forum.gif
Nozagts fochuks
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Nozagts fochuks
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.07.06 02:06
 citēt
Informācijai!!

Salacgrīvā svētdien nolaupīts fotoaparāts Canon EOS 5Dar objektīvu 24-105, ja variet dot ziņas par personām , kas mēģina to pārdot, vai iesaistītas pret samaksu piezvaniet.
Kontaktinformācija Tālrunis: 9265284
avatar
Publicēts: 19.07.06 11:07
 citēt
narkomaani... vinji vinju paardos pa taadiem celjiem kur neviens no mums neko nemaz nedzirdees... samainiis pret 20 gramiem zaaliites kas aptuveni ir 100Ls veerta :)))))) karoch neko daudz vinji nedabuus par to verkji, narkomaanus parasti visi appist grib, jo vinji neko nejeedz, lunji vinji ir. vinji pat nezin cik tas aparaats maksaat var... ;DDD. Un ja tie ir iistie zaglji, tad tie nodos lombardaa, ;))) tur ar neviens nevienam nezinjos... lombardaa vinji vismaz dabuus 25-30% no aparaata veikala cenas ;DDDDD
avatar
Publicēts: 19.07.06 12:25
 citēt
Neko sev NOLAUPITS:):)
Tie 5.D gan saviesjusjies jau otrais sitads daiktss ko dzirdu taja galaa noceltu.
avatar
Publicēts: 19.07.06 12:45
 citēt
Uuuu, jaaa... saapiigi! :evil: :cry:
avatar
Publicēts: 19.07.06 12:52
 citēt
Luni, iespeejams, tas ir tas pats daikts, shii ir paarpubliceeta info no erfoto :), vienkaarshi gribu paliidzeet
avatar
Publicēts: 19.07.06 12:53
 citēt
Man gan šķiet, ka Eliks ir nedaudz nogulējis ar šo ziņu :)


Neko sev NOLAUPITS:):)
Tie 5.D gan saviesjusjies jau otrais sitads daiktss ko dzirdu taja galaa noceltu.
avatar
Publicēts: 24.07.06 15:31
 citēt
Es teiktu, ka vēl joprojām šī ziņa ir aktuāla... tikko dzīrdēju nelaimīgo (bijušo) īpašnieku stāstām, kā ir dzirdēts par to, ka bijuši mēģinājumi uzzināt lombardā un Elkor cenu, bet protams, neviens šo aktīvistu sejas nav atcerējies...

Katrā gadījumā, ja kāds kaut ko dzirdējis, redzējis, saklausījis vai saostījis, tad varat ziņot arī man... uz PM...

Paldies
avatar
Publicēts: 24.07.06 17:17
 citēt
Pamaacoshs gadiijums - liidziigs - Vanadzinjam Jaanim gjitaari nospeera, a tie duriki i nenojauta, ka vinsh pogolovno paziist visus tajaas vietaas, kur var meegjinat paardot. Taa nu shos sanjeema gluzji siltus, kad raadiija un taujaaja, cik taada vareetu maksaat.
avatar
Publicēts: 26.07.06 17:43
 citēt
Varēji jau seriāli ar iemest, lai gadiijumaa kas var atpaziit...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):