forum.gif
no kaa baidaties?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / no kaa baidaties?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.10.07 23:18
 citēt
nolikt? :shock:

esmu dzirdejis tikai sudzibas par "reto kritiku" jeb "visi balso 555" ...

kursh tad shoreiz kuru nolika?
avatar
Publicēts: 21.10.07 23:21
 citēt
Es atbalstu grafiku, tai nav ne vainas, ja to mak pielietot.
avatar
Publicēts: 21.10.07 23:37
 citēt
Te nav runa par maniem darbiem. Lasu tur vajag nonjemt datorgrafiku vai kko taa un veel vis kkaadi komentaari. Parasti pakluseeju, bet nu soreiz vairs nop.

paaraak daudz negatiivaa sjeit. Izvilkums peec kaada pusgada kopsh seit registreejos.

Nu cilveeki censas. it iipasi jauninjie un taa taalaak. Es jau saprotu ka te tikai profesionaalji un taa :) , bet ne vienmeer jaaziimeejas kko sliktu pasakot. Nu ljoti daudz komentaaru ir piem "kas tas par s**" nu apmeeram taa. Un nu nevajag teikt ka taa nav :D


chiepst, un ko man tagad dariit? man 80% useru suudzas ka ir parak daudz "medus" balsojumu jeb 555. Tu saki, ka parak daudz negatiivaa sheit. varbut iemet kadu linku, citadak nesaprotu, kam ticet?
avatar
Publicēts: 21.10.07 23:54
 citēt
O, tas jau izklausās pēc manis :D

Sorry, Ko var čīkstēt...draugiem.elvē vienmēr būs kāds CuPerRīGgSszs KoMentārIŅjŠsshs ; )~*~*~* cmuka bilzha utt utt... dzīve blogā ir vnk skarba... un varbūt ir arī labi, ka ir kāds kas "patīra" bildes, pasakot kādu skarbāku vārdu par bildi... Autors izvēlas, kā uztvert komentāru...
avatar
Publicēts: 21.10.07 23:56
 citēt
ko lai saka, varut tev tiesham nav paveicies un "uzraujies" uz parak nopietni noskanotiem cilvekiem. katra zinja ja kads komentars ir aizvainojoshs, vienmer vari lugt shim cilvekam paskaidrot vai ari dod zinu adminiem ja klajsh apvainojums.
avatar
Publicēts: 22.10.07 00:02
 citēt
vaig vaig darvas piles arii, citadak meduu nosliksim :wink:
avatar
Publicēts: 22.10.07 00:05
 citēt
chiepst bildes un fotoreportāžas šķiet baigi foršas, ar savu stilu ...

Slinkums meklēt, kas tur kaut ko ne tā muld, bet nav vērts ņemt pierē, jo vienmēr atradīsies stulbi cilvēki, kas spēj akceptēt tikai kaut kādu vienu stilu.

Protams, mēdz būt visādi ar tām datorgrafikām - bieži cilvēki uzcep photoshopā kaut kādu drazu un nesaprot, kādēļ viņus lamā, bet šis nav tas gadījums.
avatar
Publicēts: 22.10.07 08:31
 citēt
es tā arī neko neatradu
un tā bilde ar lidmašīnu tiešām bij garām
avatar
Publicēts: 22.10.07 08:48
 citēt
Reportāža ir domāta notikumu atspoguļošanai un pareizi cilvēki dara, ka izsaka kritiku bilžu sērijām, kurām ir maz sakara ar reportāžām. Dabīgā atlase..
avatar
Publicēts: 22.10.07 16:14
 citēt
blogā nav ne tuvu ne tik skarba dzīve, kā daži izsakās
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):