapeec nobalsoju par klubinju polaa, bet es iistenibaa arii esmu par! :D tad gan man naaksies parrakstiit actionu bilzhu resaizam, bet to var paardzivot! :)
avatar
Publicēts: 11.10.07 23:25
 citēt
jau sen šito gribu! besī laukā tikai dēļ autora notiek 5-5-5 ielikšana pie bildes..
avatar
Publicēts: 11.10.07 23:28
 citēt
[..]besī laukā tikai dēļ autora notiek 5-5-5 ielikšana pie bildes..


Atkal šitais bulšits. TĀ NAV!!!
avatar
Publicēts: 11.10.07 23:30
 citēt
ja neliek 555 deelj autora, tad dazreiz kko sliktaaku gan ieliek...
avatar
Publicēts: 11.10.07 23:50
 citēt
[..]besī laukā tikai dēļ autora notiek 5-5-5 ielikšana pie bildes..


Atkal šitais bulšits. TĀ NAV!!!

nu nu nesāc! kā tad nav! ir daži izņēmumi, bet pārsvarā tā notiek.
kaut vai tava bilde - paspēji jau izņemt, bet nu, ok, krāsas bija ok, kompozīcija laba, bet izpildījumam trūka dēļ tā, ka asums iestādīts tuvāk nekā vajadzēja, bet visi jau blieza 555..
avatar
Publicēts: 12.10.07 00:02
 citēt
[..]besī laukā tikai dēļ autora notiek 5-5-5 ielikšana pie bildes..


Atkal šitais bulšits. TĀ NAV!!!

nu nu nesāc! kā tad nav! ir daži izņēmumi, bet pārsvarā tā notiek.
kaut vai tava bilde - paspēji jau izņemt, bet nu, ok, krāsas bija ok, kompozīcija laba, bet izpildījumam trūka dēļ tā, ka asums iestādīts tuvāk nekā vajadzēja, bet visi jau blieza 555..


Kurai bildei??

Da labi, tam nav nozīmes. Varbūt esi arī ievērojis ka VISIEM LIEK 555???
avatar
Publicēts: 12.10.07 00:13
 citēt
es tak rakstīju, ka jau paspēji izņemt. bilde bija meitene stāvēja pie koka. vobšem, tev visās bildēs viņa pie koka, bet tur izteikti bija redzams kas nav tā kā vajag.
būtu jābūt diezgan stulbam, lai tādu faktu nepamanītu, tāpēc jau arī anonīmā bilžu ievietošana sakārtotu visu pa daudz maz korektāk. un es nemaz nesūdzos. tieši ok. vienīgais, blogā ļoti labi var atšķir autorus pēc viņu bildēm, to jau nevar noliegt, kaut vai pēc modelēm, kuras tiek bildētas vai arī pēc bilžu formātiem, kaut vai Linkmanam un vēl dažam labam.
avatar
Publicēts: 12.10.07 00:35
 citēt
ak šausmas cik miglaina bilde :D


un pavēro cik miglains ir bērza mizas raksts. Pilnīgi :)

Uz PĀRĒJO fona noteikti izceļas ar savu neasumu. Un jā, vērtējums bija affigennais. 5.85? Oi, var'but pat 6...
avatar
Publicēts: 12.10.07 13:18
 citēt
Ot Briedis te sjo bildi nesaprast:):) Es vinju liktu kategorija EROTICA kaut gan sieviskjis sagerbts lidz acim. A es jau sen tecu VERTEJUMI man galigi nerausta MAN intrese VIEDOKLI:)
avatar
Publicēts: 12.10.07 15:50
 citēt
Pofigs. Viedokļa paudēju ir maz.


Bet vispār jau man leikas ka šitais jau ļoti sen (pirms kāda pus gada stabili) tika pielikts pie To Do listes bloga v2 versijai :)
avatar
Publicēts: 12.10.07 16:05
 citēt
vot interesanti, ka jusuprat var palielinat viedoklu paudeju (nevis vertetaju - anonimu, neanononimu, pec shadas skalas, pec tadas skalas, ar tadu reitingu sistemu vai bez sistemas, ar 3 vai ar 6) ipatsvaru?
avatar
Publicēts: 06.11.07 03:56
 citēt
esmu par!vispār patīk erfoto kā var vērtēt arī ne visas sadaļas.piem ielikt
(-;5;4) nu tā apmēram :)
avatar
Publicēts: 06.11.07 09:22
 citēt
[..]besī laukā tikai dēļ autora notiek 5-5-5 ielikšana pie bildes..


Atkal šitais bulšits. TĀ NAV!!!

nu nu nesāc! kā tad nav! ir daži izņēmumi, bet pārsvarā tā notiek.
kaut vai tava bilde - paspēji jau izņemt, bet nu, ok, krāsas bija ok, kompozīcija laba, bet izpildījumam trūka dēļ tā, ka asums iestādīts tuvāk nekā vajadzēja, bet visi jau blieza 555..


Kurai bildei??

Da labi, tam nav nozīmes. Varbūt esi arī ievērojis ka VISIEM LIEK 555???

Paskaties galeriju uzmanīgāk - 95% bildēm vidējais vērtējums augstāks par 5 :)
un galerijā ir 80% bilžu, kuru vidējais vērtējums ir virs 6 :) tas noteikti nav normāli...
avatar
Publicēts: 06.11.07 10:07
 citēt
Hameleon, kas tad te nav normāli? Kāda starpība cik % bildēm reitings ir 5? Lai iekļūt nedēļas topā starp pirmām 100 bildēm, vērtējumam jābūt virs 6,37; mēneša topā virs 6,42; visu laiku labākjā - virs 6,44

dabūt bildes reitingu 5 ir fufelis - 3 x 555 balsojumi,
reitings 6 nav grūti - 9 x 555 balsojumi,
reitings 6,2 - 18 x 555 balsojumi (šī bilde tiek nedēļas topā uz 400. vietu)
reitings 6,3 - 24 x 555 balsojumi (250. vieta topā)
reitings 6,34 - 33 x 555 balsojumi (150. vieta topā)
reitings 6,37 - 40 x 555 balsojumi (100. vieta topā)

lai tiktu nedēļas topa pirmajā vietā (reitings 6,46) tev jādabū 150 x 555 balsojumi. Ja tev tas šķiet nenormāli, tad nu vienīgi no tāda viedokļa, ka tas ir diezgan nereāli ar ne perfektu bildi :P
avatar
Publicēts: 06.11.07 10:55
 citēt
aha, to sistēmu nepārzinu, sanāk vienkārši ka nav proporcionālās atzīmes. It kā atzīme 6 praktiski neatšķiras no 6,2, bet reāli tur sanāk ka starpība ir liela... jo vajag 100% vairāk balsu.
Nu nevar būt gandrīz visām galerijas bildēm atzīme virs "labi", nevienai galerijai nav tik "labo bilžu". Bet ar šo situāciju, iespējams arī apzināti - tiek veicināta autoru pašapziņas celšana.
Tikai krist no augstākā stāva ir ļoti sāpīgi ;) es to jau bija pārbaudījis ar vienu cilvēku...
avatar
Publicēts: 06.11.07 11:28
 citēt
Hameleon, tad dari kaut ko lietas labā!
Ej cari visām dienas pievienotajām bildēm un vērtē: [ideja, izpildījums, sajūtas] un tad arī nebūs tie 555!

Ļoti nepatīk tie cilvēki, kas saka, ka tie 555 ir sviests! Ir! Zināmā mērā varu piekrist, bet ja šie "dižie" kritiķi izietu cauri visām bildēm un liktu paskaidrojums + adekvātu vērtējumu, tad arī nebūtu ne 6,44 ne kādi citi skaitļi!

Tikai šie kritiķi ir pārāk kūtri, lai ietu cari parastām bildēm un tās vērtētu!
Tādēļ arī cilvēks saņemot vērtējumu 555 - domā, ka viņa bilde ir jauka, smuka un visādi citādi laba!
avatar
Publicēts: 06.11.07 11:45
 citēt
es baidos, ka būs atkal uzbrukums no personām ar pacelto pašapziņu, ja es viņam/viņiem ielikšu 222 (tā teikt dļa razvitija hudožestvennogo vosprijatija), pat ja vidēja atzīme ir 6,3 :)
negribu uz dotu brīdi apspriestiem ar tiem cilvēkiem mākslas vērtības, labāk forumu palašīšu, kaut ko jaunu uzzināšu.
avatar
Publicēts: 06.11.07 11:47
 citēt
Hameleon, var tak arī ar glanci un smalkjūtību ielikt to 222!

Nevis te redzētos [varbūt nebūs 100% atcitēts] ... "pfff" 322
avatar
Publicēts: 09.11.07 21:54
 citēt
domaju kad nevajag anonimu postinogoshanu izveidot...
avatar
Publicēts: 10.11.07 11:23
 citēt
btw, autor, runa "neiet", runa "ir"
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):